• Sor
  • Bence

"Ara verelim istersen" demek...Böyle saçma şey olur mu?

Bir ilişkide erkeğin ara verelim istersen demesi ne demek? Böyle saçma şey mi olur?! Bana öyle dendi ve ben ara bitince ilişkiyi bitirmeyi... Daha Fazla

En İyi Görüş

• bak sımdı guzelım, 14 senelık ılıskım vardı oncelerı bana ara verelım ozlersem gelrm ozlemessem zaten bıtmıstır dedı ve gıttı hala gelmedı 24ç gun oldu gelecegnıde zannetmıyorum ama ara verme safhasna gelen bı ılıskı bıtmıstır, benec 2 sey var rısk alıcaksın 1) al karsına sıkıntın ne de konus anlas2) verelım de hıııc arama da sormada kapına kendı ayagı ıle gelecektır NOT: 14 senelık sevgılısınden ayrılmıs bırı yazıyor bunu ıster kulak as ıster kulak ardı et kulak senın kulagın

• Verelim dedim zaten. Süreside kafama göreymiş.Hiçbir şey demicem bende haklısınn

• Öncekileri Göster
    • Geleceğini biliyorum beni sevdiğini biliyorum. Kaderlerimiz aynı desene :D Bıraktım bu işleri arkadaş ben :D

• ben cok acı cektım Allah kımseye kaldıramayacagı acılar vermesın

Erkekler Ne Diyor 57

• erkeğin ara verelim demesi, şu ayrılık sürecini sancısız geçirelim,kavga gürültü olmadan sessiz sessiz kalarak bitsin demek. Çünkü nitekim sen aradan mütevellit beklemede sessizde olacaksın, sonra bitti dediğinde zaten söylenecek bişey de kalmamış olacak. klasik.

• yol vermenin kibar yolu :)

• Yeni bir kız vardır... Her zaman...Ne arası veriyorsun yani?Ha evlilik kararı arifesinde belki olabilir.Adam içindeki boşluğu ölçüp kararı doğru mu yanlış mı bakabilir.Onun dışında başkaları ile takılmak, aynı anda 2 kişiyi idare etmemek için istiyordur arayı.

• ders sıktı teneffüse çıkalım bişeyler yiyelim sonra devam ederiz. arada kendine yeni birilerini bul.. bulamazsan eskiye geri dön mantığı (:

• Öyle bir amacı yok. Sinirleri çok bozukmuş yanlış düşünmüş.Öyle diyor

• bunu yapan herkesin yapacağı açıklama budur zaten.

• dizimi bu araya reklam girsin :D

• ara verelim demek sıkıldım demek uzatma bence

• Arasıra durup dinlenmek, düşünmek iyidir...

• ilişkiye ara mı verilir ya :S ne bu futbol maçı mı? ara verelim demek ben senden sıkıldım artık çok bunaldım ama ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum demektir. sen yine de elimin altında bekle ben kendime başka kız bulamazsam sana geri döneceğim demektir. bir nevi ara verilen ilişki bitmeye mahkumdur.benim görüşüm.

• ya sen bir anla bakalım neden ara vermek istemiş, ciddi anlamda neymiş anla. belki çocuğun hayatında çok başka bir şey var ve bunu bilemezsin. eğer keyfi bir şeyse yaptığı o zaman evet bitirmelisin.

• İkimizin iyiliği için düşünmüş ama saatler sonra yanlış düşündüm dedi.Beni sevdiğini söyledi

• ya demekki bir sorun görmüş, senden ayrılmakta istememiş ve kendinde böyle bir çözüm bulmuş. anladığım kadarıyla seninle sağlıklı bir şekilde devam edebilmek için almış bu kararı. ama dayanamamış sensizliğe. aslında bir nevi sevgisini tartmış ve sensiz olamayacağını anlamış. bende yapmıştım aynısını. sevindim senin için arkadaşım mutlu ol inşallah..

• en gıcık gittiğim şeydir ya :D hayır yiyosa ya ayrıl yada delikanlı gibi problemini dile getir demi :D böle bi adam veya kızla da hayat kurulmaz ya. yarın öbürgün evlendiğinde en ufak olayda çıkar gider...

• Gecmis olsun

• Ara verelim mi ? Hocam çok yorulduk bi su içelim gibi bi şey mi ? :D

• Yani bir bakıma part-time boşanma mı?

• Bencede atağa geç ve kalan yarım işi temizle. Sonrada seni üzmeyecek birine şans ver. Bu çocuk uydurmasyon davranıyor.

• Başka kimseye şans vermeyi düşünmüyorum. En azından uzun bir süre

• demek ki oluyormuş sevgilinin yalancısıyız hani kızma hemen:)

• Komik şey seni :)

• Öncekileri Göster
    • Sağolasın :)

• sende sağolasin:)

• bitirmek istiyor işte

• kötü son kaçınılmaz , genelde bu sözü çok fazla maça çıkan erkekler söyler :)

• Senden skildim azcik kafa dinliyorum demek. Sonrasinda hayir gelmez bu iliskinin..

• Ama hemen geri dönüp hatasını kabul ederse?

• Ne kadar samimi olursa olsun,sonra yine demicegini nerden biliyosun..

• Güvenemem tam haklısın

• bence senin adının ilk harfi k ve senin manita senden daha iyisini bulmak için çabalıyor bulamazsa sana döncek

• ara yol olmaz bende güle güle demelisin

• Çok bunaltmışsındır.

• Alttan alırım çoğu zaman.Ona yardım ederim aşırı kıskanmam.Bunaltma falan yok

• İlişkiye ara veren ne kadar insan varmış...Hepsinde aynı yorum : Zaten bitti o ilişki.

• kesinlikle bitirmelisin çünkü bu ilişki bitmiştir zaten ara vermek ne otobüste yolculuk yapıyorsun mola vermek gibi bir şey öyle bakarsak otobüs yolculuğu 2 molaan sonra bitiyor ilişkide böyledir ara vermek diye bir şey olamaz aşk sevgi varsa neden ayrı kalayım ben ...

• sen bitirmeden o bitirebilir dikkatli ol:( bu arada bitirmezsen ikinci cevap su olacak araya sogukluk girdi biraz daha ısrarcı olursan olmuyor çok denedim :)

• Bugünde yanlış karar verdim ara falan istemiyorum diyor. Bu ne şimdi?

• Öncekileri Göster
    • Düşünücem o zaman biraz daha.

• senin için daha iyi olur...

• agzına bidene patlat derim :)) ne lan o ara verelim ilk yarı ikinci yarı maçmı oynuyoruz :))

• Ara verelim bir nevi , senden ayrılıyorum ama birini bulamassam geri dönerim demektir , bence tanımı bu ,

• Bencede o arada başka kız arıycak kendine bulamassa geri dönecek sana , o ayrılmadan ayrıl bence :D

• Öyle biri değil kiii ama ben bitiricem

• ben ayrılamıyorum sen ayrıl diyor.

• Daha önceden aranızda bir tartışma falan geçti mi bu lafı söylemeden önce?

• Evet geçti bende soğuk davrandım.Aradan 1 gün geçmeden hataydı ara falan istemiyorum dedi

• Öncekileri Göster
    • Düşüncesiz biraz ona verdiğim değeri anlamıyor.Farklı şehirdeyim şu an tatildeyim. Neden böyle yaptı bilemiyorum

• Bence onunda tepesinin tasının attığı bir noktaya gelmiş böyle demiş.Yani ben öyle birşeyi diyecek olsam heralde bu yüzden derdim.

• Voleybol maçı mı bu?

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 32

• İstemiyorum bitiyosa tam bitsin deseydin.

• Telefonda olduğu için demedim. Yüz yüze bitirmek istiyorum

• Aranın bitmesini beklemeden bitir.

• Ara benim kafama göreymiş zaten.Belki hiç mesaj atmam birdaha

• Bence de bitirmelisin çocuk oyuncağı mı ara verelim falan. Mola mı veriyor peh

• Hem istiyo hem istemiyo gibi bisey o ara...

• Ayrilmak istiyorumun kibarcasi..bitir gitsin..

• Bir şeyi atladım sanırım. Bitiricek gibi konuştuğumda bana amacın bitirmek mi demişti.Neden öyle yaptığını anlamıyorum.

• Öncekileri Göster
    • Sonuç olarak bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmaz diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi bitmesi gerekiyor

• Durumu cok acik belrtmemissin..Alinganlik yapiyor da olabilirsin o yuzden mantikli dusunerek dogru karari kendin vereceksin

• :D mola düdüğümü çalıcak bittiğini anlayacaksın. Biraz uzaklaşmak isteyen o. Hem neden zoruna gitti ki bırak zaman geçsin belki senin içinde en iyisi budur. Yeni bir aşk kapını çalar kim bilir. Bağlılığınız çok kuvvetli değilse şimdiden bu bana ters ayrılalım gitsin de.

• Hemen geri geldi ara istemiyorum dedi. Nasıl güvenebilirim ki yine.

• bu gel gitler sadece mutsuz eder. Sen ona kapılma ne istiyorsan onu yap.

• Ara vermesine izin verme.

• hiç bişey söylemene gerek yok ara vermek istiyorsa versin he ne kadar ara verileceği belli değil mi olmasın üzerine düşme kendini bişey zannetmesine gerek yok. Bazen erkekler kızlardan daha nazlı oluyorlar ona istediğini verme bırak arasını versşn sen üstelemeyince şaşıracak abi bu kıza ne oldu diye relaxxx akışına bırak kardeşim. kimse senden ve gurundan önemli değil

• Bende öyle yaptım 1 gün geçmeden yanlış olduğunu söyledi.Bu oyun değil ki eskisi gibi olmaz sanırım her şey

• olmaz olmasına imkan yok

• bitsin demenin en zarif hali

• o arada başkasısyla çıkıyo demektir

• Başkasıyla çıkmıyor. 1 gün olmadan geri geldi ara istemiyorum dedi yanlış düşündüm dedi.Beni sevdiğini biliyorum ne olacak bilmiyorum

• o zaman takma ara vermemiş işte.seviyomuşta neye üzülüyosun

• Ama çok saçma değil mi nasıl güvenilir ki her canı sıkkın olduğunda böyle olursa?

• İlişkiyi bitirmen en doğrusu olucak.

• sıkılmış senden basbaya ortada ve bende olsam snn düşündüğünü yapardım ne demek lan ara .!

• ilişkiyi bitirmek istiyorum demek

• ara verelim demek . alışalım yokluğumuza sonra da*olup gidelim hayatlarımızdan demektir.. bitir gitsin.

• Çok saçma bir ifade. Ya ayrılın ya da devam edin. Birbirinizi üzer bence bu süreç sadece.Ara vermek istemesinin sebebi ne ayrıca?

• Tartışmıştık dün.Ve sonu bu oldu.

• Tartışma sebebiniz nedir? Eften püften bir şeyse eğer kopmak istiyordur ve bu da sebep olmuştur.Ama sen de ayrılmayı düşündüğüne göre şimdi.Hiç üzülme bekle ve gör...

• Artık saçma şeyler. Ben tartışmak istemedikce o üsteliyor.Birde aşırı gururu var.Hatalı olduğu halde özür dileyemiyor.Pişman olacaktır

• Biz kadınlar bazen erkekleri fazla sıkabiliyoruz.. Gerek kıskançlıklarımızla, gerek triplerimizle kabul edersin ki :) Bende onlardan biriyim açıkçası.. Bu yüzden karamsar olma belki böyle söyleyerek kendimize gelmemiz için bize zaman vermek istiyorlardır.. Onlarında bizimde zaman zaman düşünmeye ihtiyacımız olabilir. Bitirmek isteseydi emin ol böyle birşey söylemez bitirirdi.. Söylediğine göre ilişkinin refahı için çabalıyor demektir. Aşk, sevgi kolay kolay bulunmuyor, eğer bunları onda bulduğuna inanıyorsan böyle kolay vazgeçme derim :)Ama şöyle de birşey var bu süre zarfında senle irtibatı kesmez eğer seviyorsa :) az da konuşur, halini hatrını sorar. Eğer tam tersi olursa anla ki bitti.. Zaman bir kere istenir bunu alışkanlık haline getirmemeli..Susmak hayır demektir, fazladan zaman istemek iki kere hayır demektir, unutma :)

• Bu da farklı bir yorum. Dediklerini dikkate alacağım sağ ol :)

• rica ederim :) eğer konuşmuyorsanız bayramı bekle. her seven insan sevdiğine mesaj atmak için bayramı bekler :)

• Görücez bakalım :)

• doğru olan düşündüğünü yapman dır. anlaşamıyorsanız direk bitir

• ilişkiye ara vermeyi istemek bence '' aslında tam olarak senden ayrıldıktan sonra ne hale gelecegimi bilmiyorum, seni özlemezsem bi daha görüşmeyyiz ama özlersem geri dönerim '' demek kısaca '' ayrılmayı deneyelim '' gibi bişey

• "Ara verelim" olayı ayrılığa ön hazırlıktır. Bir süre sensiz kalır,üzülüyor mu üzülmüyor mu diye bakar eğer sensiz de gayet iyi idare edebiliyorsa sana ayrılmak istediğini söyler.

• 1 gün geçmeden ara istemiyorum yanlış bir karardı derse?

• Öncekileri Göster
    • Trip değil bitirmeyi düşünüyorum hala

• Bitir. En iyisi.

• bunu iki taraf da yapıyo.açıkçası bana da saçma geliyo ama işe yarayabilcek bi yöntem de olabilir yani

• ilişkinin bitiş bayraklarının çekilmesi açık ve net..gerçek sevgi ve aşkta film arası olmaz.

• ara verelim ayrılalım hemen hemen aynı anlama denk geliyor

• Aynen bende de ayrılma hissi uyanıyor. Erkek arkadaşım bana ara verelim derdi ara sıra ama demesi benden dolayı idi ben çok bunalır şikayet ederdim sürekli. Ara vermeyi reddetmezdm ama bu arada ondan uzaklasacagmı bildiği için o, sonra hayır ara vermiyorum vazgeçtim derdi :) bu söz kötü cunki belli etmesen de içten içe seni üzer soğutur.

• Bana saatler sonra ara vermek istemiyorum dedi. Ne yapıcam şimdi hala bitirme yolunda mı olmalıyım?

• Sen bilirsin. Sırf ben bitireyim düşüncesi ile bitirmek istiyorsan bence kötü bir düşünce olur. Gerçek sevginin olduğu yerde ego olmaz. Kimin bitirdiğinim önemi yok , önemli olan bitip bitmediği. Seviyorsan devam et insan bazen başka sorunlarından dolayı ilişkinin yükünü kaldıramayabilir onu anlamaya çalış bi şans ver derim. Tabi seviyorsan

• o nasıl bir cümledir ya ara verelim istersen mola ihtiyacın varmı dermiş gibi.bence bunu ona aynen bu şekilde yüz yüzeyken sor.telefonda ve diğer iletişim gereçlerinde sormanı tavsiye etmem net bir cevap alamazsın,yüz yüzeyken kavga edemezsiniz.dediğimi yap

• Evet doğru söylüyorsun

• sutla gitsin.

• Ya banada oldu güzelmde o ara bu ara yolumuza devam ediyoruz ayrı ayrı... Ara verelim diyen insandan hayır bekleme :)

• Şuan bitirmen ne arası yaa:) Tv molası gibi sevmiyor sevse korkardı kaybetmekten

• ilişkide ara verilir ama döndükten sonra bıraktığın şeyin aynı yerde olmayacağını da göz önüne alır öyle dersin ara verelim mi diye.

• Ben gidimde baska kizlaa yavsim bana bakan olmasa geri gelirim demek

• ayrılmayı istiyo demek

• daha iyisini bulamazsam dönerim demek

• Daha Fazla
Yükleniyor...