Ağız kokusu için ne yapabilirim?

Sabah uyanınca her sabah ağzım çok kötü kokuyor herşey yaptım ama hiçbirşey işe yaramıyor. Dişlerime karşı çok hassasım dişlerimi filan düzlemli fırçalıyorum ama anlamiyorum. Bir önerisi olan var mi?

0|0
77

En İyi Erkek Görüşü

• misvak kullan ya da güzelce fırçala

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle kaynağını öğrenmen gerek, midende mi sorun var diş etlerinde mi yoksa diyabet hastalığı mı var bunu öğren tedavi ol. Hiçbir şey yok hep böyle diyorsan elma sirkesini suyla karıştırıp gargara yapabilirsin ya da karanfili kaynatıp onun suyu ile ya da hindistan cevizi yağı ile.

0|0
    0|0

İpana Ne Diyor

• Merhabalar, öncelikle günlük ağız bakımımızı eksiksiz bir şekilde yapmamız gerekmektedir. Gece yatmadan önce mutlaka dişlerimizi fırçalamalı ve ağız bakım suyu kullanmalıyız. Sabah kalktığımızda ise dişlerimizi fırçalayarak kötü kokulardan kurtulabiliriz. Bu konuda sana İpana 3D White Luxe ve Oral-B ağız bakım suyu kullanmanı tavsiye ederiz.

Ayrıca paylaştığımız adresten ağız kokusu tedavisi ile ilgili ihtiyacın olan bilgileri elde edebilirsin: www.agizbakimuzmani.com/.../agiz-kokusu

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Onu Önleyemezsin Yediğine Dikkat Et

0|0
    0|0
  • sabahları herkesn kokar

0|0
    0|0
  • Bazen herkes de bir miktar olabilir. ama çok ağır ise mide kaynaklı olabileceğinden doktora git derim ben

0|0
    0|0
  • bence tahlil yaptirin

0|0
    0|0
  • normal midedeki baktirelerden dolayi oluyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Diş ipii kesinlikle oda fayda etmezse miden rahatsızdır

1|0
    0|0
  • Öncelikle şunu söylemeliyimki fazla ağız kokusu hastalıkların belirtisi olabilir ama eğer ciddi bir hastalığının olmadığından eminsen ilk olarak dişerini güzelce fırçaladıktan sonra yoğurt yemeni tavsiye ederim. Bol bol su iç ve sakız çiğne

0|0
    0|0
  • Aç kalma

0|0
    0|0
  • Curuk dis olabilir ya d mide sorunun doktora git.

0|0
    0|0
  • Karanfil agiz kokusunu onluyor ve tadi guzel yani oneririm

0|0
    0|0
  • sabahları herkeste aynı şey olur. ağzını islat ya da fırçala

0|0
    0|0
Yükleniyor...