Di̇ş apsem çeneme vurmuş ne yapmalıyım?

Merhabalar, disimde apse olmuş bu çeneme vurdu ve şu an hem çenem sismis hem boğazım ağrıyor hemde alt damağımda da sisık var
3 gündür ne yemek yiyebiliyorum ne su icebiliyorum nede uyuyabiliyorum 1-2 gün daha devam ederse öleceğim mazallah
Doktora gittim reçete yazdı ine vurdu ve serum verdi ama hiçbir faydasını görmedim ne olur bir bilirkişi yardımcı olsun şimdiden teşekkürler..

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• başka bir doktora git. Ama yine de o antibiyotiği kullanıp oradaki iltihaptan kurtulmadan bir işlem yapamazlar. Bol bol ağrı kesici kullan.

0|1
    0|0
    • Yapıyorum ama bir ilerleme yok aynı zamanda çok acıktım ve susadım acaba serum sıvı ihtiyacını giderir mi?

• vücudunun su ihtiyacını karşılar ama ağzındaki kuruluğu gidermez. ara ara ağzını çalkalamaya çalış. Serumu da al muhakkak yemek yiyemiyorsan. Başka hastalıklara iyice davetiye çıkarma, bağışıklığın zaten düşmüş vaziyette.

• Peki, çok teşekkür ederim.

En İyi Erkek Görüşü

• geçmiş olsun antibiyotik in etkisi olmadığı evredeyse lincocin yazacaklardır. etkisini görürsün kullanıcaksan dikkat etmen gerekicek.. tekrar geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • Peki tekrar doktora görüneyim mi yoksa ilacı mi ostiyim

• Teşekkür ederim Allah razı olsun.

• rica ederim geçmiş olsun

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Apse geçmeden doktorlar bişey yapamaz ki eczaneden ilaç flan al

0|1
    0|0
    • Ama gitgide büyüyor iltihap boğazıma kadar geli o yüzden korkuyorum 1-2 gün daha sürerse susuzluktan olucem sanki

• @entelman tanıdık geldi mi bu sana? :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Antibiyotik vermedi mi? Zaten etkisi 3. günden sonra başlayacaktır.

0|0
    0|0
    • Antibiyotik aldım ama duraklama bile yok gitgide sis buyuyor boğazıma kadar geldi

• Suda eriyen antibiyotik (efervesan) çocukar için eğlencelik türdendir. Demek ki ciddi görmemiş durumunu doktor.

• 2 günde 7 kilo verdim bu doktor nasıl ciddi görmemiş ya

Yükleniyor...