Dişlerinin daha beyaz ve parlak olması için sen ne yapıyorsun?

Muhteşem bir gülümseme hepimizin hayali! Peki dişlerinin beyazlığını korumak için senin yöntemin hangisi?

• Dişlerimi düzenli ve düzgün fırçalıyorum, daha ne yapayım?
    A seç
  • Dişçimle sık sık görüşüp dişlerimi temizletiyorum ve arada beyazlatıyorum.
    B seç
  • Kahve, asitli içecek gibi dişlerde leke yapan şeylerden köşe bucak kaçıyorum!
    C seç
  • Aslında pek bir şey yapmıyorum, ama dişlerimin daha beyaz olmasını istiyorum…
    D seç
  • Dişlerimin beyazlığına güvenmediğim için gülümsememi kendime saklıyorum :(
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

20|24
222209

En İyi Kız Görüşü

• Gülümsemeyi pek sevmem ama dişlerimle alakalı değil :) Gülsem güzel de dişlerim var aslında. Sık sık fırçalarım, beyaz görünüyorlar lakin somurtkanım acıcık :)

3|5
    8|5

En İyi Erkek Görüşü

• Fırçalıyorum o kadar :D
    Diş fırçam çok iyi, 2 dakikalık zaman ayarlı Oral-B kullanıyorum. Çok iyi beyazlatıyor ve eğlenceli

0|0
    7|5
    • Oral-B şarjlı diş fırçaları, manuel fırçalara çok daha kullanımlıdır ve dişlerinizi daha sağlıklı bir şekilde temizlemenizi sağlar. Düzenli kullanımda farkı daha net göreceksiniz :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 221

• Günde 2 kez, artı ihtiyaç oldukça fırçalama, iki-üç günde bir diş ipi kullanma, günde bir defa ağız bakım suyuyla çalkalama, mümkün oldığunca kahve çay tarzı leke oluşturacak içeceklerden kaçınma. Işte benim ağız ve diş bakım rutinim :)

4|3
    15|8
    • Agiz bakim sularinin disi aksine sararttigini duydugumdan beri biraktim kullanmayi. Oyle bir etkiyi farkettin mi acaba?

• Özellikle ağız bakım suyunun doğru kullanımı için aşağıdaki adreste yer alan bilgileri uygulayıp kesin çözüm alabilirsiniz.

www.agizbakimuzmani.com/.../

• bütün gün diş bakimiyla geciyor galiba😁

• E hariç hepsini yapıyorum tabi ki :)

1|3
    13|6
  • Günde 3 kere fırçalıyorum.
    Süre olarak 2 dakika
    Ve sonunda gargara ile bitiriyorum.

2|1
    19|14
  • Günde 3 kez fırçalıyorum.
    Diş beyazlatmaya hiç ihtiyaç duymadım.
    Sigara ve asitli içecekler içmiyorum. Ayda yılda bir içiyorum.

1|0
    0|0
  • Günde 2 kez fırçalama, 1 kez diş ipi ve 1 kez ağız bakım suyu: Sabah kahvaltıdan sonra normal fırçalıyorum, fakat akşam yatmadan önce önce fırçalayıp sonra diş ipiyle aralarını temizliyorum, en son da ağız bakım suyuyla çalkalıyorum. Akrabalarımda diş hekimi çok, onlara da yılda 1-2 kez kontrole gidiyorum ama zaten çok güzel bakmışsın, bir şey yok diye gönderiyorlar.

0|0
    0|0
  • aslında dişlerin orjinal rengi tam olarak da beyaz değil. sadece biz beyazlatmaya calısıyoruz. beyazlatmak için ekstra karbotnat kullanıyoruz ama bu dişlerimiz için cok da sağlıklı bir yontem olmaz doğru doz uygulanmazsa. düüzenli fırcalamak doğru orantıda günlük cay kahve tükettikten sonra temizliğini yapmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

1|1
    2|0
  • Senelerdir kullandığım diş macunum diş etlerime iyi geliyor ama beyzlatma konusunda yeterli değil. Bugün alıp deneyeceğim. Sonucu da yazacağım buraya haftaya.

1|1
    0|0
    • Beyaz dişlere sahip olmak için kesin çözüm sunan İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Perfection Diş Macunu'nu kullanabilirsin. Farkı mutlaka göreceksin.

• Fırçalama dışında birsey yok. dişim ağrırsa dişçiye giderim

0|2
    0|0
  • Düzenli fırçalıyorum. Ama kahve, çay, sigara gibi alışkanlıklarım var. O yüzden woow dedirtecek beyazlığı yok, normal yani 😄

0|0
    0|0
  • Dişlerimi günde 2 kes düzenli bir şekilde fırçalıyorum.

3|5
    17|8
  • Fırçalamak sadece dişleri temizliyor ama beyazlatmıyor kesinlikle, belirli aralıklarla dişçide beyazlatıyorum bu yüzden. :)

0|0
    0|0
  • Ben elimden geldiği kadar firçalıyorum bazen ya da çoğu zaman diyim unutuyorum 😁🙈 çünkü arka dilerim eksik o yüzden ön disilerim arkaya doğru gün geçtikçe kayiyor yani sonuç olarak ben bu halde olan dişleri niye fircaliyim lanet olsun ailede herkesin böyle dişçi amcaya verecek para da yok yani bir kıyak yapacak dişçi de kalmadı 🙈🙈

0|0
    3|0
  • Diş macunu kullanmayı bıraktım sırada misvak var

1|0
    0|0
  • Genellik her gün gunde 3 defa firciliyorum bunu alişkanlik edindigim icin cok mutluyum fircalamadigim zamanlarda oldugunda rahatsizlik duyuyorum. Ve dislerimin saglamligini elma yiyerekde artiriyorum diş kontrolumude her ay yapmaya calisiyorum sizede tavsiye ederim dislerimiz insan vucudunun en onemli parcasi..

0|0
    0|0
  • Sigarayı ve kahveyi fazla tükettiğim icin sürekli fırçalıyorum özellikle her sigaradan sonra ayrıca her ay düzenli olarak diş kontrolu yaptıriyorum. Ipana perfection disleri anında beyazlatıyor bu yüzden ondan çok memnunum dişlerim ipanayı görene kadar kendiliğinden parlıyor😀😀

2|2
    17|18
  • Duzenli fircala
    Muz kabugu ile dislerimi temizliyorum ic kismi ile

0|1
    0|0
  • Benim dişlerim oldukça beyaz, bu beyazlığı korumak için sigara kullanmıyorum. Kahve ve çay cok fazla tüketmiyorum.

Her sabah ve akşam dişlerimi ipana 3 boyutlu beyazlık perfection diş macunu ile fırçalayıp macunun yanına ipana beyazlık hızlandırıcı kullanıyorum. Oldukça beyaz, benim memnun olduğum bir marka ipana gerçekten

0|0
    0|0
  • Misvak kullanıyorum 😊 sonuç mükemmel

0|0
    0|0
  • 2 ay da fırçalamasam bembeyaz zaten kemik rengim beyazmış.

0|0
    0|0
  • diş macunu, diş ipi, solusyon bilimum ne varsa. temıslik hastasıyım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    201

Erkekler Ne Diyor 208

• Fırçalıyorum

2|4
    0|0
  • Diş fırçalamak harici bir şey yapmıyorum daha doğrusu yapamıyorum. Koca adamın dişçi korkusu olunca öyle oluyor :)

0|0
    0|0
  • Dişlerim zaten inci gibi efenim. ''İpana parlatıcı etkili'' kullanıyorum ve memnunum. Asitli içeceklerden uzak duruyorum ama kahve içerim. Yine de sorun olmuyor.

2|0
    0|0
  • Kahve gibi güzel miş

0|1
    0|0
  • hiçbir şey yapmıyorum, o kadar yapmıyorum ki geçen gün diş fırçam olmadığını öğrendim, annemden yeni fırça istedim bir tane yeni verdi yanlışlıkla sıvı el sabunu sıktım diş fırçasına, unutmuşum diş macunu diye bir şey olduğunu

0|1
    0|0
  • Yılda bir kez dişlerimi fırçalıyorum. Daha ne olsun

0|0
    1|0
  • Arada İpana ile fırçalıyorum düzenli olmasa da o bile yetiyor bembeyaz oluyor djdjd

İpana beyazlatır herkesi djdjd 😂

1|0
    0|1
  • Allah'a dua ediyorum.
    "Sabahleyin kalktığımda dişlerim parıl parıl olsun Allah'ım Amiin!
    Dişlerimi bir daha fırçalamama bile gerek kalmasın! Amin!
    Her yediğim şifa olsun. Ağzımdan mis gibi kokular saçılsın. Dünyanın en parlak en güzel dişleri bende olsun. Bütün sakız diş macunu reklamlarında beni oynatsınlar! Amiin!"
    Diyorum ve uyuyorum.😴☁

0|0
    0|0
  • düzenli fırçalıyorum işte.. ama sizin yeni nesil diş macunlarına hiç bulaşmıyorum. 20 sene önceki klasik diş macununuzu alıyorum. bu fiyat uçurumu nedir yahu.

0|0
    0|0
  • dişlerim sarıyı geçip turunculaşınca üzerinde bir tabaka oluşuyor o tabaka dişlerimi zırh gibi koruyor görüntü biraz kötü ama fırçalamama gerek kalmıyor

0|1
    0|0
  • Sadece fırçalıyorum. şu diş macunları zaten ''diş'' hariç her şeyi beyazlatıyor, parlatıyor.

sizce neden olabilir? :)

0|0
    0|0
  • Günde 1 veya 2 kere fırçalıyorum ve diş ipi kullanıyorum.
    Beyazlık için değil temizlik ve sağlık için. Şu an beyaz değil zaten , her tarafı leke içinde iğrenç...

0|0
    0|0
    • Temiz ve sağlıklı dişlerini bembeyaz bir görünüme getirmek için İpana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Diş Macunu ve Oral-B 3 Boyutlu Beyazlık Ağız Bakım Suyu her zaman seninle =)

• bu da soru mu , tabi ki İpana :D

'' yıllardır dişlerimizi koruduğun için teşekkürler İpana '' :>)

http://i.hizliresim.com/GBQQkV.jpg

0|0
    0|0
  • fırcalıom kanks

0|0
    0|0
  • her zaman ipana kullanıyorum

0|0
    0|0
  • ''Bir şey yapmayıp, dişlerimin daha beyaz olmasını istemek'' nedir bunu diyen bir zahmet intihar etsin. Ne yani sihirli değnek deyip beyaz dişlere mi kavuşacaksınız mucizeler beklemeyin. Zaten böyle bir insansanız hayallerinizin gerçekleştirmeye çalışmak yerine bir anda olmasını istiyorsunuzdur boş boş mucizeler beklemeyin biraz çabalayın yoksa siz daha çok beklersiniz.

0|0
    0|0
  • Tuzlu su ve kaynamış kekik suyu ile gargara dişleri beyazlatır

0|0
    0|0
  • Mentollü sigara içiyorum İpana bey. Olmaz mı? :/

1|0
    0|0
  • Milletin hepsi inci gibi dişlere sahip mübarek. :):

0|0
    0|1
  • bir toz vardı adını unuttum. dişlerim sigara içmiş gibi sapsarıydı ama asla sigara kullanmadım kullanıyomda o tozu kullandım tek seferde hemen beyazlatıyor

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    188
Yükleniyor...