Diş apsesine (iltihaplı diş) ne iyi gelir? kullanıp işe yaradığını gördüğünüz bir yönteminiz var mı?

doktora git demeyin gittim hem de 2 doktora ikisi de antibiyotik verdi ve antibiyotiğe alerjim olduğunu söyleyince bitkisel yöntemlere yönel dedi.

Güncellemeler:
apse geçmesi için, ağrı için sormuyorum arkadaşlar..

0|0

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• sık sık tuzlu su ile gargara.

1|0
    0|0
  • Herkes ağrı için bir şeyler önermiş bir diş sarımsağı ortadan bölüp apse olan dişinin damağına koy o dağıtıcaktır Geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • karanfil iyidir.
    karanfili ağrıyan yere koy gecirecektir.

1|0
    0|0
  • benim sistigi zaman buz koyuyorum yanagima uyusturuyor iyi geliyordu

1|0
    0|0
    • o ağrı için canım ben apsenin geçmesi için soruyorum

• tuzlu şu ile gargara yap aspirin koy demislerdi yaptım doktor zarar vermişsiniz dedi aklında olsun sende her söyleneni deneme

• teşekkür ederim

• soğan suyu kullan

1|0
    0|0
  • rakı diyenler dolar şimdi 😂😂

0|0
    0|0
    • o diş ağrısına iyi gelir ama ben apse için soruyorum. şu an dişim ağrımıyor ağrı kesici aldım. yani kökünden çözmeliyim kurusun iltihap

• antibiyotik alerjim var. dişimde apse olduğu için dokunamıyorlar, dokunularsa apse kana karışabilir ve hiçbir doktor bunu göze almaz. mecburen bitkisel yöntemlere yönlendiriyorlar özel ve devlet ikisine de gittim. başka çare yok çünkü. teşekkür ederim

• kanser gibi anlattın 😂😂 demek ki apse olanlar kansere yakalanmış gibi o zaman. Neyse ya iyi geceler sana kafa bir milyon dünya yedi milyar dön dön dön benimle 😉 parça iyi dimi sana göre

• Tuzlu su ve karadut şurubu. Geçmiş olsun.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...