Dış teli sonrası dişlerinin uzun olması ve dış etlerinn geri çekilmiş olmasına ne yapılabilir?

Gençler ben dış teli kullanıyodum çıktı ama dış etlerim dişlerin arasında yok gibi hiç beğenmedim açıkçası ve eğer dış eti ameliyatı olursam uzun olan on dışlerim daha uzun gözükecekmiş ne yapıcam bilmiyorum küçüklüğümdrn beri ağzımı kapatıp gülerdim dış teline güvenirdim ama sonuçtan hiç memnun kalmadım dağa doğrusu ben dışlerim uzun kaldı ve dış etlerimde geri yani takma gibi duruyo çok üzgünüm iki yılından ardından hayal kırıklığına uğradım. Ne yapabilirim ya on dışlerime implant yaptırıp dış eti ameliyatımı olsam sizce?

0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende diş teli taktım dişlerim uzun gözüküyor ama çokta memnunum ya öyle durmasından gerçekten hoş duruyor bence. güzel bir gülüş için biraz büyük dişler olmalı. Çok takma bence hatta kendini şanslı say. Ve sakın implant vs yaptırma gerçek dişlerin kalsın ağzında yeter. Benim ön tarafta bir diş eksikti implant yaptırdım ve o diş çok garip hissettiriyor. Ve ameliyatı bile acayip yorucu yani nasıl desem ölüm ile yaşam arasında git gel yapıyorsun :D :D :D

0|0
    0|0
    • ama dis etlerimde yok geri cekilmis sanirim cok kotu duruyo inanmassin gecn pazar agladim durdum en azindan dislerimin arasinda dis etlerim olur sanmistim😥

• bir fotoğraf atma imkanın var mı merak ettim gerçekten sadece dişlerini içersin bak bende atayım sana istersen. Seninki çok garipse o zaman bir şey yap da ama bence büyük dişler hoş duruyor yani gülüş sırasında hemde gülerken dudakların zaten diş etini gösterecek şekilde açılmaz yani yapamaz onu bir dudak :D :D

• tamam mesajdan atayim

• Bence hiç takılma insanlar seni olduğun gibi sevsinler..

0|1
    0|0
    • öyle olmuyo iste😁 ben kucuklukten beri gulemiyodum sirf insanlarin elestirisine maruz kalmayim diye tel takildi bu kezde gulemiyorum pek

• ya insanların canına sçasın sen :-) kendini karşısındakinin yerine koymadan eleştiri yapana insan mı diyorsun sen..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...