Dişim iltihap tutmuş yanağım balon gibi şişmiş, ne yapmalıyım?

İltihap kurutucu ilaç doktor yazdı aldım ve salı gününe kadar bu şişkinliğin inmesi gerekiyor nasıl çabuk kurtulabilirim bu iltihaptan lütfen yardım

0|0

En İyi Kız Görüşü

• benimde Şu an agriyor sabaha kadar sisecektir :-( gecms olsun

0|1
    0|0
    • Allah yardımcımız olsun kafayı yicem artık olmek istiyorum

• Bakalım artık benim yanağım balon olmuş resmen bildiğin doğal yöntem yok mu

• malesef valla benimde sisiyor yanagim yūz sekli degisiyor resmen :-(

En İyi Erkek Görüşü

• Kurtulamazsın. Antibiyotik, 3. günden sonra etkisini göstermeye başlar ve şişlik baya bir iner. Diş çekildikten sonra şişlik tamamen inecektir. Bu aşamada dişin çekilemez, çekilirse iltahap kanına karışır ölürsün. Düzenli bir şekilde ilacını içmeye devam et, dişlerini fırçala ve bir sonraki diş ağrın daha en hafif düzeyde olmaya başladığında doktora git, son dakka artık ağrıdan duramayacak halde gidersen bu hale gelir. Normalde ilk ağrımaya başladığı zaman gitseydin bukadar çile çekmezdin.

0|1
    0|0
    • Sorma usta dayanamıyorum artık bu ağrıya bu şişkinliğe çarşamba sınavda var konsantre olmam lazım

• Sabaha ağrı kalmaz, antibiyotik etkisini göstermeye başlar ağrı azalır, çarşamba gününe ağrı tamamen kesilir merak etme. İlacı tam saatinde iç, önemli olan bu. Kafaya takma çarşambaya ağrı kesilecek.

• Çok teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• beşinci tableti aldıktan sonra takiben 4 saatten itibaren inmeğe başlayacak. daha öncesi mümkün değil. ya da cerahi müdahale ile cerahat boşaltılmalı. ki bunuda kimse yapmaz. geçmiş olsun.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim 4 saatte bir yavaş yavaş inermi

• Çok sağol ustam Allah razı olsun

• geçmiş olsun.

• balonlar patlatilmak içindir kanks

0|0
    0|0
  • eline bir iğne al.. çıban başı çıkmıştır büyük ihtimal volkanik bir tepe gibi beyaz durur :) yanağını kaldırıp o çıbanın başına iğneyi dokundur bütün iltihap akar gider. bir gün sonrada iner.

0|0
    1|0
Yükleniyor...