Ağız kokusuna kesin çözüm önerisi yapabilir misiniz?

Arkadaşlar benim ağız kokusu sorunum var. Ne yaptıysam ne ettiysem sorunu bir türlü bulamadım. Dişle alakalı mı bilmiyorum ara sıra dişetlerim ağrıyor ama fırçalayınca geçmesi gerekirken geçmiyor? Midemle alakalı zannetmiyorum. Midemde evet ağrı oluyor nadiren ama çok uzun zamandır ağız kokusu çekiyorum ve o zaman midem falan ağrımıyordu. Yani dişçiye ve dahiliyeye gittim. KBB'a gittim ama sonuç yok. Vitamin değerlerim oldukça iyi. ama bağırsaklarımda biraz sorun var. benim zaten çocukluğumdan beri karın ağrım olurdu. Ve bu aralar acayip kabız-ishal sorunu çekiyorum. acaba ondan olabilir mi? Lütfen yardım edin. Ve zencefil kullanmalı mıyım? Bir yazıda görmüştüm ağız kokusundan kurtulanlar yardım edebilir mi lütfen?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Karanfil çiğne.

1|0
    0|0
    • 2 tane karanfil atsam bile ağzıma geçmiyor koku :(

En İyi Kız Görüşü

• Güzel kardeşim aynı sorun bende de var dişlerin sağlıklı midende bir problem yoksa tek bir sorunun var bademcik taşı kbb ye gittim doktor bişeyin yok dedi dişlerini fırçala dedi ama dişlerimde sorun yok kendi yöntemlerimle buldum sorunumu bademcik cephelerimi aaa diyerek cıkardım sonra bademciğimi elimde sıkarak o çirkin kokulu seylerin birini çıkardım ve iğrenc kokuyordu tek çözüm bademcik ameliyatı insallah bir ay sonra olup kurtulucam bu iğrenc kokudan sende internetten bir arastır sanada gecmiş olsun insallah yardımcı olmuşumdur

0|0
    0|0

İpana Ne Diyor

• Merhabalar. Öncelikle çok geçmiş olsun. Ağız kokusu problemini giderebilmen adına aşağıda paylaştığımız adresi ziyaret edebilir, ihtiyacın olan pratik bilgileri elde edebilirsin. Günlük ağız ve diş bakımımızı da eksiksiz bir şekilde yapmayı da unutmayalım :)

www.agizbakimuzmani.com/.../agiz-kokusu

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• ağız kokusu için spreyler var onlardan al

0|0
    0|0
  • Çürüklerin varsa onları yaptır. gıngıvıtıs hastalığın varsa tedavi ol. midene baktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...