Ağız kokusu psikolojimi bozdu yardım eder misiniz?

sevdiğim çocuğa açılamıyorum sırf bu yüzden. Doktorlara gittim ama çözüm yok. Gerçekten çok bunaltıyor ve beni üzüyor bu. Her gün ağlayarak uyanıyorum , uyuyorum. Psikolojim bozuldu bunu ben de biliyorum. Ailem benim için çok şey yaptı ve daha fazla zorlamak istemiyorum çünkü onlar da bıktı. Arkadaşlarımla konuşamıyorum içli dışlı sürekli diken üstündeyim. Ve zaten onlarla rahat olamıyorum çünkü bana ima da bulunuyorlar. Ne yaptıysam bir türlü iyi olamıyorum ne maddi ne manevi anlamda... Hocalarımla konuşamıyorum normalde özgüvenim yerinde biriyim kendimi çok iyi tanırım ama gittikçe bu olay yüzünden artık yüzümü yere eğiyorum. İnanın bana anneme babamı söylerken bile utançtı. Biliyorum belki abartıyorum ama gerçekten bu durumda olanlar lütfen yardım etsin kurtulanlar falan. Sevdiğim çocuğun karşısında o kadar çok ezik görünüyorum ki... Sırf bunun için bile okulumu değiştirmek istiyorum. 2-3 senedir belki de daha fazla ağız kokusuyla geziyorum ama liseye geçtiğimden beri bu daha da arttı neden bilmiyorum... Lütfen önerilerinizi yazın..

0|0
67

En İyi Erkek Görüşü

• 1 . Mide rahatsızlığın olabilir.
    2. Diş etinde iltihap ve ağzında çürük dişler olabilir.

Diş etlerinde sıkıntı yok ve dişlerin de çürüksüzse, muhtemelen bir iç hastalığın var

1|0
    0|0
    • iç hastalıklara gittik midem için ilaç verdi ve kaşıntı yaptı... iz kaldı ilacı bıraktım. bir daha ki gidişimde hortum atacaklar. ama sorun şu ki midemde sorun bu sene çıktı. yani ben 2-3 senedir ağız kokusu varken midemde sorun yoktu. dişlerimde ki çürükleri de yaptırdım. sanki tüm yollar kapanmış gibi hissediyorum. yine de sağol

En İyi Kız Görüşü

• adaçayı iç her gün ama 15 günden sonra mola ver, bir de şu listerinelerden alabilirsin gün içinde çalkalarsın, sabah akşam toplam günde 2 kere fırçaladın mı senden iyisi yok

1|0
    0|0
    • bir de söylemeyi unuttum lavanta çayını da sıkılınca içebilirsin o da kokuya iyi gelir

• ada çayını içmiştim evet tadı biraz sabun içiyormuş gibi ama güzeldi. Düzenli içmeye çalışıyordum ama bir türlü ayak uyduramıyordum bu sefer deneyeceğim. Teşekkür ederim :))

• rica ederim bak lavantadan da al ara ara iç çok keskin bir kokusu var iyi gelir

İpana Ne Diyor

• Merhabalar. Yaşadığın problem anlayabiliyoruz ve sana biraz da olsa yardımcı olabilmeyi istiyoruz. Öncelikle hem ağız bakımın için hem de mide kontrolü için alanlarında uzman hekimlere başvurman çok doğru olacaktır.

Bunun dışında aşağıda paylaştığımız adresten ağız kokusu probleminin tedavisi ile ilgili işine yarayabilecek pratik bilgileri elde edebilirsin. Hiçbir şey için umutsuz olmaya gerek yok. Her şeyin elbet bir çözümü vardır :)

www.kizlarsoruyor.com/.../q6936951-agiz-kokusu-psikolojimi-bozdu-yardim-eder-misiniz

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• .

Uzun zamandır arayıp ta bulamadığın site burası.

Dikkat ile oku.

Çözümü KOLAY!

http://www.aydinmur.com/agiz-kokusu.html

.

0|0
    0|0
  • Sakız çiğneyebilirsin.

1|0
    0|0
    • evet onu da denedim ama belli bir süre sonra midemde bir şeyler oluyordu yani iyice acıkıyordum... sağol yine de

• Ne demek.

• Diş çürüklüğü sebep olabilir

0|0
    0|0
  • bademciklerin i baktırdınmı

0|0
    0|0
  • her zaman cebınde karanfıl bulundur ınan cok etkılı cozum uzulme

1|0
    0|0
    • sğaol önerin için evet denedim ama çok az etkisi oluyor.

• agız spreı ıle dene ama ıkısı etkısı cok oluyor

• deneyeceğim

Kızlar Ne Diyor 5

• ağiz spreyleri var kullanabilirsin veya naneli mentos :)

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama hep devamlı kullanmam gerek sanırım? yani ben kökten bir çözüm arıyorum ama teşekkür ederim :))

• evet gerçekten şunu yazarken bile biraz mahçup oldum. Millet neyle uğraşıyor ben neyle? Ama inşAllah büyük küçük tüm problemimiz çözülür hepimizin. Çok sağol deneyeceğim önerilerini.

• rica ederin amin :)

• dişlerini temizlettirdiysen ve düzenli temizliyorsan sorun ağzında değil başka bir yerdedir bulmak laızm insan ilişkilerini gerçekten çok etkiliyor inşallah bir an önce çaresini bulursun

0|0
    0|0
  • belki bademcik taşı olabilir

0|0
    0|0
  • Dişlerine çürük varsa olabilir bol su iç, diş ipi ve ağız suyu kullan etkisi olur

0|0
    0|0
  • En mide bulandirici şey 😝😝😝şimdi kusucam

0|0
    0|0
Yükleniyor...