Dişlerim sarı ve bundan rahatsızlık duyuyorum, günde 1 2 kez fırçalıyorum lamine diş etkili midir?

Yaptiranlar varmi? Arkadaslarim yaptirma diyor kendi dislerine yazik etme diyor ne yapamaliyim?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Bir avuç ceviz ve iki bardak su her şeye yeter..

Cevizlerimi alıp bir güzel kırıyoruz, içindeki cevizleri yeyip kabuklarını saklıyoruz, elde ettiğimiz kabukları ufak parçalara kırıyoruz. Bir kaba 2 su bardağı su döküp, ceviz kabuklarını onun içine atıyoruz. 20 dakika kaynamasını bekliyoruz.

20 dakika geçtikten sonra suyu süzgeçten geçiriyoruz ve bir kaba boşaltıyoruz. Soğumasını bekledikten sonra her gece/sabah bu kabın içine dış fırçasını daldırıp dişlerimizi temizliyoruz.

Aradan 1 hafta geçtikten sonra diş tartarları yok olacak, dişlerinizi bembeyaz olacak, diş eti iltihabından kurtulacak ve piyasadaki tüm diş macunlarının yapamadığı şey yapmış olacaksınız.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim de sarıydı beyazlattırdım baya farketti ama biraz maliyetli

0|0
    0|0

İpana Ne Diyor

• Öncelikle dişlerini günde 3 kere düzenli olarak fırçalamanı tavsiye ederiz. Bunun yanında, İpana ailesi olarak kalıcı beyazlığa sahip olabilmen için sana yardımcı olmayı çok isteriz. İpana 3D White Luxe ürünlerimiz ile kısa süre içerisinde yüzeysel lekeleri birlikte yok edebiliriz ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Misvak kullan geçiyor

0|0
    0|0
  • Yazık edersin, haklılar. Herkesin beyaz olacak diye bir şey yok, yapısal tamamen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...