Saçkıran nasıl bir hastalık?

bu nasıl bir hastalık bir akrabamda görülmüş doktor öyle demiş nasıl birşey araştırdım ama tam olarak anlayamadım bilen var mı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 8

• strese dayalı saç-sakal

• O hastalığın olduğu kısımda saç sakal çıkmaz,orlara jilet vurucaksın ardından sarımsak sürüceksin.

• Bendede çıkmıştı bulaşıcı değil stresten oluyor.Erkeği ve dişisi var tek bir noktada çıkmışsa o erkeğidir ama saçın bir çok noktasında çıkmışsa dişisidir.Ben sarımsak sürerek halletmiştim birde sirke ruhu var oda iyi geliyor.Ama en iyisi sarımsak saçkıran olan bölgeye sarımsağı yara yapana kadar sürteceksiniz sonra o yara kabuk bağlayacak o kabuğu kaldırmayın kendisi kalkacak ve oradaki ölü saç köklerini yenileyerek yeniden saç çıkmasını sağlayacak.

• yaşla alakası olur mu belik yengemin yaşından dolayı olmuştur

• Yaşla alakası yok her yaşta çıkabiliyor

• Sitrese dayalı bir hastalıktır, genelde soğan sirke falan sürün derler ne kadar etkilidir bilemem. Sadece saçlara değil sakala kadar sıçrayabilir.

• saçının bir kısmı dökülüyo yani yara lekesi gibi belirli bölgelerde tutam tutam saç olmadığını düşün

• kötübirşey

• belli bölgelerde vitaminszlik ve stresten dolayı saçın kel kalmasıdır.halk arasında sarmısak iyi gelir deseler de cildiyler bu işi çözüyor

• ewet bi hastalık. ama psikolojik değil korkma:D

• yooo ben ne korkcam bende değil yengemde az önce anneme anlatıyordu da merak ettim

• o zaman hiç korkma:P:D sadece stresten uzak dur. asabi insanlarda cıkar.

Kızlar Ne Diyor 3

• stresten olan bişey erkeği tedavi ediliyor ama dişisi çıkarsa allah muhafaza yaniii bir adamda gördüm kirpiklerine kadar dökülmüştü:(

• aaaa ... korkunç

• saç bölge bölge dkülür saçta oyuk gibi boşluklar oluşur

• sarımsak sürsün saçların döküldüğü bölgelere.

• yani dökülmeyle alakalı birşey mi bu

• belli bölgelerde saçlar dökülür kel gibi olur ancak bölük bölük olur. link

• ıııyyyğğğ

Yükleniyor...