"Beyaz dişler ve kendinden emin bir gülümseme "bakımlı ve statü sahibi kişilere ait bir özelliktir diyebilir miyiz?

Kişisel bakımına özen gösteren insanlar kendisine daha çok saygı duyuyor demektir. Kendine öz saygısı olan kişiler ise kendine daha çok güvenirler. Toplumda çok iyi yerlere gelen bütün insanlar önce kendilerine güvenmiştir baktığımızda.

Bundan yola çıkarak;

Kendinize bakmayıp, değer göstermezseniz, kimse size değer göstermez sözünün doğruluğuna inanıyor musunuz?

#kendinebak
#özsaygıkalpsen

0|1
1215

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Nazara gelmeyelim de dişlerim beyaz ve düzgündür ama bildiğiniz tembel bir insanım. Diş tedavisi zamanından kalma bir özellikle dişlerimi fırçalamadığım zaman kendimi çok kötü hissediyorum. Bu yüzden tuvalete adımımı attığım vakit dişlerimi fırçalarım. Ama çok önemli bir şey yoksa saçım başım dağınıktır. Kadınlar dışında da pek göremiyoruz dişleri bakımlı insanları.

1|0
    0|0
  • Katılmıyorum.

4|0
    1|1
  • Bakımlı olmak demek evet

1|0
    0|0
  • Diyebiliriz

1|0
    0|0
  • Kisi kendi doktoru olucak..

1|0
    0|0
  • Goz onunde olanlar daha cok bakmak zorundalar

1|0
    0|0
  • nasıl olacak o

1|0
    0|0
  • reklamlar

1|0
    0|0
  • Beyazı sevin arkadaşlar

1|0
    0|0
  • Bakımlı kısmı doğru olabilir. Statü kısmına katılmıyorum.

1|0
    0|0
  • Dişler çok önemlidir ya

1|0
    0|0
  • Diyebiliriz neden deneyelim

1|0
    0|0
  • Alakası yok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bakımlı olmanın statü ile ilgisinin olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Daha dogrusu bakım=statü değildir olay...

1|0
    0|0
  • İnanıyorum çok dogru

1|0
    0|0
  • diyemeyiz

1|0
    0|0
  • Evet diyebiliriz ve bu dediğin sözün doğruluğuna inanıyorum hatta küçükken ben öğretmen olan kişilerin dişlerinin düzgün temiz olması gerektiğine ve iyi giyinenlerin öğretmen olabileceğine inanırdım

1|0
    0|0
  • Doğrudur. Sen kendini sever kendine değer gosterirsen sevilir değer görürsün

1|0
    0|0
  • Insanın ilk önce kendisine saygısı olmalı

1|0
    0|0
  • Diyebiliriz

1|0
    0|0
  • temiz kişilere ait bir özellik bakarsan seninde olur

1|0
    0|0
  • Hayır.