İnternetten güvenilir alışveriş yaptığınız siteler hangileri?

daha dogrusu memnun kaldıgınız alışveriş siteleri hangileri? :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çok güzel bir konu açmışsın, Online alışveriş siteleri çoğaldıkça insanların güvenli olanları birbirleriyle paylaşmaları çok daha önem kazanıyor. İrili ufaklı bir çok yeni firma giriyor bu sektöre ve bazıları insanları zor duruma sokuyor. Tüketiciler genelde sorun yaşadıkları zaman bunu paylaşıyorlar, fakat sorunsuz alışverişlerini çok paylaşmıyorlar. Herkes deneyimlerini paylaşsa çok daha rahat alışveriş yapabiliriz.Alışıldık sitelerden sektör olarak biraz değişik olmakla beraber herkesin ev dekorasyonunda lazım olabilecek bir site de hirdavatfirsati.com online hırdavat ve mobilya aksesuar satış sitesi. Kulp,kapı kolu,mutfak aksesuarları,mobilya aksesuarları,ankastre ürünler,evyeler gibi tadilat sırasında lazım olabilecek tüm ürünler bulunuyor. İhtiyacı olanların fikir edinebilecekleri güzel ve güvenli bir site. Tabi koçtaşın sitesi daha kapsamlı fakat fiyat olarak aralarında çok fark var, bir bakmanızı tavsiye ederim.Umarım bilindik siteler haricinde böyle niche alanlarda faaliyet gösteren değişik sitelerle ilgili bilgilerinizi paylaşırsınız ve herkese bir fikir verirsiniz.

Erkekler Ne Diyor 55

• Ebay(kargo süresi kullanıcıya göre değişir)BestBuy(1 hafta ama amerikadan gelip gümrüğe takılır buradan aldıkların)Amazon(3 gün kargo süresi)Yahoo Shopping(kargo süresi 4 gün fedex ile gelir )Gitti Gidiyor(kargo süresi 1 gün)DealExtreme (kargo süresi 3 gün )

• ne alacagına bağlı _?

• trendyol.com

• daha cok kıyafet , çanta , ayakkabı

• gittigidiyor kangurum

• livejasminxhamsterx-art

• hepsiburadadan alışveriş yaptım çok bir sıkıntı yaşamadım. bir de ilk kez netvariumdan saat aldım ama daha elime ulaşmadı. diğerleride bunlar gibidir herhalde.

• Sanal Kart kullandığım için hemen hepsi güvenli artık. Sanal kredi kartı bilgilerime erişseler de limit sıfır olduğu için bir şey yapamıyorlar. Benim şüphelenmem halinde de hemen sanal kartı silip, yerine yenisini oluşturuyorum.Site ismi verecek olursam .eBay.comeBay.co.uksahibinden.comgittigidiyor.commarkafoni.comdaybuyday.comlimango, hepsiburada, morhipo'dan alışveriş yapmadım. Güvenli olduğunu biliyorum ama hizmet kalitesini bilmiyorum. Gerçi hepsiburada.com'dan alışveriş yapanlar epey bi' şikayetçi. Tavsiye etmiyorum açıkcası.Hazır konuya değinmişken insanları bilgilendirme adına bir yazı da yazayım. Bu sitede* bir çok markanın yetkilileri var ve ciddi ciddi ilgileniyorlar. Eğer bi' şikayetiniz olduğu ya da hizmetten memnun olmadığınız durumlarda bu siteye yazarak cevap arayabilirsiniz. İstatistikler, anketler, tüketici hakları falan da var. Hem genel kültür açısından hem de şirket kalitesini diğer insanlara duyurma açısından çok güzel bir site. reklam yapmışım gibi oldu ama ben sıkça kullandığım için sizin de bi' göz atmanızı istedim.* link Link'teki adres : sikayetvar.com

• gittigidiyor.comhemenal satsahibinden.comikincielaraba.com:)www.güzelkızlarlasevis.com

• limango çok güvenilir...

• İnternetten alışveriş yapmıyorum pek...

• www.724tikla.com...Tek geçerim.Bu kadar guvenilir bir alışveriş sitesi bulamadım ben.

• gittigidiyor sahibinden.com sanalpazar hizlial.com hepsiburada.com yeter de atartar bile

• gittigidiyor,hepsiburada,hizlial,markafoni,limango

• ben her siteden alışveriş yaptım sistem baya oturmuş güvenilir.ebay.comhepsiburada.comgittigidiyor.comsahibinden.comçoğunu ebay satın aldı zaten.

• GittiGidiyor.com

• hepsiburada.com

• valla benim kendi alisveris sitem var :)

• ne o ? :D

• ebay çok güvenli bi site

• sahibinden

• Mecbur kalmadıkça netten alışveriş yapmam. Bizde ki fiyatları pahalı bulup netten alışveriş yapan çoğu müşterim bize nispet yaparcasına aldıkları fake ürünleri bize getiriyorlar. Moral bozukluğuyla geri gidiyorlar.

• Sahibinden.com,Bitene Kadar,Gitti Gidiyor,Ereyon,Ebay.

• weıdertürk...

• birçok sitede kredi kartım ile alışveriş yapıyorum ve şu ana kadar bir sorun ile karşılaşmadım

• gruponi grupon vipdükkan;)

• sahibinden.com

• gittigidiyor, hepsiburada, teknosa, markafoni, trendyol, boyner, limango,... bir tür reklam yapıyoruz sanki:))

• ben birebir alışverişi tercih ederim görmediğim tartmadıgım bir eşyayı netten bakarak almam

• En çok amazon.com hepsiburada.com

• hepsiburada

• Hangisi diye ayırmam en ucuz ve güvenilir olan hepsinden alışveriş yaparım.

• kitapyurdu

• markafoni, trendyol

• sahibinden.com sanalpazar.com

• elektronik için compel.com güvenli alışveriş hepsiburada.com kelepir için sahibinden .com :d kıyafet için limango.com veya daybuyday.com veyahüt morhipo.com beni ararsan aramabulamazsin.com.

• Türkiye:hepsiburada, vatanbilgisayar, sahibinden, gittigidiyor, d&rYurtdışı:dealextreme, dhgate, aliexpress, ebay,

• gitti gidiyor,

• kom kom nokta kom markafoni nokta kom

• sporforma.net

• MTC GAME :)

• www.mydukkan.com

• hepsiburada,teknosa vs ama genelde görmeden ellemeden almam

• 7/24 fena site degil

• markafoni, limango, morhipo, boyner, sahibinden, gittigidiyor, trendyol, 1v1y

• prensibim değil hiç yapmam...

• Hepsiburada, gittigidiyor, teknosa, kliksa, trendyol, markafoni. :)

• sadece kedime mama alrım oda bi pet center sitesinden.

• hespiburada, gitmedigidiyor, sanalbazar

• Dolandırılmaya niyetim yohk :D

• hepsi burada, idefix, amazon, markafoni daha çok var ama belli başlı bunlar

• m arkafoni trendyol gitti gidiyor bunlarda sorun yaşamadım ama gitti gidiyorda satıcıya çok dikkat etmek gerekiyor.

• Trendyoldan yaptım ancak görünen şey ile gelen şey tam bir hayal kırıklığı oluyor. En azından benimkiler öyle oldu.

• internetle alışverişe karşıyım..

• Markafoni, Trendyol, Zizigo, Gitti gidiyor, Alışveriş saati, Morhipo, FC plus, ... ooo çok var:)

• gittigidiyor, sahibinden , e-bay, amazon. Elektronik bir ürünse genelde satıcıya mesaj atıp, gidip inceleyerek alıyorum. Henüz sorun yaşamadım.

• mydukkan.com

• hepsiburada

Kızlar Ne Diyor 19

• hepsiburada, vipdükkan, markafoni, limango, trendyol

• morhipo.com

• Ben sadece bir siteden alısveriş yaptım yurt dısından geldikleri halde bir sorun yaşamadım site de Gitti Gidiyor.com

• bonprix

• vakko,mango,gittigidiyor,hepsiburada,limango,lcwaikiki..

• limango birvarmış bir yokmuş

• boynerin kendi sitesi olmali

• limango,markofoni,hepsiburada

• gittigidiyor - sahibinden -hepsiburada harici alısveris yaptıgım cok nadirdir, gittigidiyor dan memnunum

• hepsiburada.com

• yok oyle bir site

• markafoniden 6 parça ürün aldım 3 ü başka renk 2 si kırık geldi. sinir oldum geri yolladım bu sefer de gönderdiğim ürünlerin değişimini yapamıycaklar yedekleri olmadığı için ve para iadesi alıcam . o kadar beğendiğim şeyler içimde kaldı

• trendyol en uygunu gıbı gelıyor

• amazon.comzappos.com (ayakkabi icin)

• limango amazon hepsiburada gittigidiyor.

• barkod.comtozlugiyim.com.trmemnunum.

• Ebay..

• hepsi burada,

• daybuyday güvenli bir site ama ürünler biraz geç geliyor

Yükleniyor...