Devlet kanal tedavisini neden karşılamıyor?

Arkadaşlar bugün diş fakültesine gittim dişimin kanal tedavisi için, kanal tedavisini devlet karşılamıyor 160₺ dediler? Devlet neyi karşılıyor ki?

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• diş fakültesinde hoca farkı alıyor bazıları o yuzden olabilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Suriyeli olmak zorundasın 😄 şaka bir yana sigortan olduğu vakit bile muayhane parası yazılıyor sana orası da ayrı bir dolandırıcılık.

1|0
    0|0
  • Fakülteler devlet hastanesi değildir. Özeldir. Devlet hastanesinin diş polikliniklerine gidip sormadan tedavi yaptırmayınız.
    Ayrıca sağlık güvenceniz varsa devlet karşılar.

0|0
    0|0
    • Ne demek özel? Şu ana kadar hiç ücret ödemeden her işlemim yapıldı. İlk kez böyle bir şey görüyorum.

• Yahu ne diyorum daha önceki işlemlerde ücret alınmadı bunda neden alınıyor?

• Bacım ben sizi anlıyorum da anlatamıyorum galiba. Fakültenin diş bölümü Devletle anlaşma imzalamamışsa ücret alırlar. Bunu da öğrenmenin tek yolu. Fakültenin diş bölümü sekreterliğinden öğrenebilirsiniz.

• Ohooo o hiç değilse diş. Git yfak bir muayene ol ordan kesiyor burdan şurdan kesiyor eczanede herşeyin parasını ödüyorsun. Sağlıkta devrimmiş geçen hastaneye gitik yatması lazım dedi sokalta kaldık. Özele gittik 300tl ödedik yatmanız lazım sade yatak +tedavi ücreti ama yer yok dedi. Adam bulmasak paramızla dışarda kalıyorduk. Sağlıkta devrimmiş Allah destekleyenleri hasta etsin kapılarda süründürsün inşallah inşallah

0|0
    0|0
    • Ne diyorsun ya 😰 eskiden devlet nasıl karşılıyordu cebimizden para çıkmadan, şimdi karşılayamıyor? Sinirlerim bozuldu.

• Haklısın doğruları konuşursam ayağımı kaydırırlar 😒 teşekkürler ☺️

• Boşver yinede dikkat et sen 😊Rica ederim 😊 Ekleyebilir miyim seni?

• allahalla senin yanlışın var sigortan varsa karşılıyor bende yaptirdim fakultede beş kuruş da vermedim

0|0
    0|1
  • Ssk falan yok mu

0|0
    0|0
  • Dişi karsilayan yerler var, 3 yil sonraya randevu veriyor

0|0
    0|0
  • Diş hastanesine gitme pişman olursun

0|0
    0|0
  • Devlet koyun besliyor.

0|0
    0|0
  • karsılıyordu 6 yıl once ben yaptırdım

0|0
    0|0
  • Ben böyle devletin 😂

0|0
    0|0
  • Burda bir anti tayyipcilik sezdim😄

0|0
    0|0
  • bende yaptırdım karşılıyordu o nasıl iş

0|0
    0|0
    • Ben de anlamadım daha önce başka işlemler için (dolgu, 20lik gömülü diş, cerrahi vs) ücret ödememiştim. Kanal tedavisi için devletin karşılamadığını söylediler

• malatya da ki fakültede yaptırdım hemde en iyi diş fakültelerinden biri bir iş var orada bende anlamadım

• sacma

0|0
    0|0
  • cok seyı karsılıyor

0|0
    0|0
  • Bunlar iyi gunleriniz daha beter olcaniz

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum beter olacagız ama şöyle bir şey var saglık güvencesi varsa ücretsiz tedavi hem fakültede hem devlette

• çünku sen bir Tc vatandaşısın suriyeli olsan böyle şeyler dert olmazdı :)

0|0
    0|0
  • Devlet hiç bir s*kımı karşılamıyor

0|0
    0|0
  • Suriyelilere bakar anca devlet ve kürtlere

1|0
    0|0
    • Kürtlerle ne alakası var ben hastaneye gittiğimde aynı muameleyi görüyorum hiç bir ayrımcalık görmedim

• @Ayışığı1215 bilmem belki yarin bir gun birsey olur degisir ama cok imkansiz bence😂

• sen kendini değiştirmek istemedikten sonra bence de imkansız :)

Kızlar Ne Diyor 3

• karsiliyordu en son

0|0
    0|0
  • Karşılaması lazım. Ben yaptırmıştım

0|0
    0|0
  • 1 Hafta önce yaptırdım hiç bir ücret ödemedim o nasıl iş ya :/

0|0
    0|0
    • Benim de aklım almıyor 🤦🏻‍♀️ benim maddi durumum yine iyi çok şükür ve sadece 1 dişime kanal tedavisi yapılacak, maddi durumu olmayanlar napıyor? İnsanın 32 dişi var 1i çürümezse öteki çürür. Adam zaten hasta sen daha neyin parasını koparmaya çalışıyorsun maaşını da alıyorsun fazla fazla 😩

• Bunu doktoruma soracağım merak ettim bende 🤔 Özel olsa neyse dersin de üniversite diş hastanesi neyinden alıyorlarsa 😏

• Aynen özel değil. Üniversite 🤦🏻‍♀️

Yükleniyor...