Her gün 1 defa dişlerimi fırçalıyorum. Bu az mı yeterli mi?

Siz günde kaç defa fırçalıyorsunuz? bilim adamları ya da okuduğum makaleler vs vs günde 2 3 defa fırçalanması gerekiyor diyor, dişlerimde hiçbir problem yok ama..

0|0
36

En İyi Kız Görüşü

• Ben de bazen bir kere fırçalıyorum. Bazen iki kere fırçalıyorum. 3 zaten çok fazla gerek yok o kadarına. Ben diş konusunda ve ağız temizliği konusunda çok titizimdir. Ama diş macunları da çağın icadı falan değil. İçinde bir sürü ne olduğunu bilmediğimiz şeyler var. Hepsi de yararlı değil sonuçta onların. O yüzden macunla fırçalama işini çok abartmıyorum ben. bazen karbonatla tuzla falan fırçalıyorum. Ama dişlerimi çizmesin diye eritiyorum az bişey suyla. O suya fırçamı batırıp batırıp dişimi fırçalıyorum. Temizlik hissi yine oluyor. Benim dişlerimi temizliyor en azından. Arada misvak da kullanırım ben o da çok iyi.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah ve akşam. Ne fazlası ne de azı. Günde iki defa fırçalamak yeterli.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Az. En az 2 kere fırçala bence. Şimdi bir sorun görünmüyor olsa bile ileride mutlaka bir sağlık problemi yaşarsın.

0|1
    0|0
  • Az sabah öğle akşam fırçalaman gerek. Problem oluşmasını bu şekilde önlersin problem yok diye olmayacak anlamına gelmiyor plak oluştukca diş çürür ne kadar sık fırçalarsan o kadar az plak oluşur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 2 kere fırçala sende rahat et biz de edelim değil mi

0|0
    0|0
  • Yeterli

0|0
    0|0
  • Yeterlş

0|0
    0|0