Sevgiliniz "ben ömrümde hiç diş fırçalamadım" dese ondan soğur muydunuz?

Sevgiliniz diş bakımına ve ağız hijyenine hiç dikkat etmediğini söylese ve ağzına fırça değdirmediğini söylese bir tiksinme duygusu oluşur mu?

#yapmabunu

2|1
5828

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ne pis bir insanmışsin sen yaaa diyerek kosarak uzaklaşırım.

1|0
    0|0
    • O saatten sonra bakım yapsa da ııh dimi :/
      Ben de öyleyim :)

• O saatten sonra bakım yapsa ne olur güzelliğim ağzını komple değişmesi lazim😀

• Virüs mesela bakımla ve temizlikle gitmez bakteri, mikrop gibi değil o. Dediğin gibi ağız değişimi şart kaçar :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

Kızlar Ne Diyor 57

• olurdu tabi. böyle bir insanla evliliğin yolları anında sisli puslu bir hal alırdı benim için, eşimin ilk olarak dişlerinin bakımlı olup olmadığına dikkat ettiğimden. kaldı ki, ağız bakımına dikkat etmeyen bir insanla aynı ortamda bulunmaya bile zor tahammül ediyorum, arkadaş çevremde bile barındırmam.

1|0
    0|0
    • Kuzum biz niye çok titiziz diye düşünüyorum ara sıra bazı bazı :D

• Aynen bana da çok titizsin diyorlar ama sürekli fırçalama, yıkama, bakım yapma isteği duyuyorum. O kişiler sonradan bakım yapsa da kurtarmaz düşüncesindeyim.

• zararın neresinden dönse kârdır da, o yaşa kadar öyle bir alışkanlık edinmemiş kişiyi banyoya zorla sokarsın.

• Aman Tanrım! 😱
    Allah belanı vermesin bunu niye baştan söylemedin diye çantayı kafasına vururum
    ne yapayım başka..
    Umarım bunu sorun edemeyecek kadar aşktan gözüm kör olmamıştır :/

1|1
    0|0
  • umarım şakadır derim ve hemen dişçiye götürürüm

1|0
    0|0
  • Tiksinme olur

1|0
    0|0
  • İster istemez soğurum.
    İyi bir ağız bakımından geçmesi lazım.

1|0
    0|0
  • insan mı bu nerde yaşamış

1|1
    0|0
  • ogretirim nolucak :D

1|1
    0|0
  • Onu dişçiye götürür ağzını temizletirdim ! Düzenli olarak dişini fırçalasın diye başında bekler Ve uzun bir süre temiz olduğunu düşünene dek onu öpmezdim ! Ama tabikii bunu ilk görüşte anlamayacak kadar gerizekalıysamda umrumda olmazdı herhalde...

0|1
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Ayrılık sebebi cidden

1|0
    0|0
  • Kaçarım

1|0
    0|0
  • soğurum

1|0
    0|0
  • Iykkkk iğrendim

1|0
    0|0
  • Soğurum diş önemli valla ya

1|0
    0|0
  • naptın derim :D

1|0
    0|0
  • Kesinlikke

1|0
    0|0
  • Daha cok sasirirdim nasil sevgilim olabilmis diye

1|0
    0|0
  • Hijyenine hiç dikkat etmeyen birinin kesinlikle başka gariplikleri de olur. Dolayısıyla böyle bir durumda beni en çok endişelendiren şey ağız kokusu olmaz maaleef.

1|0
    0|0
  • Sogumak ne kelime 😐😐

1|0
    0|0
  • Soğurdum ya düşünsenize sevgiliniz size böyle diyor ve sizin aklinizdan geçirdiğiniz şey "demek o koku bundan kaynaklıymış" filan hem kendinize hemde o 32 dişe yazık trajikomik

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    37
Yükleniyor...