Diş lekelerinden kurtulmak için sen hangi yöntemi deniyorsun?

Ankete katıl, oyunu ver... Diş lekeleri gülüşümüze gölge düşürmesin!

• Düzenli olarak diş doktoruma gidiyorum
    A seç
  • Limon-karbonat karışımını deniyorum…
    B seç
  • Ayda bir çilekle fırçalıyorum.
    C seç
  • Her gün ada çayı iç dediler, ama işe yarar mı hiç bilmiyorum…
    D seç
  • Çay, kahve, kolayı bırakmaya çalışıyorum, çok mutsuzum!
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

15|15
211256

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin dis rengi farklidir. Kiminin dis minesinden dolayi krem kiminin beyazdir. Krem disi beyaz yapmak icin yapilan uygulamalar dis minesine zarar verir.

26|18
    2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Düzenli diş fırçalarım
    #ipana hayat yolunda 👍🏻😎

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 210

• Çay kahve asitli içecekleri tüketmiyorum, çilekle diş fırçalamak aklıma gelmez gördüğüm yerde bitirene kadar yiyorum, karbonat limon diş minesine zarar veriyor. Düzenli ve doğru fırçalamada zaten leke falan oluşmuyor. Bir de diş ipi, o önemli ☺

27|16
    8|1
  • Hiçbiri muz kabuguyla haftada iki kez dislerimi ovarim beyazlar..

3|4
    0|0
  • Dişlerimin alt ve üstte olmak üzere toplam 8 tane mecburiyetten çekildi , oluşmamış dişler vardı. Şimdi köprü ile diş ekimi yapılıyor. Dişlerimi fırçalamayı tercih ediyorum. Sadece dişimi de değil, yanak ve dilimi de aynı şekilde. Bazen unuttuğum oluyor. Diş tedavim nittikten sonra kesinlikle aksatmamayı düşümüyorum.

1|0
    0|0
    • Ağız ve diş bakımı ile ilgili bu kadar bilinçli olman bizi çok mutlu etti. Dişlerimizi düzenli ve doğru bir şekilde fıralamak çok önemli. Umarız tedavin en kısa sürede biter ve İpana ile diş bakımını en güzel şekilde yapabilirsin ;)

• Asla vazgeçmeyeceğim şeylerden birisiniz. 😍😍

• ayda bir çilekle fırçalamak? her ay çileği nereden buluyonuz gerçek çilek mi onlar diye sormuyorlar mı size?

1|2
    0|0
  • Doktora düzenli olarak giderim ama limon karbonat ve çilek karbonatıda uyguluyorum. Kahveyi ve çayı asla bırakamam.

0|2
    0|0
  • Aaa çilek mi? Çileği ilkkez duydum. 😯 Diş lekelerim yok ama olursa muhakkak deneyeceğim. Teşekküerler bu fikriniz için.

1|0
    0|0
    • Öncelikle anketimize gösterdiğin ilgi için biz de sana çok teşekkür ederiz :) Sağlıklı, güçlü ve bembeyaz dişlerle muhteşem gülüşünü herkese göstermen dileğiyle... ;)

• Asitli içecekler dis minesinin aşınmasına neden olur. Ancak dis rengi ve yapısı insanin genetik özellikleri ile ilgili bir durumdur. Ama kötü bir gülüş istemiyorsanız tercih İpana ;) :)

2|0
    0|1
  • sadece fircaliyorum ve sonuc bem beyaz disciye gittigimde beyaz 8 tonu oldugunu ve kendi disiminde a1 tonu oldugunu duymus ve sasirmistim :D

0|2
    1|0
    • Evet ablamın dişleri yapıştırma olmuştu orda renk seçmişti 8 9 çeşit diş rengi var. Bem beyazdan kapalı beyaza kadar :D

• Dis doktoru ölüm benim icin o yüzden nekadar az gidersem okadar iyidir 😂 karbonat dan korkarim dislere asiri zarar verdigini okumus ve duymustum, cilegide bunun icin harcayamam 😁 ada cayini hic duymadim
    Kahve den oldum olasi zaten nefret ederim ama cayi azaltim disleride guzel fircalayinca bembeyaz oluyor 😁 Tabiki dis macunu bunda buyuk etken ipana hic kullanmadim bir gün deneyeyim bakalim 😊

0|1
    0|0
  • Dişlerim herşeyden önemli benim için. Günde 2 kez firçalıyorum. Dış ipiyle günde 1 kere temizliyorum. Çileklede aklıma geldikçe fırçalarım. ve menthollü ağız bakıma suyu (gargara) kullanıyorum. Karbonat limon bunlar dış minelerine zarar verir. Kullanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Düzenli fırçalamaya çalışıyorum asitli içeceklere son

0|2
    0|0
    • Her gün dişlerimizi düzenli olarak fırçalamamız gerçekten çok önemli. Bu konudaki hassasiyetin için seni tebrik ederiz :) İpana ailesi olarak ağız ve diş bakımının her anında senin yanında olmayı çok isteriz ;)

• Çok haklısın doğru 😆😆

• 😄😄😄

• asitli içecekleri asla içmem günde 3 defa dişlerimi fırçalama senede bir dış doktoru kontrolü. bunlara rağmen yine de sorunlar ortaya cıkıyor

0|0
    0|0
  • Düzenli olarak dişlerimi fırçalıyorum.

1|0
    0|0
  • hiçbiri, diş lekem yok ✩

0|1
    0|0
    • 😢😢😢😢😢😢peki benim😢😢😢😢😢😢

• leke var bende nasil giderebilirim

• @burakk9419 aktardan aldığın zerdeçal meselabir tatlı kasıgı na yarın çay kaşığı karbonat onuda kullandığın dış macunu ıle karıştır diş macunu da kullandığın kadar bı kere lik ve 2dk fırçala elini sarartan o tozun dişine verdıgı beyazlığa ınanamıcaksın ben hergün yapıorum ama karbonatı hergun degıl sadece hafda da bır çünki sıgara kahve sewıorum

• Limonnda karbonat da çilek de asittir. Orjinal diş mine renginiz ne ise ancak o kadar açılır. Diş beyazlatma yöntemleri ise hassâsiyet ve sancıyı beraberinde getirir.

0|0
    0|0
  • Limon ve karbonat dişleri aşındırır. Leke oluşmaması için düzenli bir şekilde dişleri fırçalamak, asitli içecekler ve aşırı şekerli yiyeceklerden uzak durmak gerekiyor. Diş ipini de unutmamak lazım.

1|0
    0|0
  • Hiç biri değil. 😊 günde iki kere fırçalıyorum yeterli oluyor beyaz kalmasına.

0|1
    0|0
  • Hiç bir yöntemim yok 6 ay da bir diş bakımına gidiyorum artı sabah akşam mutlaka dişlerimi fırçalarım kendimi bildim bileli bu böyle

0|0
    0|0
  • Doğru her yöntemi iyi zamanlamayla uyguluyorum.

0|0
    0|0
  • limon ve karbonat iyi ancak maalesef çok kullanımda zarar verebiliyor...

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    190

Erkekler Ne Diyor 255

• Düzenli fırçalamak yeterli oluyor ☺

0|0
    0|0
  • Beyler size tavsiyem günde 5 kere dişlerinizi fırçalayın.
    media.giphy.com/.../giphy.gif
    Keçi gibi ağzınız kokmasın yav. Kızları nasıl etkileyeceksiniz sonra?
    media.giphy.com/.../giphy.gif
    Sonra benim niye sevgilim yok diye zırlıyorsunuz.
    Zırlamayın, Fırçalayın..

0|0
    0|0
  • günde 3 yerine 1 kez fırcalayanlar burdamı burdaysalar gizlice beğeninnn kimse görmezzz ben sizi temsil edicem korkmayınnn şii sessiz ve gizliii🤗🤗🤗

1|1
    0|0
  • Teşekkürler İpana bilmediğim birkaç beyazlatma tekniği daha öğretmiş oldun anketinle, Farkında değilsin ama ayağına sıktın bu anketle 😂🙋‍♂️🙋‍♂️

0|1
    0|0
  • Her ne kadar A şıkkını seçtiysem de (Aradığım diğer seçeneği olmadığından) İpana ile düzenli fırçalarım.

0|0
    0|0
  • Dişlerim pek fırca yüzü görmemiştir bütün Dişlerim sapa sağlam.. İkiye bölünmesi gereken bir cok durumda dişlerimi kullanırım..
    Görenler ne ile fırcalıyorsun die sorar. Ne yazıkki hiç diş fırçası kullanmadım aksi takdirde nefret ederim.
    Ağız kokusu gibi şikayetlerde olmadı öpüştüm kızlardan bile.

0|0
    0|0
  • Zerdeçal.

1|0
    0|0
  • Emma Stone'daki dert bende de var; ama ben bırakmaya çalışmıyorum :)) Kahve ve çay hakikaten günün vazgeçilmezleri; onların da böyle yan etkileri var malesef...

0|0
    0|0
  • Evet, @İpana bize yetiyor her konuda

Teşekkürler #İpana

0|0
    0|0
  • şarjlı diş fırçası kullanıyorum, klasik fırçalardan daha etkili.

0|0
    0|0
  • Sanırım düzenli dış doktoru...

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • diş fırcalamam

0|0
    0|0
  • çileği ilk defa duydum hoşuma gitti işaretledim ipana inanır mısın hiç diş doktoruna gitmedim :D
    Allah nazar deydirmesin :D ağırıyor bazen ama bir kaç hafta sonra geçiyor :D

0|0
    0|0
  • Diş macunu kullanıyorum, doktorluk durumum yok şimdilik. 😊

0|0
    0|0
  • Misvak kullanıyorum.

0|0
    0|0
  • Zımpara yapıyorum.

0|1
    0|0
  • Diş macunumun üstüne karbonat döküyorum. :D Pek faydası olmuyor ama.

0|0
    0|0
  • bugün doktorda komple bakım yaptırdım. bazı diş lekelerinden fırça veya başka bir yöntem ile kurtulması zor oluyor.
    doktor şart.

0|0
    0|0
  • Günde 2 kez diş fırçaliyorum bazen 1 başka da bişey yapmıyorum Hiç hayatım boyunca diş hekimine gitmedim 😎

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    235
Yükleniyor...