Şeffaf Aparey (plak) ile Ortodonti yaptıranlar var mı?

Yaptıran ve sonuç alanlar varsa lütfen yazabilirler mi? Diş teli ile bu arasında kararsız kaldım. En çok okunan bölüm burası olduğu için buraya konu açtım kusura bakmayın.

0|1
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Essix plakları tel taksan bile sonrasında bir süre kullanman gerekecek ama bence sadece plakları tedavi mantıklı değil. Doktora danis bence.

0|0
    0|0
    • Essix değil farklı 3d yazıcıyla üretiliyormuş bunlar. Doktor zaten önerdi bunu önerdiden ziyade alternatif olarak sundu.

• Anladım denemek istiyorsan dene bence o zaman

• bu şeffaf aparey yamuk dislere uygulaniyor mu kardes?

0|0
    0|0
    • Onu doktora sorman lazım ama ileri olmayan vakalarda uygulanabiliyor diye biliyorum araştırmalarıma dayanarak.

Erkekler Ne Diyor 1

• şeffaf arapey dediğin dişin ustune yapıştırılan belli olmayan değil mi? Yoksa dişlik mı plaktan kastın?

0|0
    0|0
    • Yok ikinci dediğin. Normal diş teli tedavisinden sonra verilen plak gibi ama farklı, iki haftada bir değiştiriyorsun. Giderek dişlere uygulanan kuvvet artıyor diş teliyle aynı işlevi görüyormuş.

• Dostum aslında tel taktırmayı göze almıştım. Fakat böyle bir alternatif olduğunu öğrendim. Dişlerimde sadece ayrılıklar var 1 er 2 şer mm. Bu tedavi hem daha kısa sürüyor hem de görünüş açısından sıkıntı yok pek.

• karar senin tel iyidir bence

Yükleniyor...