• Sor
  • Bence

1 haftada 7 kilo vermek?

evet arkadaşlar google araştırdım kadarıyla 1 haftada 7 kilo vermek mümkün, bunu deneyen varmı?

Güncellemeler:
Bu Gun tam 6 kilo verdim, oleeee

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bak güzel arkadaşım sana profesyonel boksör olarak bilgi vereyim.En fazla bir haftada verebileceğin kilo maksimum 5'tir.Bu da acı çekerek sürekli fazla şekilde su içerek ve de hiçbirşey yemeyerek sadece patates,salata ya da en tatsız meyveleri yiyerek olur.Doğruya doğru 1 ayda 20 kilo verirsin.Ama güzel arkadaşım yağları değil vücudunun yüzde 66'SINI oluşturan suyunu ve kaslarından ödün vererek kilo verirsin.Şunu unutma mantık bu normal düz mantık yapsan bile anlarsın.Şimdi zayıflatan yemek yoktur.Spor yapmadan hiçbirşey zayıflatmaz.Çünkü;ayşe günde 2 yumurta,3 tabak brokoli yedi diyelim bunlarda toplam 300 kalori eder desek spor yapmasa bu yine onda kalır ama tabi ki aldığı kalori azdır.Spor yapmadan hiç yemesende bir işe yaramaz.Patates ya da karatay gibi salakça diyetler yerine,ton balığı yağsız peynir süt salatalıkla beslen bol su iç bunlar sana hem güç verir hemde karnını doyuyarak spor yapman için moralini düzeltir.Ve böylece yukarda ki diyetlerde hızlıca kilo verip sonra 2 katı hızla kilo almazsın.Yağlarını yakıp,kas kütleni arttırırsın,haftada 1,5-2 kilo sağlıklı kilo verir yağlarını eritirsin

Erkekler Ne Diyor 8

• sence mantıklı mı :)

• ben bademciklerimi aldırdığımda hiçbirşey yiyemiyordm. su içmek bile çok zor ve acılıydı. bu sebepten 1 haftada 8 kilo verdm :) tabi iyileştikten sonra verdiğimin 2 katını geri aldım :D

• ben sinamekeli bir ilaç aldım..zayıflatıyormuş.. one lan sıça sıça bir hal oldum..su mu kalmadı sonra gazozlar leblebi muzlar.inanmayın böyle şeylere

• öyle bişi yok ya, millet ayda 2 kilo verince havalara ucuyo sen 1 haftada diyon iyi değilsin :)

• Haha ö.d yanisikla sikeyet etmisim seni

• Öncekileri Göster
    • Evert oraya bastim yanlisikla:d

• bu nasıl sakarlık :)

• googleda herşey mümkün

• ben çok sattım ama hiç denemedim

• hadi beyler bayanlar hep beraber gülüyoruz :D:D:D:D:D:D:D:D:D

• Öncekileri Göster
    • hahahahahahaha :D

• ufaktan katılım başladı

• Sana en kısa sürede en çok kiloyu vermenin en etkili yöntemini yazıyorum,günde 2 saat koş,terli terli 1-2 lıtre soğuk su iç,sonuç olarak hasta olacaksın,istifra edeceksin ishal olacaksın,halsızlık ve iştahsızlık olacak,onun dısında boğazını tutarak ve yurüyüs veya koşu yaparak zayıflamak mümkün senın iradene bağlı.

• ben denedım ama olmadı

Kızlar Ne Diyor 13

• Sağlıksız olsa da bir haftada su veya kas kaybederek -aç kalarak çok kilo verebilirsin

• onun açılımı 1 haftada gebermek

• hayir cok kolay bi sekilde verebilirsin
      link
      link
      link

• arkadaşım 1 haftada 7 kilo verilmez sağlıgından olursun

• cok sağlksz verdgn kloları fazlasyla geri alırsın can boğazdan gelr inanmayn google amcanın her dedgnee :)

• ne yaptin?

• walla verdim:) kendimede cok salikli hissediyorum. hata hergun 2 saat spor yaptim

• 1haftada 7 kilo verilir ancak sağlık da elden gider...

• Ama çok zararlı bir durum tatlım (=..

• sağlıksız olur.vücudunda çatlaklar olur.verirsin fakat daha sonra tekrar alırsın.çok şişmansan diyetisyene git tavsiye al 7 kiloyu 1 haftada vermek yerine 1 ayda vermek daha sağlıklı olur diye düşünüyorum

• yok degilim sadece 7 kilo vermek isiyorum paris giticem 1-2 hafta sonra aylemle.

• o zaman 1 haftada verme bence tekrar alırsın

• Google a herşey mümkün zaten bak oyle birşey mümkün değil yapıp ta saglıklı olman. saglıklı olmaman ve verdiğin kilodan daha fazlasını geri alman kacınılmaz bir şey.

• vücut aniden boşalırsa sarkık kalır herşey bu yüzden sağlıksızdır..

• Verirsin 1 günde de 7 kiloyu alırsın ama bıraktığında.

• Denedinmi?

• Öncekileri Göster
    • 8 gün sonra görüşürüz madem. Pazarts. günü başla. :D

• guncellemede yazarim.:D

• Evet mümkün, işveç diyetiyle.

• peki sen yaptinmi?

• Evet

• Herhalde şu şey..Unuttum ismini de 1 gün boyun haşlanmış patates yiyon sonraki gün yumurta sonraki gün meyve..Ölürsün yapma

• ahahah aynen

• Hayir lahane corbasi ismi, yani nekadar cok tukensen okadar cok yag yakiyormusum

• lahana kapsülü iyidir :)

• Saçmalama

• saglikli degil bence

Yükleniyor...