Günde 1-2 saat ayrılarak yapılabilecek hobiler nelerdir?

beşiktaaşkk
cümleten hayırlı akşamlarrr :)) geceniz güzel olsun öncelikle

tüm gün işteyim 8 gibi ancak geliyorum eve yorgun argın akşamları erken uyumak gibi bir huyum da yok eee ben bu kendime kalan 2-3 saati nasıl değerlendirebilirim. işte vakit buldukça kitap okuyorum arada dizi-film filan da izliyorum ama bunlarda sıkıyor bazen kafamı dağıtmaya yetmiyor. kendimi bir işe vermek istiyorum eğlencesine neler yapabilirim?

daha önce takı yaptım örgü ördüm bir ara karakalem çizim ve renkli motif çizimler yapıyordum yeni bi önerisi olan var mı?
Günde 1-2 saat ayrılarak yapılabilecek hobiler nelerdir?