20lik diş çok acıtır mı?

20 lik dis cektiricem cok korkuyorum arkadaslar cektirenler varsa nasil korkulacak bisi mi kac dk suruyo gpruslerinizi bekliyorumm 😢

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Korkacak bir şey yok. En zor operasyon dahi olsa canınız yanmayacak. İğne yapılıp uyuşturulunca hiç bir şey hissetmeyeceksiniz. Diş hekiminize güvenmelisiniz. Operasyon bitince de "ne kadar kolaymış" diyeceksiniz. Bazı durumlarda dişiniz gömük olabilir ki bu durumda operasyona ihtiyaç duyabilirsiniz. Sadece zaman olarak uzar. Eğer tutup çekebileceği durumdaysa siz daha ne olduğunu anlamadan dişiniz çekilmiş olacak.
    Çekim sonrasında bir ihtimal ağrı yapabilir. Bunun da çözümü var.

Benim dişlerim gömülü değildi. 10 dakika sonra koltuktan kalkmıştım. Diş hekiminize durumunuzu sormanız halinde size her şeyi anlatacaktır.
    Şimdiden geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • benim cerrahide cekilicek gomulu :( operasyon mu ne ole bisi. s

• Bunu bilmem mümkün değil. Bu soruyu hekiminiz bile bilemeyebilir. Tahmini bir zaman verilir.
      Kasmayın kendinizi. Sıkmayın canınızı. Dişçi koltuğu kötü ve acı dolu bir yer değil. Canınızın yanacağı yegane an uyuşturucu iğnenin temas ettiği zaman. O da dilinizi ısırmaktan bile daha hafif.

• tesrkkur ederim :))

En İyi Kız Görüşü

• hissetmiosun bile 🤗🤗 uyuşturuolar ama sonrası biraz zahmetli agrı kesici almayı unutma...

0|0
    0|0
    • sonrasi cok onemli degil bir sekilde dayanirim cekim ani onemli :(ortalama ne kadar surede bitiyo. s

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben cektirmedim pis agriyor

0|0
    0|0
  • Korkma biseycik olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• allah yardim etsin cok zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...