• Sor
  • Bence

Gitme dememle kalsan ne olur ?Gönlün çoktan yola çıkmış bir kere...

Çok moralim bozuk ve çok uzgunum 3 yıldır bir sevgilim var onu çok seviyorum ama son 2-3 haftadir bana davranislari cok degisti Yeni arkadas edindi... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Aayyy canım ya :(((Hakkaten buldugu arkadaslar cok kalitesizmis yalnizBelki o arkadasinin sende gozu vardir ayirmaya ugrasiyolardir

Erkekler Ne Diyor 3

• G.tü kalkmış.

• yani sen bu çocugu çok sımartmıssın götünü kaldırmıssın ve arkadas cevresi de etkili oluyor bugun yarın seni aldatır bu baska kızlarla yatıp kalkmaya baslar

• O kadar yapmaz ya
      Ben hic şımartmadim aksine kendi kendine kudurdu 2 haftadir , soylediklerini kulagi duymuyor gibi davraniyor
      Arkadaslari gaza getiriyor , sonra da guluyolar dustugu hale

• Öncekileri Göster
    • ağlasan sonuc ayrı mı olacak ki değmez bence ailelerin haberi varmıydı?

• vardı

• Allah yardımcın olsun zamana bırak bence.

Kızlar Ne Diyor 3

• ah güzelim ah...sevgilin nası bir karakterki seni iki arkadasının agzına bakıp kırıp dökebiliyor? onlar sana bişey söylediğinde tepki vermek yerine nası gülebiliyor? iki insanı görünce karakteri nası bu kadar değişebiliyor? sen cokmu yüz verme bence erkek arkadasına derim...bırakıp giderse yalvarma ilişkini kurtarmak için uğrasma bence...cünkü pişman olan eninde sonunda dönecek olan o aslında...ama iyi düşün karakterinde bir sorun var sevdiğini koruyup kollamalı bence bir erkek...

• Hiçbir erkeğin peşinden koşma bırak o senin peşinden koşsun. Bir erkeğin ne kadar peşinden koşarsan o kadar mutsuz olursun. Gidecekse gitsin üzülme, yaşın daha genç anladığım kadarıyla. Sana erkek mi yok? 3 yıl dan sonra seni arkadaşlarına ezdircek kadar pasif bir insansa zaten işin olmamalı. Ben öyle erkeği erkek diye yanımda gezdirmem canım şahsen.

• Haklisin zaten pesinden kosmuyorum da bilmiyorum su gunler bir gecse...

• Öncekileri Göster
    • Oyle yaptim zaten mesafeli davraniyorum mesajlarina gec cevap veriyorum falan da simdi arkadaslari yaninda yok ya akli basina geldi tabi onlarla gorusmicem beni her konuda etkiliyolar seni cok uzuyorum derslerde basarim dustu her seyi yanlis yapmaya basladim
      Her seyimi kaybettiriyolar bana falan diyo

Bende aslinda biraz aklinin basina gelmesine sevinsem de atlamiyorum pek de yorum yapmiyorum

• en iyisini yapıyorsun canım. eğer hatasını anlamaya başladıysa sen yavaş yavaş aklına gir, biraz gaza getir arkadaşları konusunda :)

Yükleniyor...