Sevdiğini nasıl etkilersin

sevdiğin kıza ne yaparsan etkileye bilirsin fakat bi ara çıkıp ayrılmış olduğun kızı tekrar nasıl etkileye biliriz ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Gıden gıtmıstır

• gıttıgı gun bıtmıstır derler ama bıtmıo malesef :(

Kızlar Ne Diyor 3

• etkileyemezsin kız soğumuştur

• magdem sogudu neden muhattap oluyo tekrar ?

• Öncekileri Göster
    • orasını da bana sorma hediye mediye al yap bir şeyler arkadaşım alalla

• hedıyeler ahh ahhh ben hayatta hedıye almaz bı ınsandım arkadas ama almadıgım hedıye kalmadı bı araba almadım ona :D

• Allah allah ya madem geri dönecen niye ayrılıyosun o zaman canım kardeşim hadi ayrıldın niye geri dönmek için çabalıyosun duygularından mı emin değilsin ne bu kızcağız kürkçü dükkanı mı

• ayrılan ben olsam mudane etmem ayrılan kız 2 sene kactı benden ben gene waz gecmedım sewmekten haladaha sewıyorum 2 sene sonra tekrar konusmaya basladık ama arkadasca fakat arkadasca olmamıza ragmen bırbırımızı haladaga kıskanıyoruz baskalarından we bırbırımızlede haladaha ılgılenıyoruz sewgılısı wardı ayrıldı yenı oldu buda ama anlayamadıgım durum ben barısalım dedıgımde hayır dıo ama benle ılgılenıo bu ne anlama gelıo ?

• Öncekileri Göster
    • şu an ben anlamadım oda anlamıcagından emınım :D

• atasözleri kitabı al kendine öyleyse ona da ver bitane

• elindeki tesbih yeter diye düşünüyorum

• bu tesbıh mecaz anlamdamı gercek anlamdamı ? :D yada kız demekmı ıstıosun :D anlayamadım kız dıosan yok :D ama gercek anlamda elımden dusurmem hıc :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz cevap yok! İlk cevap veren erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...