Dişlerimin yapısı çok kötü sizce ne yapmalıyım?

dis yapım cok kötü ve hicbir zamanda düzelmeyecek imkanımız yok yaptirmak için ben bunu çok sorun yapiyorum biriyle konusuyorum dış görünüş olarak güzelsin filan diyolar ama dişlerimi hep sorun yapiyorlar dalga geçenler oluyor ne yapicam ben

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ilerde düzelttirirsin kardeşim paran olunca sonuçta şu an yaptıracak durumun yok, temiz tutmaya çalış ne olursa olsun en önemlisi bu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle dalga geçenleri hiç önemseme mükemmel dişlerin olsa bile dalga geçecek birşey bulurlar. İnternetten biraz araştır devlet hastahaneleri bazen estetik açıdan çok rahatsız ediciyse düzeltme yapabiliyor. Ergenlik dönemimde benimde çok bozuktu agzımı açasım gelmezdi ama büyüdükçe düzeldi ve ön dişlerim çok uzun ve şekilsizdi devlet hastanesinde 1 lira bile ödemeden törpü yaptılar ve şimdi düpdüzgün dişlerim. Bence bir devlet hastahanesinde dişçiye görün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dostum belki biz seni olduğun gibi sevecez ? dalga gecilmezki hakkı var birgün hak talep edeceksin:) gönlün güzelse problem yok bak benim dişlerimde kahve rengi fırçalamıyorum:) 👄❤

0|0
    0|0
  • Normal devlet hastanesindeki diş doktoruna git

0|0
    0|0
  • nolcak abartiosun ufak seyleri

0|0
    0|0
  • Ilerleyen zamanlarda calisir para biriktirir yaptirirsin

0|0
    0|0
  • takma boşver ilerde yaptırırsın

0|0
    0|0
  • oralda dikkat edilmesi takılmasın ağzında iken. evlendikten sonra kocan yaptırırr

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• devlet hastahanelerinin ilgileniyor olması lazım. bir gidip bilgi almalısın bence. geçmiş olsun umarım düzelir

0|0
    0|0
  • benim dişlerim düzgün ama benim de burnumla dalga geçerler. gidip burnumu yaptırmayı hiç düşünmedim. ben buyum. bırak millet ne derse desin, onlar hep konuşur. dert etme bu kadar. dalga geçenle de ilişkini kes.

0|0
    0|0
  • devlette yaptır

0|0
    0|0
Yükleniyor...