Dişlerim sarı, beyazlatmak için uygun bir yer var mı?

Ya artık stres yapmaktan kafayı yicem dişimi sürekli fircaliyorum sari sari sari artik fircalayasimda gelmiyor haliyle sigara icmiyorum cay cok tuketiyorum kahve ara sira o kadar pahalı bir dişde yaptırıcak durumum yok sigorta karsilayan bir diş hastanesi ariyorum yaptirmak istiyorum benimde bembeyaz dislerim olsun istiyorum yaptiran iyi bir yer bilen uygun fiyatli ne olur yardim edin ya Allah rızası icin

0|0
43

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• uv isigiyla beyazlatma yontemi yaptir ya da beyazlatici al faydasi var alirsan dis doktorundan iste versinler 1 gunde etkisni gormezsn ama 1 hafta duzenli yaparsan 1 tik beyazladgni gorursn teyzem dis doktornda calisior ve beyazlatici getriodu bana hep ben kullandikca renk aciliyordu gercekden

0|0
    0|0
    • Beyazlatici markasi var mi?

• oral -b ( blend a med ) turkiyede var mı bilmiyorum en iyisi bu

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Temizlettir.

0|0
    0|0
  • Olur öyle teyze

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya kafana taktığın tek şey bu olur inşallah çokta dert etme bence çevrende kimse yok mu sorabileceğin?

0|0
    0|0
  • Ben de her diş macununu deniyorum diş beyazlatma ürünleri deniyorum ama olmuyor benim de

0|0
    0|0
  • valla benimde egri ama elimden bosey glmio ;(

0|0
    0|0
    • Zorlanıyorsun dimi bir ortama girsen olmuyor rahatca gulemiyorsun bile of cok stres yapiyorum ya sari disden nefret ediyorum

• amin bacim 😔🙎birgun ins dislrimi acarak poz verecegm gunler gelir

• İnşaAllah benimde:(:((((

Yükleniyor...