Ağız kokusu için ne önerirsiniz?

Nedenini bilmiyorum ama dislerimi fircaladigim halde agzim kokuyor. Ve psikolojimi bozuyor. Ozguvenim yok olup gidiyor. Lutfen birseyler onerin. Tesekkurler arkadaslar.

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

• sinüzitin varsa eğer o yüzden de olabilir diye biliyorum ben bu yüzden endoskopi bile yaptırmıştım fakat bir şey çıkmamıştı, sinüzitin varsa bir KBB ye görün demişti. ama sağlam bir doktor bulursan tedavisi kolay bir şey, çayı kahveyi az tüketmeye özen göster, bir de dişçi tuzlu su ya da karbonatlı su ile gargara yap demişti onu da dene istersen. karanfilin de (geçici olarak) faydası oluyo aklında bulunsun.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sigara var mı mideye baktır sabah kalkınca birşey yemeden önce fırçala

0|1
    0|0

İpana Ne Diyor

• Düzenli olarak dişlerini fırçalamana rağmen hala ağız kokusu problemi yaşıyorsan mutlaka uzman bir diş hekimine görünmeni tavsiye ederiz. Bunun yanında günlük her öğünden sonra Oral-B diş ipi ve ağız bakım suyu kullanabilirsin. bu şekilde mutlaka sorunu çözebileceğine inanıyoruz :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• sorun midenden veya bir çürükten de kaynaklanıyor olabilir. bol bol su iç, kuruluktan da olabilir. ama ir doktora mutlaka görün ✩

0|1
    0|0
  • Bir dahiliye görünmelisin, belki midende sorun olabilir.
    Geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • Midenize baktırın.

0|1
    0|0
  • Dis etlerine baktir ve dilinide fircala

0|1
    0|0
  • Kekik çayı ama doğal olması gerek kesin çözüm umarım sendede işe yarar

0|1
    0|0