2004 skoda fabia mı ? 2000 vw polo mu?

uzun zamandır araba almayı planlıyorum. son 1 haftada skalayı bu ikisi arasında daralttım. skoda poloya göre biraz daha pahalı..karar veremedim. bu iki aracı kullanan varsa görüşlerinizi bekliyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Motor ve donanaım olarak her ikiside hemen hemen aynı ama ikinci el pazarını ve piiyasada ki tutulma oranını göze alırsn polo kaçınılmaz seçenek olur.2004 yada 2000 model arabaya ömür boyu binecek değilsiniz elbette gün gelecek satılacak yerine yeni yatırımlar yapılacaktır işte tam bu noktada polo yüz güldürecek skoda işi çooookk ağırdan alacak istenilen zamanda satılamayacaktır.

• haklısın.. ilk arabam olacağı için bu benim için bi basamak olcak.

• 15000 e kadar paran varsa daha başka araçlara bak derim polo da takılı kalma ikinci el piyasası olan çok araç var

• misal ?
      bide birazda genç işi olmasını istiyom

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• polo al

• bir çoğu bilmez ama polo almanya üretimi değil çek cumhuriyeti üretimidir skodada çek cumhuriyetinde üretilir, vw'in her arabası almanyada üretilmez

• ya o çokta önemli değil aslında. hyundai de türkiyede üretiliyor. vw kendi markasını koyuyorsa sıkıntı yok bence

• vw iyidir şaşmam

• skoda al. skoda yı da vw tasarlayıp üretiyor. sadece adı farklı, kalite aynı. bu arada polo çokda iyi bi araba değil.

• skodalarında 2004 model 101 beygirlerinde enteresan bi şekilde yağ eksiltme gibi kronik bir sorun var

• 2001 TDI TRENDLİNE sattım. 160 tl yakıtla 1000 km + klima açık ortalama 140 km/saatle gittim.vw den şaşma derim

• poloların tdı lerine hiç bakmadım. zaten genel itibariyle dizel arabaya karşı bir önyargım var.

• Öncekileri Göster
    • kardeş keyif senin. biz bildiğimizi söylemiş olalım:-)

• eywallah saol.:)

• volkswagen leben autos my favorite

• aradaki yaş farkı ? skoda da çakma vw unutma

• Öncekileri Göster
    • orijini çek cumhuriyeti.
      ama uzun zamandır vw aldı. parçalarının çoğu vw yapımıdır

• olabilir ama amblemi bile itici geliyor bana.

Yükleniyor...