Diş teli taktırmanın zorlukları nelerdir? Memnun kaldınız mı?

Meraba ben 19 yasindaym tel taktiricamda kullananlar memnun kaldimi?
Kac yilda duzeldi disleriniz? (sadece kopek disim ustten egri gerisi normal)
caniniz yandimi, yeme icmeyi etkiledi mi?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk bir iki gun acir cunku alismamissindir o zaman pure tarzi yemekler yersin acimamasi icin. Yemekler aralarina kacar tellerin ama temizleme cubugu var yanina alip temizlersin. Ayrica sert yiyecekleri bolerek yemelisin mesela elmayi dograyarak, ekmegi bolerek. Sakiz gibi seyler de tele zarar verir, kabuklu seylerj de katur kutur yememen gerek. Dis tellerine iyi bakarsan, gelecekte insanlar da senin dislerine iyi bakar. Yani faydasini cok gorursun.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• acı 1 hafta suruyo bide her ay kontrol için gittiğinde sıktiklari için 1 gün acı cekiyosun ha ise yariyomu evet çok yariyo benim dislerde anlatigina bakılırsa seninkiler gibi tek sorun sürekli dis fircasiyla gezmek 😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 6

• yani değiyor

1|0
    0|0
  • Benim yiğenim taktırdı hatta ondan önce cenelik falan da taktı bir dişleri vardı vampir korkardı gülmeye utanıyodu 6 ay çenelik 2 yıl tel takıldı şimdi dişlerinin güzelliği harika güzel bakıö yaptığı için hiç rahatsız olmadığını duymuştum

1|0
    0|0
  • bir tane içinse gerel. yok ama sem bilirsin yinede. Ayrıca takarken acimiyor, ama tel takilana kadar yutkunamamak zor bir şeydir herhalde...

0|0
    0|0
  • Tek bı tane icinse takma ya

0|0
    0|0
  • tak tabi bence önemli şeyler bunlar özgüvenin artar hem

1|0
    0|0
  • Etkiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...