Gülüşü güzel insanları daha sempatik, daha çekici, daha güzel, buluyor musunuz?

Gizli Üye
Daha sıralayacaktım da neyse :D Bu sadece bende yoktur diye düşünüyorum. Karşımdaki kişi güldüğünde güzel görünüyorsa sanki kalbi de güzelmiş, dünya iyisiymiş gibi hissediyorum. Böyle güzel gülsün ben de gönlümü kaptırayım, çok mu? :/
Gülüşü güzel insanları daha sempatik, daha çekici, daha güzel, buluyor musunuz?