Diş eti çekilmesi nasıl önlenir?

Diş eti çekilmesi nasıl önlenir?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• Bende de var o malesef lütfen bulursan güncelleme yap ben de bakiyim 😊geçmiş olsun tuzlu su çalkala gargara yap tüpür diyolar ama bilmiyorum etkili mi

0|0
    0|0
    • Ya bende var mı anlayamıyorum. Her ay dişçiye gidiyorum, gayet sağlıklı diyor diş etlerin. Bana değilmiş gibi geliyor ama, ne yapacağımı şaşırdım. Başka dişçiye mi gitsem 😕

• Ewet canım başka dişçiye git, doktor bana gargara vermişti kullandim ama faydası oldu mu anlamadım, sen bir git başka doktora bakalım ne diyo

• Öncelikle çok geçmiş olsun. Diş eti rahatsızlıkları maalesef çoğu kişide görülen önemli bir ağız ve diş problemidir. Bu konuda ihtiyacın olan tedavi bilgilerini öğrenebilmen için aşağıda paylaştığımız adresi ziyaret edebilirsin:

www.agizbakimuzmani.com/.../dis-eti-problemleri

En İyi Kız Görüşü

• fircalarken eti assagi doğru itin

0|0
    0|1

İpana Ne Diyor

• Öncelikle çok geçmiş olsun. Diş eti rahatsızlıkları maalesef çoğu kişide görülen önemli bir ağız ve diş problemidir. Bu konuda ihtiyacın olan tedavi bilgilerini öğrenebilmen için aşağıda paylaştığımız adresi ziyaret edebilirsin:

www.agizbakimuzmani.com/.../dis-eti-problemleri

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...