Sevgilimin gönlünü nasıl alırım?

Ailem ile tartıştığım bir ara sevgilimin kalbini çok kırdım ve benimle çok soğuk konuşuyor hatta konuşturamıyorum.Onun gönlünü nasıl geri kazanırım ve konuştururum ? konuyu nasıl açmalıyım ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kalbini kırdında ne söyledin? eğer bir anlık sinirle aşağıladıysan bence onu kaybedersin

• hemcinslerine sor kız olsa söylerdim ama erkek

• Farkındayım böyle bir insanım da konuyu nasıl açayım onu söyleyin bana ne diyeyim mesela ?

• o zaman benim sana söyleyebileceğim birşey yok ama tecrübeli olarak söylüyorum fazla değer veriyorsun insanlara

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• sorun degıl alırsın

• Güzel bir yemek, bir şişe şarap ve ateşlil bir gece. Bülbül gibi ötmezse gel ben burdayım.

• ullah yrdmcn olsn

• tamammı gördnmu yüce şeytan aşkına

• Şeytan ile melek ile işim yok töbee siz bana bi yol gösterin zaten kapatıcam hesabııı

• Şytn

• Öncekileri Göster
  • kolay kolay alamazsın ..bekle biraz

• eee mi dedim konuyu aç bi özledim dedin diye konuşacak değilim önceden de ben seni konuşturmak için elimden geleni yapıyordum karşılığını bekliyorum dedi ne yapıcam hiç bilmiyorum

• hımm bu çocuk sana bayağı bi kırılmış,işin zor ..hemde çok zor..

• Özledim <3 dedim eee dedi :/

• Öncekileri Göster
  • Cilveli bir şekilde "Konuşsana ya... "Yine konuşmazsa sondaki 4 noktayı doldur.

• Takılamaz efenim gözlerini oyarım vallah baanek

• Uzaklaşınız efenim biraz karıya kıza takılsın sonra geri gelir. (züğürt)
      Zamana bırakmalısın.

• Ohoo bunu yapardım çoktan ama böyle yapsam 1 ay atar yapar emin ol :(

• Öncekileri Göster
  • parasını ver

• hırsını cocuktan mı aldın ::(

• Sinirli olduğumu söylediğim halde üstüme geldi ve ani bir patlama yaşadım maalesef şimdide gönlünü alamıyorum konuşmuyor benimle konuyu kendin aç kalbimi nasıl kazanırsın bilemem diyor :(

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevgilimin g.tünü nasıl alabilirim olarak okudum noluyor bana allasen bi söyle

• Hata yaptıgını pişman oldugunu söyle.

• O tiplerden olsa keşkee

• salla ya de ki ailemle aram bozuk bide snle mi uğraşcam de o zaman bak nasıl 3.5 atıyor

• Deedim dinlemiyor ki benim gönlümü kazanmak için beni konuşturman lazım arayı ısıtman lazım diyor bende yapamıyorum daha doğrusu ne yapacağımı bilmiyorum :(

• sorununu dürüstçe anlat anlıycaktır

• üzme kenedeni ya

• Arkadaşlarımda böyle diyor hatta hep ağladığım için ayrılmamı istiyorlar ama seviyorum yapamıyorum anlata biliyor muyum :( ?

• eer senden bu kdr kolay soğuyabliosa ztn onun sevgisine ihtiyacın yok bnce

• Öncekileri Göster
  • Bir daha böyle olmayacağına söz ver.

• Artık bu sözlere karnımız tok diyor :(

Yükleniyor...