Kanal tedavisi sırasında dişim uyuşmadı, uyuşmayan dişe ne yapılır?

Meraba arkadaşlar. Ben bugün dişçiye gitmistim ve üst azı dişimde çürük vardı kanal tedavisine başladı doktor. Lakin sorun şu ki benim dişim bir türlü uyuşmadı 2 tane anestezik iğne yaptı bana mısım demiyo en ufak matkapta zıpladım yerimden. İlk defa basıma böyle bisey geldi. Normalde hep güle oynaya korkmadan yaptırırdım ben sorunsuzca kanal tedavimi. Ama bu sefer ilk kez tedavi sırasında acıyı derin bir şekilde hissettim. Napsam doktoru mu değiştirsem gerçi dişime bir ilaç koydu salı gününe randevu verdi bekliycem ama bilmiyorum sizce doktoruma güvensem mi aynı acıyı tekrar yasamak istemiyorum acemi olabilir mi acaba diye doktoru mu degiştirsem yoksa bilmiyorum? Bu arada uyuşmayan dişe napılır bir fikri olan var mı varsa cevaplayabilir mi acaba?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• iltihap vardir sana uygun antibiyotik vermeleri lazim😕

0|0
    0|0
    • Evet başka bir kadın doktorada sordum o da aynı şeyi dedi sana antibiyotik yazsın dedi bende gittim gerek yok dedi herseye antibiyotik yazılmaz sana gerek yok dedi ben ilac yaptım zatenn sana dedi randevu gününe kadar ağrı yasamazsın olursa gel dedi ama bilmiyorum korkuyorum yinede :/

• gecmış oe yanlış yapmış cunkuger sıkmadı ıslsun doktor ıgnr vurmadan once dışın oraya sprey sıktımı eger ı ıse yanlış yapmıs cunku

0|0
    0|0
    • Sprey sıktı iğnede vurdu herseyi yaptı ama yinede olmadı bende doktor degistirdim yarın farklı bir doktora gözükücem.

Yükleniyor...