Muhteşem Bir Gülümsemenin Sırrı Sence Hangisi?

Kim muhteşem bir gülümsemesi olsun istemez ki!

• Bembeyaz ve parlak dişlere sahip olmak
    A seç
  • Ağız sağlığına ve bakımına ekstra mesai harcamak
    B seç
  • Dişçiden çıkmayıp düzenli olarak beyazlatma işlemi yaptırmak
    C seç
  • Doğru diş macununu bulmuş olmak…
    D seç
  • Her şeyden önce gülümseyişine güveniyor olmak!
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

15|21
245265

En İyi Kız Görüşü

• Gülümseyişine güvenen bunun için her şeyi yapabilecek insan demek. Önce güven, sonra beyazlık. :)

6|3
    3|2

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 244

• Doğru diş macununu bulmak bunun yanı, sıra diş ve ağız bakımını düzenli şekilde yapmak. Muhteşem gülüşlerin sırrı İpana' dan geciyor.

5|4
    35|35
    • Muhteşem gülüşler, daha güçlü ve parlak dişler için her zaman sizlerin yanındayız :)

• O zaman bir diş macunu gönderde sii edek ipana abi

• İphana dile gelmiş macunlarda konuşuyo artık teknoloji üst sınır :)

• Elbette kendine güven :)

2|1
    1|0
  • Samimiyet ve bakışlar

0|2
    0|0
  • Güven önemli, insanın kendine güveni olmalı be ondan sonra bakımın istediği gibi yapabilir. Yeter ki gülsün,; bazı kişiler diş teli var diye saklıyor kendilerini, ya da dişeri yamuk diye. Özgüven olduktan sonra insanın mutlu olamayacağı pek şey yoktur.

0|0
    0|0
  • Elbette sağlıklı bir vücut. Bu yüzden lütfen diş macunlarınızdaki kimyasal maddeleri çıkarın.
    Doğal diş macunları istiyoruz @İpana

0|1
    0|0
  • Biraz da genetik ya. Benim disler duzgun mesela, ana babamin da duzgun. Ama bazi arkadaslarimin disleri carpik, duzensiz, ana babalar da oyle.
    Onun disinda hic fircalamayip sapsari disleri olan da var. Ama ben bakimini ihmal etmeyip de disleri cok kotu olanla karsilasmadim.
    (Bakimdan kastim deli gibi gunde 10 kez fircalamaj degil)

0|0
    0|0
  • Gulumseyisine guveniyor olmak tabiki :)

0|2
    0|0
  • F desem 😁 Gülerken sadece dudakların değil gözlerin de gülmesi... İşte muhteşem gülümseme bu :)

0|1
    0|0
  • mutlu olmak.

1|0
    0|0
  • Gülmeyi unuttuk ipana :/

0|1
    0|0
  • Dişine uygun diş macunu kullanmak önemli. Gülümsemek sonraki iş. Ayrıca dişler genetik bişey.

0|1
    0|0
  • Gülümseyişe güvenmek.

0|2
    0|0
  • Gülüşüne güven ! :-)

0|0
    0|0
  • Gerekli özeni göstermek.

0|0
    0|0
  • Photoshop

1|1
    0|0
  • Çoğu kişi ağız sağlığı için 5 dakika fazladan zaman ayırmayı seçmemiş oylamada, ama herkes bembeyaz ve parlak dişler demiş.. Adam gibi fırçalamıyorsan nasıl parlak dişlerin olacak Allah aşkına

1|0
    0|0
  • güven 😊

0|2
    0|0
  • Dişler düzgünse korkmadan ağzını açar kocaman gülümser 😊

0|1
    0|0
  • Aslinda hepsi gibi bisey. Kendine olan ozgüvenınle , dişlerine uyguladigin doğru ürünler, harika bir gülümsenin sirrı bence. #ipana ile bembeyaz dişler #sağlıklı gülüşler🤛😘😃

0|0
    0|0
  • parlak ve beyaz dişler

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    224

Erkekler Ne Diyor 264

• İnci gibi dişler, beyaz ve parlak, gülüşünün çekici olması gerekli. Gülerken dişeti gözükmesi de çok kötü. Benim profildeki gibi olacak 😂

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Evet sevgili gençler,

Üç boyutlu beyazlık için #İpana'yı seçin.

@İpana , gençlerin yeni sevgilisi

0|0
    1|0
    • İpana'ya olan ilgin için çok teşekkür ederiz :) Söylediklerine kesinlikle katılmakla beraber, daha beyaz ve daha güçlü dişler için her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz ;)

• Bizler teşekkür ederiz efendim, sitemize teşriflerinizden dolayı

• Bembeyaz dişler elbette önemli. Gülüşü daha güzel, daha estetik yapıyor. Özellikle kadınlarda seviyoruz :)

0|0
    0|0
  • ahaha valla ben hiç beceremiyorum gülmeyi sanırım. herhalde konuşma becerisi gibi. bazıları kekeme olur öteki konuşabilir varsa vardır yoksa yoktur. gerçi kekemelik de tedavi ediliyor biraz. oturup aynada çalışsak belki çok daha iyi otomatik hale getirdiğimiz bir gülüşümüz olabilir. dişle alakalı olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Sağlıklı dişlere sahip olmak.

1|0
    0|0
  • Tabi ki #Misvak 😊

1|1
    0|0
  • Be2nim kullandığım İpana değişm2eyi de düşünmüyorum. Gayette memnunum.

0|0
    0|0
  • Muhteşem bir gülümsemenin sırrı reklamsız bir internet :)

1|0
    0|0
  • Diş fırçalama olayı bahane yahu. Şu yıldızların ben fırçaladıklarına zaten inanmıyorum. Gidiyorlar dişçiye bas beyazlatmayı, fırçalamakla olmaz. Bu ateşi fosfat ile söndürmeye çalışmak gibi birşey.

1|0
    0|0
  • Gülümseyişine güvenmek.. :D Hepsini kapatır bu güven :D

0|0
    0|0
  • Hiçbirisi, Marilyn Monroe olmak yeterli.

0|0
    0|0
  • Doğru bir diş macunuyla düzenli fircalama ile bembeyaz dişler.

0|0
    0|0
  • muhteşem bir mutluluk ve günde üç kere fırçalanan dişler ! macun markası önemli degil :D

0|0
    0|0
  • Kırmızı ve bordo rujdan ve Allah vergisi güzellikten tatliliktan ayrıca ise beyaz dişten geçiyor :)

0|0
    0|0
  • Muhteşem bir tebessümün tek sebebi kizimdir. :): Gerisi hikaye.

0|0
    0|0
  • İpana değil o kesin :D
    IPMAN diye film vardı
    IPANA zannettim sizi de :D

0|0
    0|0
  • Hergun fircalanmali.

0|0
    0|0
  • O dişler istediği kadar sağlıklı olsun , saçma sapan samimi olmayan bir gülümseme bir işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • Bunlarla alakası yok, niyemi düzenli miktarda protein, süt yoğurt gibi ürünleri tüketebilirsiniz, ara ara dişlerinizi fırçalarsınız miss gibi sağlıcakla 👏

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    244
Yükleniyor...