Günde 1-2 saat ayrılarak yapılabilecek hobiler nelerdir?

cümleten hayırlı akşamlarrr :)) geceniz güzel olsun öncelikle tüm gün işteyim 8 gibi ancak geliyorum eve yorgun argın akşamları erken uyumak gibi... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• çizimler ve renkli motifler yapmışın bence ebruli sanatı ile ugrasman senin buyuk bir zamanını alacaktır ve gerçektende sonucu harika olacaktır. Hafta sonları ayıracağın zamanlarda ise fotoğraf çekimleri yapabilirsin. Güzel insanların yüzlerini çekebilir bir baba oğlu yada kızlarını arkadaş topluluklarını çekebilirsin. Eğlenceli bir iştir. Akşamları için söylediğim gibi ebruli çalışması yapabilirsin zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın. Eğer zeka oyunları ile aran iyise satranç tavsiye edebilirim. Evcil bir ev hayvanı alabilirsin boş zamanlarını onunla ilgilenerek geçirebilirsin, bir müzik aleti ile çalımada yapabilirsin, ağaç ilerinden modeller yapabilirsiniz. ya da yap-boz ya da model oyuncaklar ile ilgilenebilirsiniz. Zamanınızı baya bi alabilirler.

• ebru sanatı için hem kursa gitmem lazım hemde evim mekan olarak çok uygun değil onun yerine hat sanatı düşündüm ama akşam 8den sonra kurs olmuyor çok fazla

hafta sonu sadece pazarım boş fotoğraf çekimi yapıyorum arada

evcil hayvan için hem evim uygun değil hemde hayvanı 6 gün bir eve tıkıp yalnız bırakmak istemiyorum

müzik aleti olarak da yan flüt istiyorum aslında

puzzle işimi görebilir bir süre

sağol öneriler için

• Öncekileri Göster
    • evim 1+1 ve küçük üstelik ev arkadaşım var yani bana ait sadece odam var

• hımmm aslında büyük bir puzzle seni oyalayacaktır . arkadaşlarımı 3 - 5 gune kadar ancak yaptıklarını hatırlıyorum. Alacagın puzzle a bağlı tabiki . Aslında odan için ebru da yapabilirsin. internetin varsa biraz araştırma yapman oraya bakarak ugrasmak ta vaktini alır bazı püf noktaları ögrentikden sonra bile kendin şekiller olusturmaya başlayabilirsin.