İnsanlar diş çektirirken acımadığını söylüyor, benimki neden acıyor?

Diş teli taktirmayi düşünüyorum ve genelde tel takilmadan once bir kaç diş cekiliyormus ama ben çok korkuyorum. Çünkü iğne de yapsa daha önce çok acimisti benimki dayanamayacahim kadar. İgneden korkmuyorum ona dayanabiliyorum ama cekilirken geberiyorum ve tekrar bunu yaşamak beni çok korkutuyor devlette cektirmistim acaba devlet veya özel arasında bir fark olur mu. bir de insanlar hic acimadigini falan soyluyorlar ama benimki gerçekten dayanamayacak kadar aciyor bu nasıl oluyor?

0|0
31

En İyi Erkek Görüşü

• Kim demiş acımıyo diye.. eşşek gibi de acıyor.. korkulu rüya be onlar 🙄

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynı korkuları birkaç hafta önce yaşamış biri olarak söylüyorum bana da hiç acımayacak dediler yine de korkuyordum ama iki dişim çekildi neredeyse zerre acımadı düşüp çıkartması iki saniye sürdü yani gerçekten samimi söylüyorum korkacak bir şey yok daha önce çekilen dişin Muhtemelen azı diş ya da iltihaplı diş Çürük diştir gel takılmadan önce öyle büyük zor çıkan diş çekilmiyor daha küçük diş çekiliyor bu yüzden bu dişler acımıyor çıkarken. Bir de çürük falan olmadıkları için benim küçük azı dişi denilen dişlerim çekildi ve hiç acımadı şu an tellerimi takıldı iki hafta olacak. Gerçekten korkma uyuşacak ve saniyeler sürecek. Ayrıca devlet mi özel çok farklı bence daha önce devlette insan yerine bile koymadıklarını hatırlıyorum ben doktor Azarlamıştı ama özel öyle değil

0|0
    0|0
    • Yani diş çekimi dişten dişe göre değişir biri çürümüş mahvolmuş dişini azı dişini çektirmeye gider çok zor çıkar ama telden önce çekilen işler kolay çıkan dişler olur

• Aynen işte olay tam olarak aynı. Bu yüzden rahat ol azı diş her türlü zor çekilir ama dediğim gibi bu dişlerin kökleri bile minicik oluyor zaten Ama azı diş dediğimiz şey zaten çok sağlam zor çıkması normal. Bu dişler tek hamlelik

• İnşallah ya rahatlattin içimi biraz çok teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• yirmi yas disi ni 16 yaslarinsa cektirmezssniz biyle olur ben erken cektirdim simdi rahatim

0|0
    0|0
  • Çok acıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...