• Sor
  • Bence

Günde 1-2 saat ayrılarak yapılabilecek hobiler nelerdir?

cümleten hayırlı akşamlarrr :)) geceniz güzel olsun öncelikle tüm gün işteyim 8 gibi ancak geliyorum eve yorgun argın akşamları erken uyumak gibi bir huyum da yok eee ben bu kendime kalan 2-3 saati nasıl değerlendirebilirim. işte vakit buldukça kitap okuyorum arada dizi-film filan da izliyorum ama bunlarda sıkıyor bazen kafamı dağıtmaya yetmiyor. kendimi bir işe vermek istiyorum eğlencesine neler yapabilirim?daha önce takı yaptım örgü ördüm bir ara karakalem çizim ve renkli motif çizimler yapıyordum yeni bi önerisi olan var mı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• çizimler ve renkli motifler yapmışın bence ebruli sanatı ile ugrasman senin buyuk bir zamanını alacaktır ve gerçektende sonucu harika olacaktır. Hafta sonları ayıracağın zamanlarda ise fotoğraf çekimleri yapabilirsin. Güzel insanların yüzlerini çekebilir bir baba oğlu yada kızlarını arkadaş topluluklarını çekebilirsin. Eğlenceli bir iştir. Akşamları için söylediğim gibi ebruli çalışması yapabilirsin zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın. Eğer zeka oyunları ile aran iyise satranç tavsiye edebilirim. Evcil bir ev hayvanı alabilirsin boş zamanlarını onunla ilgilenerek geçirebilirsin, bir müzik aleti ile çalımada yapabilirsin, ağaç ilerinden modeller yapabilirsiniz. ya da yap-boz ya da model oyuncaklar ile ilgilenebilirsiniz. Zamanınızı baya bi alabilirler.

• ebru sanatı için hem kursa gitmem lazım hemde evim mekan olarak çok uygun değil onun yerine hat sanatı düşündüm ama akşam 8den sonra kurs olmuyor çok fazla
      hafta sonu sadece pazarım boş fotoğraf çekimi yapıyorum arada
      evcil hayvan için hem evim uygun değil hemde hayvanı 6 gün bir eve tıkıp yalnız bırakmak istemiyorum
      müzik aleti olarak da yan flüt istiyorum aslında
      puzzle işimi görebilir bir süre
      sağol öneriler için

• Öncekileri Göster
    • evim 1+1 ve küçük üstelik ev arkadaşım var yani bana ait sadece odam var

• hımmm aslında büyük bir puzzle seni oyalayacaktır . arkadaşlarımı 3 - 5 gune kadar ancak yaptıklarını hatırlıyorum. Alacagın puzzle a bağlı tabiki . Aslında odan için ebru da yapabilirsin. internetin varsa biraz araştırma yapman oraya bakarak ugrasmak ta vaktini alır bazı püf noktaları ögrentikden sonra bile kendin şekiller olusturmaya başlayabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 20

• internet hariç herşey

• aslında bu çok doğru bilgisayar başından kalkabilsem çok iş yapıcam da işte kalkamıyorum :(

• kim kalkıyor ki. en azından yaz geldi bir süre de olsa denizin icindeyken uzaklasıyor insan di mi?

• Her gün 30 dk. yabancı dil çalış, en azından 3 kelime yabancı dil öğren.30 dk. da bedenine bak, spor, pilates falan çalış.

• Fotoğrafçılık :)Profil fotondan belli, sende vizyon var

• çekim yapıyoruz ara sıra arkadaşlarla zaten

• Güzel bir hobi, bende uğraşıyorum

• Spor yap formunu koru,geleceğine yatırım olur..

• spor yapmayı çok istiyorum aslında ama kendimi yormamam lazım daha fazla tüm gün işte fazlasıyla yoruluyorum malesef daha fazla yorgunluk hastalığımı tetikliyor:(

• Öncekileri Göster
    • Pek bilgim yoktu şimdi araştırdım..Çok geçmiş olsun.

• teşekkür ederim

• yabancı dılın varsa makale falan cevırısı yap yenı bı ıkı kelıme ogrenmek benı bayag eglendırır bılmıyorum sende nasıl bı durum olusur ama dene

• dostum senin bulunduğun ortam ve şartla uygun mudur bilemiyorum ama ben biraz ehlikeyf olduğum için yaz akşamlarında aileme ve arkadaşlarıma çay demliyorum. arada dostlar uğruyor haberli habersiz, biliyorlar semaverin kaç gibi yanacağını, tavlayı kapan bizim evde alıyor soluğu iki lafın belini kıralım diye. işine yarar mı bilmiyorum ama paylaşayım dedim. semaver yakma kursu veriyor gibiyim mahallenin ufaklıklarına, bisikletleri bırakıp yardım ediyorlar, onlarla sohbet etmek müthiş bir meşgale benim için. sonrası malum, keyiften muhabbetten ibaret.

• hocam bütün yazılarını beğenerek takip ediyorum. üstadımsın.

• estağfurullah kardeşim, çok memnun oldum ayrıca, teşekkür ederim :)

• öss, kpss, ales v.b. kitap oku, sorularını çöz, çok iyi sonuçlanabilir belki :)) yalnız şunu söylüyeyim halamın kızı durduk yerde ressam resimlerinden yapmaya başladı, çokda güzel, porfesyonel ressam yapmış gibi bir dene derim, turistlere iyi fiyata satıyor hemde.

• yabancı dil öğren kendini zorlamadan sadece hobi olarak. ya da matematik geometri çalış sadece hobi olarak sorular üzerine kafa yor.

• ben yarından itibaren tenis oynıcam ders alcam hocadan teknik yani öyle sıradan değl tamam mı

• tamam O_o

• güzel bi makina alıp işten gelirken farklı yerlere giderek resim çekmek olabilir =)gerçekten çok iyi geliyo insana yada gitarda gayet güzel bi seçenek ama akşamları kaldığın apartmanda sorun olabilir :D

• fitness - dans(tango öneririm) - uzak doğu savunma sporları(aynı anda zihne iyi gelir).

• Origami yapabilrsin. Youtube'da nasıl yapıldıkları video şeklinde var. link Ya da enstrüman çalmaya başlayadabilirsin..

• Yemek ye her gün başka bir yerde farklı bir yemek :D nasıl :D?

• bence hobi dediğin şey seni yormyan bişi olmalı. spor, dil, vb seni yorar. Sinema müzik falan veya sahil kenarı çay may iyidir

• çalgı aleti çalmayı öğrenmek

• yabancı dil öğren nette yabancılarla sohbet et.

• Ebru sanati veya hat sanatina bakabilirsin

• kursa gitmeden hat sanatını video yada kitaptan öğrenebilir miyim dersin?

• El becerisi azim ve merak oldugu surece yapilamayacak bir sey yoktur

• blog yaz

• kalemim kuvvetli değildir ki

• Evlimisin bekarmısın?

• bekar

Kızlar Ne Diyor 1

• Ahşap boyamayı da dene keyifli oluyor.

• kursa gitmeden yapabilir miyim?

• Öncekileri Göster
    • neler boyuyorsun mesela?

• Tepsi,kutu,evdeki bilgisayar masası,kitaplık ve tv dolabını boyadım.Raf boyıcam bu hafta da.

Yükleniyor...