Günde 1-2 saat ayrılarak yapılabilecek hobiler nelerdir?

cümleten hayırlı akşamlarrr :)) geceniz güzel olsun öncelikle

tüm gün işteyim 8 gibi ancak geliyorum eve yorgun argın akşamları erken uyumak gibi bir huyum da yok eee ben bu kendime kalan 2-3 saati nasıl değerlendirebilirim. işte vakit buldukça kitap okuyorum arada dizi-film filan da izliyorum ama bunlarda sıkıyor bazen kafamı dağıtmaya yetmiyor. kendimi bir işe vermek istiyorum eğlencesine neler yapabilirim?

daha önce takı yaptım örgü ördüm bir ara karakalem çizim ve renkli motif çizimler yapıyordum yeni bi önerisi olan var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çizimler ve renkli motifler yapmışın bence ebruli sanatı ile ugrasman senin buyuk bir zamanını alacaktır ve gerçektende sonucu harika olacaktır. Hafta sonları ayıracağın zamanlarda ise fotoğraf çekimleri yapabilirsin. Güzel insanların yüzlerini çekebilir bir baba oğlu yada kızlarını arkadaş topluluklarını çekebilirsin. Eğlenceli bir iştir. Akşamları için söylediğim gibi ebruli çalışması yapabilirsin zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın. Eğer zeka oyunları ile aran iyise satranç tavsiye edebilirim. Evcil bir ev hayvanı alabilirsin boş zamanlarını onunla ilgilenerek geçirebilirsin, bir müzik aleti ile çalımada yapabilirsin, ağaç ilerinden modeller yapabilirsiniz. ya da yap-boz ya da model oyuncaklar ile ilgilenebilirsiniz. Zamanınızı baya bi alabilirler.

• hımmm aslında büyük bir puzzle seni oyalayacaktır . arkadaşlarımı 3 - 5 gune kadar ancak yaptıklarını hatırlıyorum. Alacagın puzzle a bağlı tabiki . Aslında odan için ebru da yapabilirsin. internetin varsa biraz araştırma yapman oraya bakarak ugrasmak ta vaktini alır bazı püf noktaları ögrentikden sonra bile kendin şekiller olusturmaya başlayabilirsin.

• evim 1+1 ve küçük üstelik ev arkadaşım var yani bana ait sadece odam var

• evin durumu ve bulundugun durum hakkında detaylı bilgi aktarırsan bilgilere göre aktiviteler önerebilirim .

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 19

• öss, kpss, ales v.b. kitap oku, sorularını çöz, çok iyi sonuçlanabilir belki :)) yalnız şunu söylüyeyim halamın kızı durduk yerde ressam resimlerinden yapmaya başladı, çokda güzel, porfesyonel ressam yapmış gibi bir dene derim, turistlere iyi fiyata satıyor hemde.

• yabancı dil öğren kendini zorlamadan sadece hobi olarak. ya da matematik geometri çalış sadece hobi olarak sorular üzerine kafa yor.

• ben yarından itibaren tenis oynıcam ders alcam hocadan teknik yani öyle sıradan değl tamam mı

• tamam O_o

• internet hariç herşey

• kim kalkıyor ki. en azından yaz geldi bir süre de olsa denizin icindeyken uzaklasıyor insan di mi?

• aslında bu çok doğru bilgisayar başından kalkabilsem çok iş yapıcam da işte kalkamıyorum :(

• güzel bi makina alıp işten gelirken farklı yerlere giderek resim çekmek olabilir =)

gerçekten çok iyi geliyo insana yada gitarda gayet güzel bi seçenek ama akşamları kaldığın apartmanda sorun olabilir :D

• fitness - dans(tango öneririm) - uzak doğu savunma sporları(aynı anda zihne iyi gelir).

• yabancı dılın varsa makale falan cevırısı yap yenı bı ıkı kelıme ogrenmek benı bayag eglendırır bılmıyorum sende nasıl bı durum olusur ama dene

• dostum senin bulunduğun ortam ve şartla uygun mudur bilemiyorum ama ben biraz ehlikeyf olduğum için yaz akşamlarında aileme ve arkadaşlarıma çay demliyorum. arada dostlar uğruyor haberli habersiz, biliyorlar semaverin kaç gibi yanacağını, tavlayı kapan bizim evde alıyor soluğu iki lafın belini kıralım diye. işine yarar mı bilmiyorum ama paylaşayım dedim. semaver yakma kursu veriyor gibiyim mahallenin ufaklıklarına, bisikletleri bırakıp yardım ediyorlar, onlarla sohbet etmek müthiş bir meşgale benim için. sonrası malum, keyiften muhabbetten ibaret.

• estağfurullah kardeşim, çok memnun oldum ayrıca, teşekkür ederim :)

• hocam bütün yazılarını beğenerek takip ediyorum. üstadımsın.

• Origami yapabilrsin. Youtube'da nasıl yapıldıkları video şeklinde var. link

Ya da enstrüman çalmaya başlayadabilirsin..

• Yemek ye her gün başka bir yerde farklı bir yemek :D nasıl :D?

• bence hobi dediğin şey seni yormyan bişi olmalı. spor, dil, vb seni yorar. Sinema müzik falan veya sahil kenarı çay may iyidir

• Her gün 30 dk. yabancı dil çalış, en azından 3 kelime yabancı dil öğren.

30 dk. da bedenine bak, spor, pilates falan çalış.

• Fotoğrafçılık :)

Profil fotondan belli, sende vizyon var

• Güzel bir hobi, bende uğraşıyorum

• çekim yapıyoruz ara sıra arkadaşlarla zaten

• çalgı aleti çalmayı öğrenmek

• yabancı dil öğren nette yabancılarla sohbet et.

• Ebru sanati veya hat sanatina bakabilirsin

• El becerisi azim ve merak oldugu surece yapilamayacak bir sey yoktur

• kursa gitmeden hat sanatını video yada kitaptan öğrenebilir miyim dersin?

• blog yaz

• kalemim kuvvetli değildir ki

• Evlimisin bekarmısın?

• bekar

• Spor yap formunu koru,geleceğine yatırım olur..

• teşekkür ederim

• Pek bilgim yoktu şimdi araştırdım..Çok geçmiş olsun.

• akut eklem romatizması diğer adıyla kalp romatizması yani kalp kapağımın biri fazla yorulunca kalbim tam olarak açılıp kapanmıyor ve eklemlerimde ağrı oluyor

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• Ahşap boyamayı da dene keyifli oluyor.

• Tepsi,kutu,evdeki bilgisayar masası,kitaplık ve tv dolabını boyadım.Raf boyıcam bu hafta da.

• neler boyuyorsun mesela?

• Ben kursa gitmedim.İnternetten baktım bir de boya satan yere sordum nasıl yapılıyor diye.Öyle öğrendim.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...