Eti formla zayıflayanlar nasıl zayıflıyor?

ara öğünde falan mı yiyorsunuz kaçar tane yiyorsunuz? ben de aynı yolda ilerlicemde nası yapmam lazım bilmiorum. bilenler cevap lütfen :) Eti formla zayıflayanlar nası zayıflıyor?

Güncellemeler:
arkadaşlar zaten sağlıklı bir diet uyguluyorum. ben ara öğünlerde beni tok tutacak birşey bulamadığım için eti formu sordum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kim onunla zayıflamış arkadaşım diğerlerinden kısacak ki zayıflasın. Hem ambalajlı ve diyet ürünlerle beslenmek yerine organiklerle dengeli beslensen, kilon kendiliğinden normale döner. Diyet bile yapmaya gerek kalmaz. Ama artık doğal tereyağı, domates, ayşekadın nerdeeee... Etler bile antibiyotikli...

Erkekler Ne Diyor 23

• Zannetmiyorum öyle zayıfladıklarını. Spor yapıyorlardır, yediklerine dikkat ediyorlardır.

• yalan onlar fasa fiso yok eti form yok kellogs yok nesfit onlar yaalan sen bir oturuşta bir tane ekmegi yersen birde üstüne 1 kilo aycekirdeği yersen birde oturup yan gelip yatarsan zor kilo veririsin o yüzden spor ve kendine dikkat etmekten başka care yok nerede hareket orada bereket

• Eti form yiyeceğime ölüm orucuna girerim o nasıl bir tatdır lan O.o

• aksine bende sevıorum o tatsız tadı :)

• eti form tipi şeyler gece çok acıktın dayanamıosun tek bir bisküvisini atarsın agzına suyu dikersin üstüne uyursun rahat rahat... anca böle işe yarar

• öyle bişey yok ya ne alaka? kim zayıflamış? hamur işleri, yağlardan, şekerden uzak dur, sebzeye ağırlık ver, çiğ yeşilliklerden ye, meyva ye.. günde bir saat tempolu yürüyüş yap, bol su iç zayıflersın...

• onları biliorm da üstüne etiformuda eklicem. hani ara öğünde kaç tane yemem lazım falan bunu merak edıorm

• analdım...fakat diyetisyenler otür yiyecekleri önermiyorlar... haberin olsun... çok mu ton tonsun?

• o kadarcık şey mi tok tutuyor ? :D güldürmeyin len.

• cidden bi dene bak tok tutuo

• onu bilmiyomda nasıl ayıflıyor siin sağlığınıza karşı eti form çok iyi para kazanıyo helal olsun adamlara

• ancak reklamlarda zayıflıyor akşama kadar zaten ekmek ve yağlı tuzlu yeme birazda hareket et gerisi kolay

• Onlar başka bişey yemiyorlar.. ama genel hata şu ki; insanlar eti form ya da benzeri ürünü yiyorlar ve kesmeyince üzerine de yemek yiyorlar.. Tabi eksisinden ziyade vücuda artı olarak geri geliyor :)

• form ye formda kal, basit , form ye form da kal!

• zayıflamanın formülü belli sırf eti form yiyerek zayıflayamazsın :) spor yap yağ,şeker ve tuzdan uzak dur bak nası forma giriyorsun

• 10 sene önce kullanıyordum günde 1 paket şişmanlatmıyo sadece tok tutuyo yemek isteğini bastırıyo

• zayıflanmıyor tok tutuyor sadce eti form hersabah bitane yerdim eskiden:)

• işte tok tutması bana diet yaparken yardımcı oluo. ara öğünlerde çok acıkıorum çünkü

• 1tane ye 2tane ye ama etıform ye baska bısey degıl bu senı tok tutucaktır mesela ben bıtane yıyıodum sabah 7de 10-11e kadar yetiyodu bitanedaha yıyıodum ogle yemegı yıyıodm sonra oyle aksam yapıyodum.

• Reklam kokan hareketler bunlar maykkk, Al sana asrın tespidi; Aç kal zayıflarsın.

• Bakmakla olsaydı kedi kasap olurdu atasözünü bu duruma uyarlasa desem sana ,çok zorlanmazsın dimi?

• Bu yalana inandığına inanmıyorum:)

• onlar eti formla değil bişey yemedikleri için zayıflıyor beybili

• pek işe yaradığını düşünmüyorum onların

• yok öyle bişi

• şişmanlamak ve zayıflamak tek bir faktöre bağlı olamaz taş devrinde yaşamıyoruz azıcık araştırmak gerek

• al bi tane daha ben normal diet arası için sordm bu soruyu zaten sağlıklı bi diet yapıorm

• sağlıklı bir diyet programın varsa dışarıdan bu tür etkenlerde buna edilecek müdaheler faydadan çok zarar getirir gibi geliyor çok iyi araştırmak uzmanlara danışmak gerek

• Bir keresinde şunların bir tadına bakayım dedim. Bir kaç paket bitirdim hala tat mat yok sonra düşünmeden edemedim millet bununla nasıl zayıflıyor diye:)

• Açlığını bununla giderip, anatomilerini mahfederek..

• yok ben sebzede yıorum. da bu eti formda iiymiş arada bi açlığı yatıştırıo da kaç tane ve kaç defa yicem onu bilmıorm

• Öncekileri Göster
    • vücut yaptın şimdi beslenme uzmanımı oldun. 100 kıloluk dietisyenler biliorum. tarih buna uymadı bence :)

• Hayır, caps paylaşamam. Nazar değiyor sonra.. :))

• Her gün sadece ondan bir paket ye; sen de zayıfla.

Kızlar Ne Diyor 12

• onla zayıflayanı duymadım

• eti formla zayıflamak düpedüz yalan arkadaşım. önemli olan boğazına sahip cıkmak. eti form yiyelim sonra aksama duble iskenderi goturelim. ohh ne ala . onemli olan git adam akıllı diyet yap. spor yap. beleşçi olma. he bide sunu soyliyyim. 90 kilo ustuysen bosuna ugrasma!

• dietteyim zaten eti formu ara öğün olark yemei düşünüorm sanki tok tutuo gibi

• O zaman o şekilde yapabilirsin ara öğünlerde 2-3 adet eti form iyi olur lifli olduğundan dolayı tok da tutar

• yok öyle bişeyy :))

• Bu tarz ürünlerde sıkıştırılmış şeker mi ne bişiler varmış, çok iyi şeyler değilmiş diye duydum.. Bunlara saplanma bence, sebze, meyve, yoğurt, şekersiz bitki çayları gibi şeylere yönel daha sağlıklı olur.

• onlarıda yiorm da diete yeni başladm acıkınca meyva zaptetmıoda beni bu alıkoyuyo açlıktan

• nasıl kaçtane yendiğinden ziyade, ne derece faydası olup olmadığını araştır bence.

• araştırmanın ilk adımını burda attım bilenlerden öğrenıorum sonra başka sitelerden gene bakıcam

• tatlım bunu asla kulaktan duyma şeylerle yanlış bilgilerle zayıflamaya çalışıp yapma.. bir diyetisyene git en sağlıklı bu..Allah korusun bu gibi zayıflama yöntemleriyle duyuyoruz birçok insan bilinçsiz yaptığından hayatını kaybediyor..herkesin metabolizması farklıdır ve bunlar bazı ölçümler sonucunda sağlıklı yapılması en doğrusu..

• trabzon ekmegının arasına koyuyom

• çok çikolata seven biriyim mesela, canın tatlı ekince çikolatalı olanlardan yersen hem az kalori almış olursun hem de tatlı ihtiyacın basılmış olur:)

• mavi-yeşil ye bence :)

• etiform ye saglikli kal, arkadasim eti formla zayifladi tiğ gibi simdi bende uyguluyorum iyi bir şey. olumlu yani tavsiye ederim arkadaşim.

• 1 veya 2 tane ye ama su ile birlikte yersen o şişirip tok tutar bende denemiştim faydası oldu

• züğürt tesellisi..

• :))))

• +++++++++++++

• tatlı ihtiyacın filan olduğunda birkaç tane ye abartmadan işte.

Yükleniyor...