20lik dişimi çektireceğim, çok acıyor mu?

Dişimi cektircem ama çok korkuyorum lütfen goruslerinizi paylaşın teşekkür ederim

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• Niye çektiriceksin?

1|0
    0|0
    • Ağrı yapıyor ve yanındaki dişleri curutuyor

• Ewet yanak şişiyor ya ondan bahsediyorum

• Yok olmaz öyle bişey çekilince.

En İyi Kız Görüşü

• ben 4 tane cektirdim ilkten bir korku oluyor ama uyuşunca hiç birşey hissetmiyorsun uyuaukluk geçmeden bir ğrı kesici alırısn geçşncede ağrın olmaz korkma 😃

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• İlaçlarıı alırsan ağrı yapmaz. Benim dişlerimi ameliyat ile aldı dikiş felan attı. Günde 4 iğne oluyordum ağrı kesici ağrıdıgından değil ağrımaması için 12 saatte 1 vuruluyordum. Hiç acı çekmesssin ama çeneyi açamamak çok uyuz bir durum

1|0
    0|0
    • Özeldemi cektirdiniz disinizi

• Evet özel biraz pahalı fakat 20 lik diş önemlibir diş çekilirken amatör ellerde çenenin çatlaması bile söz konusu ayrıca Aile doktorumuz ben 500 e değilde 350 den çektirmiştim.

• Yani öğrenci birine fazla pahali bide aile desteği almiyorsan

• ağrıyor kanıyor ve bir süre etkisi geçmiyor ama çektirmek lazım 20 lik diş çiğ et yemek için gerekli e artık çiğ et yemediğimize göre pekde laızm değil

1|0
    0|0
    • Çok mu agriyor dayanilmaz bir ağrı mi?

• devlet özel bu konuda pek fark etmiyor açıkçası iyi bir yerse devlete git güvenmiyorsan güveniceğin bir özele git pek fark yaratmıyacak ama haberin olsun

• Peki çok teşekkür ederim

• Diş damağın altındaysa dikiş bile atıyorlar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bazisi cok aciyo diyo bende cektirmek istiyorum annem ixin vermiyo disciye sormak en iyisi dis yapisindan yapisima degisiyo

1|0
    0|0
    • Doğru benimki yana cikiyo ve acı veriyor doktorlar çekilmesi gerek dedi ama çok korkuyorum iste

• Bencede canım inan o kanal tedavide zor ağzının içine neler sokuyor keşke dişim curumeseydi önceden cektirseydim

• ben kanal tedavi yaptirdim bir disime dolgu vardi dustu kanal tedavi yaptilar dis cok zor ya

• ne kadara?

1|0
    0|0
    • Devlette cektircem

• Korkuyoruz ama cektirenler nasıl cektiriyor

• bir cesaret mi artık bilemiyorum

• acimiyo cekilince hissetmiyosun aci. ama doktor illaki zorluyo hani dokundugunu hissediosun. eve geldikten sonra cekiyosun ne cekiyosan. benden sana tavsiye surekli buz koy yanagina. ve agri baslamadan hemen bir agri kesici al.

0|0
    0|0
Yükleniyor...