Dişçiden korkanlar var mı?

Dişçideyim günlerdir erteledim ama sonunda mecbur kaldım.

1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 46

• cok korkardım.. taakı en son gıdısıme kadar.. eskısı gıbı degıl artık gayet teknolojık ve agrısız.. ıgnelerde lazer teknolojı dolayısıyla agrı sızı vermıyor artık ıgneden sonra zaten artık hıcbırsey kalmıyor hıs yok. sadece gozunuzu kapatacaksınız.. 10 gun ıcınde bı 20 lık dısten bır kanal tedavısınden ve kistten kurtuldum.. rahat olun.. gercekten!

0|0
    0|0
    • O koltuğa oturana kadar sonrası problem değil

• orayada rahat gıdın ıste.. gercekten ben baston yutmus gıbı yatmıstım aklıma geldıde:)) keske ne kadar cok korktugumu anlatabılseydım! kalktıgımdada bu korkumun ne kadar gereksız oldugunu!
      gelmıs gecmıs olsun..

• Korku değil ancak o koltuğu sevmiyorum uzay mekiği gibi bir taraftan su bir taraftan benim kontrolüm dışında her yöne ayarlanması kontrolsüzlük insanın sinirini bozuyor ama şanslıyım ki en yakın arkadaşım ve dedem dişçi bir sorun olduğunda kahrımı iyi çekiyorlar

0|0
    0|0
  • dişçiden korkmuyorum ben
    zaten ocaktan mayısa dişçideydim

0|0
    0|0
  • Ben 😅✋✋✋

1|0
    0|0
  • Bende aynı ama ertelememek şart diş önemli diş eti çekilir diş gidebilir vs vs. İki saat uğraştı kadın ya

0|0
    0|0
  • korkmuyorum ama sıkıcı bir olay uzun zaman ağzın yırtılana kadar açık kalıyor bir şeyler sokup duruyorlar ağzına

0|0
    0|0
  • Dişçiden değilde elindeki aletlerden korkuyorum

0|0
    0|0
  • Korkuyorum

0|0
    0|0
  • Korkmuyorum ama sonuç da alamıyorum. Hem bulduğum dißçinin önüne yatasım geliyor hemde hiç yanına yaklaşmak istemiyorum. şu an Augament ve apranaks larla yaşıyorum tatlım. 😷

0|0
    0|0
  • o benden korksun

0|0
    0|0
  • korkmuyorum o benden korksun

0|0
    0|0
  • hayır korkmam..

0|0
    0|0
  • Korkmuyorum ben

0|0
    0|0
  • Sanırım yakında ben de mecbur kalıcam.

0|0
    0|0
  • Evet korkuyorum 8)
    Ve 1 aydır dişçideyim :)
    Allahtan dişçi arkadaşım da bişe yapamıyorum :D

0|0
    0|0
  • evet korkuyorum :) gecmiş olsun hiç acımayacak aç bakalım kocaman ağzını dedimi korkma:)

0|0
    0|0
  • çok şükür dişlerimin hepsi orjinal ve sağlıklı

0|0
    0|0
  • Hiç korkmam ki inan ki çektiğin acıdan daha şiddetli bir ağrı veya acı değil korkma

0|0
    0|0
  • o değilde dişçilerin aldığı para sonuna kadar helal olsun hadi ağzını öyle açan birini görün bir daha yemek yiyebiliyor musunz :)

0|0
    0|0
  • diş olayı ewet bazan korkutuyr ama sonunu dusununce ınsan rahatlıyor çok gecmıs olsun arkadaş

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 20

• Yok be kuzum. dişçiden niye korkuyosun o da senin benim gibi insan😅şaka bir yana korkacak bişey yok. iğne vururken sadece küçük bir acı hissedersin o kadar. iğne esnasında ağzını çok açma germe yani. kendini de kasma. daha az acıyacaktır. doktorun tecrübeliyse iğne yaparken ağzını hafif kısmanı söyleyecektir zaten. korkma 2 saniyelik bir acı rn fazla ne olabilir? hiç mi serçe parmağını sehpaya çarpmadın. o bile daha kötü

0|0
    0|0
  • Off ben çok korkuyorum

0|1
    0|0
  • Hayır korkmuyorum ama dişçilerdeki şu sesler içimi bir tuhaf yapıyor

0|0
    0|0
  • Dişçiler benden korkuyor artık, çok sık giderim.

0|0
    0|0
  • Çocukken bile korkmazdım kuzum 10 yaşında falan iğne ile uyuşturup 3 dişimi çektiler :-)

0|0
    0|0
  • Hayır 😉 ağzımda 11 tane yapma diş var artık yendim korkuları 😉🙂

0|0
    0|0
  • Korkmuyorum, dişçi koltuğu bayağı rahat oluyor :))

0|0
    0|0
  • Ben korkuyorum

0|0
    0|0
  • Ben en nefret ettiğim şey..

0|0
    0|0
  • Hayır hiç korkmam

0|0
    0|0
  • Korkmam düzenli giderim