İstanbul'da en ucuz mobilya nerede?

Gizli Üye
Merhaba Ks'canlar mayıs ayında düğünüm var insallah. Nişanlımla birikimlerimizi birleştirip ustune ev kredisi cekip ev aldık.

Düğün yapanlar bilir, ailelerimiz zor. Benim ailem altın olacak dedi 8 bilezik 1 Trabzon Hasırı Bileklik 1Komple Set 1cift küpe 1 Altın Saat istediler.

Biz nikah istememize rağmen nisanlimin ailesi Düğün olacak diye tutturdu. Salon söylemesi ayip 7Bin Lira. Evimiz 179 Bin tl. Masraflarimiz cok davetiyesiydi gelinliğiydi kinaligiydi kinasiydi mobilyasiydi derken. Giderimiz Gelirimizi aştı. Nişanlimin maaşı 7 bin benim de 2.500.

Ama ailelerimiz yardim etmeden yaptigimiz icin simdi isin icinden cikamiyoruz.

Ben de düzlüğe cikana kadar mobilya'nin A kalitesini degil gerekirse C kalitesini tercih edecegimi soyledim nisanlima. Bu sefer de benim ailem tutturdu yeni evliler gibi olsun eviniz guzel dizin dedi..

Her neyse cok uzattim sanirim fazla bunaldigimizdan kaynakli.

En ucuz ve güzel mobilyalari nerdej bulabilirim? Yardimci olursaniz sevinirim...

Bide tesettürlü biriyim balayı icin hangi oteli önerebilirsiniz? Yine uygun olmalı yalnız...

Cevaplar icin tesekkurler...
İstanbul'da en ucuz mobilya nerede?