Günde 1-2 saat ayrılarak yapılabilecek hobiler nelerdir?

cümleten hayırlı akşamlarrr :)) geceniz güzel olsun öncelikle

tüm gün işteyim 8 gibi ancak geliyorum eve yorgun argın akşamları erken uyumak gibi bir huyum da yok eee ben bu kendime kalan 2-3 saati nasıl değerlendirebilirim. işte vakit buldukça kitap okuyorum arada dizi-film filan da izliyorum ama bunlarda sıkıyor bazen kafamı dağıtmaya yetmiyor. kendimi bir işe vermek istiyorum eğlencesine neler yapabilirim?

daha önce takı yaptım örgü ördüm bir ara karakalem çizim ve renkli motif çizimler yapıyordum yeni bi önerisi olan var mı?


0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

 • çizimler ve renkli motifler yapmışın bence ebruli sanatı ile ugrasman senin buyuk bir zamanını alacaktır ve gerçektende sonucu harika olacaktır. Hafta sonları ayıracağın zamanlarda ise fotoğraf çekimleri yapabilirsin. Güzel insanların yüzlerini çekebilir bir baba oğlu yada kızlarını arkadaş topluluklarını çekebilirsin. Eğlenceli bir iştir. Akşamları için söylediğim gibi ebruli çalışması yapabilirsin zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın. Eğer zeka oyunları ile aran iyise satranç tavsiye edebilirim. Evcil bir ev hayvanı alabilirsin boş zamanlarını onunla ilgilenerek geçirebilirsin, bir müzik aleti ile çalımada yapabilirsin, ağaç ilerinden modeller yapabilirsiniz. ya da yap-boz ya da model oyuncaklar ile ilgilenebilirsiniz. Zamanınızı baya bi alabilirler.

  0|0
  • Şikayet

   ebru sanatı için hem kursa gitmem lazım hemde evim mekan olarak çok uygun değil onun yerine hat sanatı düşündüm ama akşam 8den sonra kurs olmuyor çok fazla

   hafta sonu sadece pazarım boş fotoğraf çekimi yapıyorum arada

   evcil hayvan için hem evim uygun değil hemde hayvanı 6 gün bir eve tıkıp yalnız bırakmak istemiyorum

   müzik aleti olarak da yan flüt istiyorum aslında

   puzzle işimi görebilir bir süre

   sağol öneriler için

  • Hepsini Göster
  • Şikayet

   evim 1+1 ve küçük üstelik ev arkadaşım var yani bana ait sadece odam var

  • Şikayet

   hımmm aslında büyük bir puzzle seni oyalayacaktır . arkadaşlarımı 3 - 5 gune kadar ancak yaptıklarını hatırlıyorum. Alacagın puzzle a bağlı tabiki . Aslında odan için ebru da yapabilirsin. internetin varsa biraz araştırma yapman oraya bakarak ugrasmak ta vaktini alır bazı püf noktaları ögrentikden sonra bile kendin şekiller olusturmaya başlayabilirsin.