N11.com güvenilir mi? Bu siteden daha öce alışveriş yapan var mı?

Arkadaşlar en sonunda istediğim bir ürünü N11.com'da buldum. Aranızda bu siteden alış-veriş yapan arkadaşlar sorumu cevaplarsa sevinirim.
Site güvenilir mi? İstediğiniz ürün geliyor mu? Aldığınız ürünler sağlam geliyor mu? Kapıda ödeme imkanı var mı? Şehir dışına kaç günde gider? Bir kaç yerde geç gittiğini ve yanlış gönderildiği yazıyor.. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler (:

0|0
61143

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sürekli ordan sipariş veriyorum. Sipariş verdiğiniz mağazanın yıldız mağaza olmasına özen gösterin. Ve almadan önce mağaza ile irtibata geçip ellerinde stok kalıp kalmadığını öğrenin derim ben.

Onun dışında şehir dışına 3 günde yolluyorlar siparişinizi. Kargo süresi genelde 1 gün sürüyor ama hazırlanma aşaması biraz uzun bazı ürünlerde.

0|0
    0|0
    • yıldız mağaza derken? pek bilgim yok bu konularda verdiğin bilgiler için çok teşekkürler dikkate alacağım

• Telefondan baktığım için göremiyorum mağaza yıldızlı mı ama kullanıcı yorumları büyük olması dışında olumlu. Tercih edebilirsin

• görüşlerinize güveniyorum :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 142

• n11. com sitesi güvenilirdir. Ürün kredi kartı veya bir banka kartı ile alınır. Siparişinizi tamamladığınız zaman ürün bedeli karttan çekilir. Karttan çekilen bu ürün bedeli direkt olarak satıcıya ulaşmaz. Satıcının belirtilen süreye kadar ürünü kargolayıp size göndermesi gerekir. Ürünü elinize aldığınızda faturası ile birlikte üründe bir sorun olup olmadığını kontrol ettikten sonra tekrar n11. com sitesine girip, alışveriş bölümünden ''Alışverişi tamamla'' diyerek ürün bedelini satıcıya aktarmış olursunuz. Ürün bedeli satıcıya aktarılmadan önce paranız n11'in güvenli havuzunda tutulur. Eğer gelen ürün beklediğiniz gibi değilse işlemi iade edip ürünü geri gönderdikten sonra paranızı tekrar geri alabilirsiniz. Ürünü alırken mağazaların puan durumları vardır. Puanları yüksek olan satıcılar güvenilir ve dürüst satıcılardır.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim peki kapıda ödeme imkanı sağlıyor mu site? :)

• Tekrar güzel bilgileriniz için teşekkür ediyorum :)

• Rica ederim. Eig için ben teşekkür ederim.

• orada kişilerin mağaza açarak sattığı ürünler olduğu için tedarikçi n11 değil sadece aracıdır. Bu yüzden ürün seçerken alacağın mağazanın ne kadar güvenilir ve kaliteli ürün sattığını incelemen gerekir. Onun haricinde güvenilir sitedir.

0|2
    0|0
  • site sadece aracı. iki taraf arasında para transferinin müşteri memnuniyetine dayalı olarak güvenli olarak gerçekleşmesini sağlıyor. sitede ilan verip ürün satan satıcıların siteyle bir ilgisi yok. onu da satıcı profilinden itibarına bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • orada 1000 tane satıcı var sahibinden. com gibi bişey bazısı iyi çıkıyor bazısı kötü çıkıyor ama alma derim.

0|1
    0|0
  • ben bir iki yaptım ama dikkatli olmak lazım zira pazaryeri gibi, direk n11 kendisi fatura etmiyor oraya ürün veren küçük firmalar malı yolluyor, sıkıntı da yaşayabilirsiniz yani dikkat edin. ben hepsiburada. com u kullanıyorum sıklıkla direk kendileri muhatap oluyorlar sorunlarda.

0|1
    0|0
  • ben bir sorun yaşamadım birkaç alışverişim oldu ama şikayette var o siteyle alakalı. alacağın üründe kronik sorun filan yoksa al ama kronik sorunu olan ne bileyim bir cep telefonu modeli alacaksan başka bir yerden al.

0|2
    0|0
  • eğer bir sitenin güvenirliğinden emin değilsen şu siteye girip o firmayı tarat, eğer hakkında çok şikayet varsa oradan anlarsın. mesela senin yerine n11. com u tarattım şikayet baya var.
    https://www.sikayetvar.com/n11com

0|0
    0|0
  • Bir alay bu sanal alışveriş sitelerinin hiçbirine güvenmem. Mağaza da deneyip bakacak beğenmediğin ürünü de 8 iş günü içersin de gerekirse yaygarayla kafalarına atacaksın ki çooook yapmışımdır.(Bazı mağazalar bana artık ürün vermiyor o derece) Sanal da iade olayları atıp tutmalarına bakma hala bin dereden su getirmeyle eşdeğer.

0|0
    0|0
  • Güvenli doğuş holding bünyesinde hizmet veriyor 24 saat telefonla danışma hattı var siparişi kendin iptal edebiliyorsun fiyatları uygun kampanyası bol keyifli alışverişler. Ben bir çok eşya ve telefon aldım sıkıntı yaşamadım en güvenli 10 sitenin ilk sıralarında.

0|0
    0|0
  • N11. com adlı sitedeki ürünlerin çoğu ezik kutuya sahip toplanma ürünlerdir.. Sitenin satılan ürünlerle alakası olmayıp gittigidiyorun amcasının oğludur..

0|0
    0|0
  • N11 Güvenilir Kredi Kartın İle Alacaksın Ürün Gelince Kontrol Edersin Bir Sakatlık Varsa Kargo Yanındayken Tutanak Tuttur.

0|0
    0|0
  • n11 de ödeme sonrası onay muhabbeti var mı bilmiyorum ama ödeme sonrası onaylanıyorsa güvenlidir alırsın malı kontrol edersin kargocu yanında sonra gidip siteye onaylarsın istemediğin bir ürünsede tutanak tutturup iade edersin.

0|0
    0|0
  • site güvenli de içindeki SATICILAR değil..
    GÜL gösterir DİKEN yollarlar gidin mağazaya içinize sineni alın şefim

0|0
    0|0
  • Ben pek olumlu yorumlar almadım ama sen bilirsin :)

0|0
    0|0
  • evet guvenılır.. bır kere alısverıs yaptım acaba gordugum sey baska bu baskamı olacak dedım daha ıyısı geldı dıyebılırım yalnız 4 gun surmustu galıba bunu es gecemyın

0|0
    0|0
  • Bir çok kez alışveriş yaptım alacağın satıcının profile bak. yorumlarını oku ben şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım

0|2
    0|0
  • Evet.

Gittigidiyor > sıfır risk sistemi
    Sahibinden. com > GET ilan
    N11'de de buna benzer bir sistem var.

Sen ürünü onaylamadan satıcı parayı alamıyor.

0|1
    0|0
  • Site değil siteye üye olmuş satıcıların sattığını baza alırsak ben olsam almam, almıyorum da.

0|1
    0|0
    • yorumlara girdim. genellikle memnunlar. bir sıkıntı yaşayan yok

• Sikayetvar. com'a gir bak, o yorumları kendi örgütledikleri tayfa yapıyor.

• Gonul rahatligiyla istediginiz urunu alabilirsiniz. Neredeyse alisverislerinin % 90'ini internet uzerinden biri olarak yuzlerce sey aldim N11'den. Zaten hepsiburada ve gittigidiyor ile birlikte kesinlikle tuketiciyi her durumda koruyan hizli gonderim yapan guvenilir bir site aklinizda kesinlikle soru isareti olmasin guvrnle kredi kartiniz ile alisveris yapabilirsiniz. Bu kadar emin konusmamin sebebi tecrubelerimle sabit olmasidir.

0|0
    0|0
  • Siteye üyelik ücretsiz

n11. com'da 3 tip kargo ücreti bulunmaktadır:

- Alıcı Öder
    - Mağaza Öder (Ücretsiz Kargo)
    - Şartlı Ödeme (Aynı mağazadan alınan ve toplu kargo gönderimi yapılacak ürünlerde, belli bir adet üstüne, Ücretsiz Kargo seçeneği ekleneceğini gösterir.)

0|0
    0|0
    • çok aydınlattın sağol
      bir üründe ücretsiz olduğunda ücretsiz mi oluyor.
      ayrıca getirdiklerini ürün bozuk çıksa ya da beğenmesem geri verebilir miyim

• alacağın ürün ücretsiiz kargo ysa eğer sana hiç bişekilde ödeme yansımıyor. Ürün bozuk olursa anında iade etme şansın var beğenmeme işine yorum yapamayacağım kusura bakma. Odaha çok siteyle değilde ürünü satan mağzayla alakalı bir durum. Ürün alacağın zaman detaylarını incele hepsi orada yazar zaten ürün değişimi iade v. s

• klavye alacam ben belki beğenmem diye iade ederim para mı geri alır mıyım ya da başka ürünle değiştirir miyim bilmiyorum ondan dedim
      peki teşekürrler

• Erkekler Devam
    122

Kızlar Ne Diyor 61

• N11. com sadece aracı firma yani siteyi kuruyor, sitedeki alanları dükkana kiralıyor ve bunları müşteriye buluşturuyor, yani sana ürünü n11 değil satın aldığın mağaza gönderecek. Dolayısıyla eğer eksik gelirse muhattabın bu site değil, n11in içinden alışveriş yaptığın dükkan olacak hukuken. O yüzden dükkanın yıldızlı olmasına dikkat et ve mutlaka müşteri yorumlarını oku. Umarım sorun yaşamazsın benim alışverişlerin hep sorunsuz geçti :)

1|0
    0|0
  • Siparisi verdikden sonrami soruyon hay Allahim 😅

0|1
    0|0
  • Güvenilir👍

1|0
    0|0
  • n11 gecenlerde bişeyler alıcaktım alcağım ürünü baska yerlerde fiyatını arastırdım n11 urun acayıp pahalı cıktı. n11 cok ucuz bı yer diil gibi geliyor bana bısey alıcaksan önce baska yerlerde arastır derim.

0|1
    0|0
  • Güvenli panpa

0|0
    0|0
  • Saat aldım iki kere. İkiside sorunsuz gelmişti.

0|0
    0|0
  • Guvenli

0|0
    0|0
  • Oyundan mobilyaya kadar pek çok ürün aldım kendisinden, hiçbir sorunla karşılaşmadım. Ürünü koyan kullanıcıların puanlaması da olur sayfalarda, onlara göre alırsan için daha da rahat eder.

0|0
    0|0
  • evet güvenli dikkatli kullanç

1|0
    0|0
  • eşim hep oradan alışveriş yapar. bir sorunla karşılaşmadık

0|1
    0|0
  • Evet güvenilir😁

0|1
    0|0
  • babam bana hep ordan alır şu ana kadar spor ayakabı, saat, tişört felan almıslıgımız oldu. Gayet güvenilir bence:DdD

0|0
    0|0
  • abim iphone nunu ordan sipariş etmişti 1 yıl önde ve eksiksiz geldi çok da sağlam hala da tek bir sorunu çıkmadan kullanıyor ben canon 75-300 objektifimi de ordan sipariş ettim tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • güvenli

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • bende bu siteden alışveriş yapmayı düşünüyorum ama 2. el mi bunlar bukadar ucuz onu bilmiyorum

0|0
    0|0
  • parfümler çakmadır

0|0
    0|0
  • ben bir sırt çantası almıştım memnunum güzel çıktı yani

0|1
    0|0
  • Evet ben yapmiatim alisveris

0|0
    0|0
  • Hayır kesinlikle alma
    n11 de çok sorun yaşadım sen iyi bir markayı aldığını sanıyorsun adı sanı bilinmeyen saćma sapan bir seý yolluyorlar

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    41
Yükleniyor...