Captain Black Çikolatalı Sigara

Arkadaşlar bir ara captain black çikolatalı veya çilekli sigara vardı şimdilerde piyasada bulunmuyor acaba bu sigarayı içen var mı?İçen varsa neren alıyorsunuz?Ya da yerine ne tavsiye edebilirsiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ankarada karanfil 2 de buluyorum ben

• tamam teşekkürler içimi nasıl

• 18e almıştım ben valla sağ tarafta stand gibi kuruyolar ya telefon kabı falan da oluyor orda bi yerde rastlamıştım. orda bulamazsan da şu dolmuşların arka sokağında çiçekçiler var ordaki büfelerde de olabilir belki

• :) tam neresi tarif edebilirmisin birde tadı nasıl ?(çakma değildir umarım)

Kızlar Ne Diyor 2

• Black galion var tekel olarak ama captain gibi değil

• onlar saman gibi yahuuu :D captain candır can

• kaçak olarak tek satılıyor burlarda biyerlerde

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben iciyorum ama yasal olarak satisi yasak. Avm'lerin icindeki Tobacca Shoplarda var

• Ankara izmir caddesindeki exportculardan alırdım hep şimdilierde varmı bilmem sigarayı bıraktım

• kaptan black çikolatalı denen sigara kadar boktan ve ağır bir sigara yok. uzun süre camel içtim o bile hafif kaptan bilek den. askerde komutanım bana kıbrıs'dan getirdiği sigaraları hediye ederdi.hervas mıdır nedir öyle bir şeydi. çilekli, vanilyalı, vişneli oluyordu. gayet de güzeldi.

• Taksim cicek pasajında büfe var orada satıyolar.

• evet zamanında içtik, hiç bakmadım ama sanırsam bizim buralarda olması gerek.

• Irak sınırında topal keramettin var. Aga sen hangi şehirdesin ona göre sor bari de bilenler cevap versin :) Sonucta kacak bir sigara captain black türkiyede.

• İlk içtiğim sigara :(

Yükleniyor...