Diş beyazlatmada alüminyum folyoyu denediniz mi?

Gizli Üye
Arkadaşlar internette şöyle bir yazıya rastladım ama denemeden önce sizede bir sorayım dedim çünkü diş etlerim çok hassas karbonatı falan denedim ama 1 kere kullanmama rağmen diş etlerimde çekilme oldu neyse bulduğum yazı bu
Diş beyazlatmada aliminyum folyoyu denediniz mi?
Alüminyum folyo ile dişlerinizi kaplarsanız yaklaşık bir saat içinde dişlerinizin renginin açıldığını göreceksiniz.

İhtiyacınız olanlar:
Bir miktar alüminyum folyo
Bir miktar diş macunu

Yapılışı:
Folyo ile dişlerinizi kaplamadan önce dişinize ve folyoya diş macununu sürün. Dişlerinizi folyoyla kaplayıp bir saat bekleyin.
Folyoyu çıkarıp dişlerinizi hafifçe fırçalayın. Diş etlerinizi yumuşatmak isterseniz hindistancevizi yağıyla gargara yapın.
Bu yöntemin ardından dişlerinizin beyazladığını göreceksiniz.

Ne kadar doğrudur ne kadar yanlıştır sizce?
Güncellemeler
+1 yıl
Cevapları bekliyorum 👄
Diş beyazlatmada alüminyum folyoyu denediniz mi?