En Etkileyici Az Bilinen Almanız Gereken O 5 Erkek Kokusu!

Öncelikle parfümün yayılımı teniniz ve yağ oranı ile ilgili bu nedenle herkeste aynı durmuyor söylemi mevcut şimdi bu kısmı atlarsak...
2 7

Endeks Kimya’nın Yerli Temizlik Markası Doa, İnovatif ve Vegan Ürünleriyle Evleri Ferahlatıyor: Temizlik Doa’sında Var!

%100 yerli üretim olan Doa’nın yeni reklam kampanyasının yüzü Öykü Gürman, tüketicilere “Temizlik doa’sında var!” diyor. 🌿 2007...
56 84
Deniyor

Yapay Zeka Destekli Optimix Özelliğine Sahip Arçelik Neo Çamaşır Makinesini Deniyorum!

Herkese selam! Bu da oldu, yapay zeka çamaşır yıkama işine de el attı! 😎🤖 Arçelik alışılagelmiş çamaşır yıkama kurallarını yıkarak...
87 159

Evlilik Arifesindekilerin Dikkatine! Alışveriş Listenin Olmazsa Olmaz 5 Ürünü!

Selamlarr! 🩷 Evlilik başlı başına zor bir karar ve süreç. Birbiri ile hayat kurmayı gönülden isteyen iki insanın karşılaşacağı bir...
0 5

Hayatı Renklendir! Hayalindeki Genç Odası İçin Sorman Gereken 6 Soru

Herkese selaaaam! 🙋‍♀️ Bugün biraz hayatımızı renklendirmekten bahsedeceğiz! 🌈 Renklere de renklerin verdiği enerjiye de...
123 191

Sevgililer Günü İçin Birbirinden Farklı Hediye Fikirleri

KS'de bununla ilgili çok soru soruluyor. Gerçekten herkes 'farklı' hediye telaşına düşmüş durumda. Bu bencede fazla bilinmeyen farklı...
4 6

Sevgililer Günü Yaklaşıyor! Sevgilinize Alabileceğiniz Birbirinden Güzel 19 Hediye Önerisi 🎀

- Sevgililer gününe bir ay kala hazırlık yapılmasında fayda vardır, çünkü hediye seçmek kolay bir iş değildir. - Bu Bence listemde,...
4 6

Sevgilime doğum günü hediyesi olarak bu saati alacağım, güzel mi?

Beyler saat atar mısınız bana metal kordon seviyo kendisi marka bi şey olsun
13 15

Bunları satın almak istermisiniz?

Lütfen satın alınız acil satmam gerek yoksa işim iptal olur yardım edin lütfen yurtdışına gitmem gerek?
6 5

Alışveriş bağımlılığı?

Arkadaşlar nasıl anlaticam bilmiyorum ama resmen kafayı alışverişle bozdum delirmek üzereyim size komik gelebilir bu derdim ama aklım...
4 5

Dilenci olsanız pazarı nereye kurarsınız?

Burada ufak çaplı Boyner var. Teyzeler pazarı oraya kurmuş gelen geçen zengin ateşliuo torbalarını zeki karıları , her gün aynı...
8 13

Sizce nasıl bir saat almalıyım?

Uzak mesafe ilişkimde ilk kez buluşacağız. Kendisine kaliteli bir saat almak istiyorum. Bütçem 15.000 TL. Bilinen, güzel bir marka...
2 2

Bu nasıl fırın (Korkmazin fırını) ?

Çok harlı pişiriyor dışı hafif karardı ici de sıvı. 100 derecye aldım bende yanık kokunca normalde 160 derecedeydi
0 1

Diyanet, "Çakma ürün caiz değil" açıklaması yaptı! Siz çakma ürün kullanır mısınız?

Diyanet açıklamasına göre 'çakma ürün' üretmek, satmak ve satın almak caiz değilmiş.
24 33

Sizce hangi renk pantolonu alim?

Çok kararsız kaldım açıkçası🤷🏻‍♀️
4 10

Acer mi Casper Nirvana mı sizce?

Hangisini satın alsam? Öğrenciyim ağır işler için kullanmıyacağım film dizi sunum araştirma ödev için sadece Hangisi uzun ömürlü?...
0 8

İnternetten ne almazsınız?

Kıyafet alamam sanırım hic almadım, yerinde almak denemek daha benlik.
26 16

Shopping yapmayı sever misiniz?

1 7

Eyüp Sabri Tuncerin İstanbul Kokuları adlı bi tık özel sayılabilecek kolonyalarını denediniz mi?

Eyüp sabri tuncer bir süre önce İstanbulun önemli tarihi mekanlarını kolonyalaştırmış ve piyasaya sürdü Yerebatan sarnıcı, Ayasofya...
1 2

Hangi ders çalışma masası tercihiniz?

1 resim 2 resim 3 resim
34 38

Kararsız kaldım, hangi renk güzel?

Sizce hangisi daha guzel kararsiz kaldim hangisini alayim?
23 20

Yatak odasına hangisini seçmeliyim?

Yatak odam beyaz gold takım da sizce hangisi daha çok yakışır
21 21

Öne Çıkanlar

Wnt com tr güvenilir mi? Buradan alışveriş yapan var mı?

Wnt com tr güvenilir mi? Buradan alışveriş yapan var mı?
2 3

Kredi kartına fazladan para yatırıp alışveriş yapma?

Vakıfbank kredi kartım var internetten 1500 liralık tek çekim alışveriş yapacağım kartın limiti 800 lira. Elimde 1500 nakit var bunu o...
3 2

Tom Ford Ombre Leather yorumlarınız neler, hediye için uygun mu?

Hediye parfüm alacağım sizce tom ford ombre leather nasıl?
2 4

Silk&blue markası kimin?

Silk&blue markası kimin , biliyor musunuz?
1 3

Ucuz alışveriş siteleri hangileri?

Çok bilindik olmayan, trendyol morhipo tarzı. ama daha başkaları ucuz ve güzel olan site önerileriniz var mı? hep aynı sitelere...
50 68

A harfi ile başlayan komik ve maliyeti düşük hediyeler ne?

Arkadaşlarımla hediyeleşicez. Düşük maliyetli ve komik hediye önerilerine açığım, A harfiyle başlayan hediyeler neler?
10 13

Pandora'da 14 Şubat için indirim olur mu?

Pandora için indirim bekliyordum charm alacaktım da 14 Şubat 'ta sizce indirim olur mu? olursa ne indirimi olur o zamanı bekleyeyim mi...
6 2

Gratis kart kalktı mı?

Gratis kart kalktı mı bilgisi olan var mı? Kalktıysa Gratis kart neden kalktı?
14 1

En sağlam düdüklü tencere sizce hangisi?

Düdüklü tencereler son zamanlarda patlayıp evde ya da insanlarda hasara neden olabiliyor. Onun için insan ister istemez korkuyor düdüklü...
15 7
1 2 3 ...1000
YÜKLENİYOR...