Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Sevgilimin gönlünü nasıl alırım?

Ailem ile tartıştığım bir ara sevgilimin kalbini çok kırdım ve benimle çok soğuk konuşuyor hatta konuşturamıyorum.Onun gönlünü nasıl geri kazanırım ve konuştururum ? konuyu nasıl açmalıyım ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• kalbini kırdında ne söyledin? eğer bir anlık sinirle aşağıladıysan bence onu kaybedersin

0|0
    • Eğer seviyorsan kalırsın sevmeyene aha kapı orada dedim :(

• Farkındayım böyle bir insanım da konuyu nasıl açayım onu söyleyin bana ne diyeyim mesela ?

• hemcinslerine sor kız olsa söylerdim ama erkek

Erkekler Ne Diyor 8

• Güzel bir yemek, bir şişe şarap ve ateşlil bir gece. Bülbül gibi ötmezse gel ben burdayım.

0|1
  • sorun degıl alırsın

0|0
  • parasını ver

0|0
  • hırsını cocuktan mı aldın ::(

0|0
    • Sinirli olduğumu söylediğim halde üstüme geldi ve ani bir patlama yaşadım maalesef şimdide gönlünü alamıyorum konuşmuyor benimle konuyu kendin aç kalbimi nasıl kazanırsın bilemem diyor :(

• ullah yrdmcn olsn

0|0
    • Sağol ama bir yol gösterin :(

• Şeytan ile melek ile işim yok töbee siz bana bi yol gösterin zaten kapatıcam hesabııı

• tamammı gördnmu yüce şeytan aşkına

• kolay kolay alamazsın ..bekle biraz

0|0
    • Tamam ama arayı ısıt konuştur konuyu aç gönlümü al diyor bende nasıl yapacağımı lafa nerden başlayacağımı bilmiyorum

• hımm bu çocuk sana bayağı bi kırılmış,işin zor ..hemde çok zor..

• eee mi dedim konuyu aç bi özledim dedin diye konuşacak değilim önceden de ben seni konuşturmak için elimden geleni yapıyordum karşılığını bekliyorum dedi ne yapıcam hiç bilmiyorum

• Cilveli bir şekilde "Konuşsana ya... "

Yine konuşmazsa sondaki 4 noktayı doldur.

0|0
    • Ah öyle olsa oda olmuyor ki ne ile doldurayım sen söyle :(

• Uzaklaşınız efenim biraz karıya kıza takılsın sonra geri gelir. (züğürt)

Zamana bırakmalısın.

• Takılamaz efenim gözlerini oyarım vallah baanek

Kızlar Ne Diyor 4

• sorununu dürüstçe anlat anlıycaktır

0|0
    • Anlamıyor ki konuşmuyor bile kestirip atıyor

• Arkadaşlarımda böyle diyor hatta hep ağladığım için ayrılmamı istiyorlar ama seviyorum yapamıyorum anlata biliyor muyum :( ?

• üzme kenedeni ya

• Hata yaptıgını pişman oldugunu söyle.

0|0
    • Deedim dinlemiyor ki benim gönlümü kazanmak için beni konuşturman lazım arayı ısıtman lazım diyor bende yapamıyorum daha doğrusu ne yapacağımı bilmiyorum :(

• salla ya de ki ailemle aram bozuk bide snle mi uğraşcam de o zaman bak nasıl 3.5 atıyor

• O tiplerden olsa keşkee

• Bir daha böyle olmayacağına söz ver.

0|0
    • Artık bu sözlere karnımız tok diyor :(

• Sevgilimin g.tünü nasıl alabilirim olarak okudum noluyor bana allasen bi söyle

0|0
Yükleniyor...