Kızlar asosyal erkekler hakkında ne düşünür?

Ortalama: Henüz Puan Verilmedi!
Puanla: 
MiserableBoringEnjoyableinterestingFascinating
 
(Yaş:25-29)
    Kategori: Kişilik

Evet, çok kesin bir çizgi değil sosyallik-asosyallik ama genel anlamda gittiği yerde hemen ortama akamayan, kasılan, ortamın bir parçası olamayan erkeğin kızlarla şansı nedir? Eğer erkek yakışıklıysa cavabınız ne olur?


3000 karakter kaldı  Gizli  Referans Soru
Soru No
Referans vermek istediğin soru numarasını tarayıcının adres kutusunda görebilirsin (URL). Örneğin, bu sorunun numarası: 4730
 

Cevaplar

    Erkeklerden  
3
Kızlardan  
6
 

En İyi Cevap

RealGuiding
7211  
Sen genel olarak soruyorsun belki ama ben önce özel durumdan bahsedeyim sonra da genel duruma girerim..

Valla bu durum senin sevdiğin kıza bağlı, yani sevgiline.. Eğer sevgilin, sosyal bir kişiyse, o seni asosyallikten kurtarabilir.. Kendi çevresi ile tanışmanı sağlar, girdiği ortamlara götür ve senin oralarda arkadaşık kurman için yardımcı olabilir.. Zamanla da, orlara alışırsın ve tanıştığın kişilerle arkadaşlığa devam edersin..

Dediğim gibi, kızın senin üzerinde çok durması lazım.. Senin bu sıkılgan tavrını atmana yardım etmesi gerekir.. Bunun için de bir birinizi çok çok sevmeniz lazım.. Yoksa kızlar bu kadar uğraş vermeyebilir..

Genel anlamda bir cevap vermek gerekirse, benim fikrim; Asosyal erkeklerden hoşlanan kızlara da rastlamak mümkün.. Kendileri de çok sosyal olmayan tipler, diğer sosyal olan erkekler tarafından biraz dışlandıklarından, onlar da kendileri gibi erkeklere çok ilgi gösterirler.. Çünkü, hiç kimse yalnız başına kalmaktan hoşlanmaz..

Kızlar Ne Diyor

 • stiletto
  17624  
  Sıkıcı. Konuşacak anlatacak pek bir şeyide yoktur zaten. Bir araya gelsen bön bön bakışır kızla ancak
 • sessız
  6984  
  onunda rahat oldugu ortamlar vardır bende onun ortamını tanımak ısterım eger bende onun ortamında kasılıp kalıyorsam uyusmuyoruz dıye dusunurum ne kadar yakısıklıda olsa selam vermekten oteye gıtmem...
 • glcn_algl
  -1  
  Asosyal erkekleri çok sıkıcı buluyorum. Böyle insanlar karamsar ve kavga moduna açık oluyolar.
 • şehla
  -1  
  ne kadar yakışıklı olsun ben asosyal insandan sıkılırım.kendim konuşmayı çok sevdigim için beni kasar böyleleri.heleki arkadaş ortamımda öyle davranıcak hiç şansı yok.kızlar yakışıklıdan ziyade espirili ve sevecen erkekleri begenir
  • katılıyorumm bi ann empati kurdum sizin yerinizee :D :D
 • kokoş
  5830  
  Yakışıklıysa bir an ilgi çekici olabiliyor ama hep aynıysa bu kişi hiç açılamıyorsa bir süre sonra sıkılırım
 • AğırApla
  -1  
  Hemen ortama adapte olamayan yani kızlarla kolay iletişime giremeyen aldatma potansiyeli olmayan adam daha sevimli gelebilir.Yakışıklılıkta bir yere kadar.Ben başkalarının bakacağı yakışıklıkta bir erkek istemem yanımda sonuçta.Erkekte tipten çok ağızın yaptığı laf önemlidir.Bu arada neden gizli soruyosunki.Kimse seni yadırgamaz korkma...
  • Soran
   :))
  • Cevaplayan
   gerçekten mi hiç farketmedim:))
  • Soran
   iyi oluyo böyle benim yerime sövüyosun:) bu arada başka bi başlıkta da konuşuyoruz şimdi farkettim:)
  • Cevaplayan
   Ya onu beğenen kızlar da kim Allah aşkına.Senin benim asla bakmıcamız acuze yaratıklar bakar o adama.Bu arada beni konuşturma ya ağzım bozuluyo:))
  • Soran
   mehmet ali erbili yavşak bulmana sevindim bak:) ama kızlar o tip ful feminen konuşan tamamen işi bilen adamlara da çok prim veriyorlar, insanların çoğuna soğuk olmama sebep bu mesela benim, harbi bi muhabbete denk gelmiyorum hiç..
  • Cevaplayan
   mehmet Ali Erbil Yavşak biri:))Cem Adrian da tipim değil.Çeşitlilik hiç yok yahu aa:))
  • Soran
   peki aldatılma korkun olmasaydı mesela mehmet ali erbili mi tercih ederdin cem adrianı mı:)
  • Cevaplayan
   Ya ben tabiki kaptırmaktan korkarım.Daha önce kaptırdım.kaptırmakta değildi koyan bana tercih ettiği sarı eski bir peynir cinsi var ya ondandı:))Bir de konuşkan ve ses tonu beni cezbeden erkek sessiz erkekten daha çok tercih ederim.Hiç canım sıkılmaz onunlayken:)) pekala konuşurken de delikanlı olabilir eğer adam gibi adamsa...
  • Soran
   adamı kaptırma korkusu biraz fazla gibi geldi sanki:) peki erkeğin konuşkan olmasına düşkünlüğünüz ne siz kızların? kız dediğin konuşur erkek dediğin delikanlı olur değil mi ama:)
 

Erkekler Ne Diyor

 • ElfenLied
  -1  
  Anlaşıldı, cevaplardan anladığımız kadarıyla asosyaller ilk fırsatta kendilerini köprüden atsın, çünkü hiçbir zaman sevilmek nedir bilemeyecekler.

  Ortam mortam... Amaç herhangi bir insanla paylaşamayacağın özel duyguları ve anları paylaşmak mı, yoksa dışarıya veya arkadaşlara karşı gösteriş yapıp birşeyleri ispatlamak mı? İnsanların iç dünyasının ortamına bakmayı ne zaman öğrenecek bu kız milleti. Biraz susmayı, biraz dinlemeyi, biraz dinginliği ne zaman öğrenecek. Kapısı ardına kadar açılmış bir yüreğin uçsuz bucaksız yeni bir dünyanın girişi olabileceğini ne zaman anlayabilecek? Lafa gelince, çok duygusalsınız; ama erkeklerin yüreğine hitap etmeyi bilmiyorsunuz, sadece sizin yüreğinize hitap edilsin istiyorsunuz. Duygusallık bu değildir. Erkeğin gözlerine hitap etmeyi ise ustalık derecesinde çok iyi biliyorsunuz (ve bu kadarıyla üstünüze düşeni yaptığınızı sanıyorsunuz). Doğru bilinen yanlışlar, zamanla gerçek doğruların yerini alıyor; bu acımasız birikim kuşaktan kuşağa aktarılıyor. Bütün problemler doğru bilinen yanlış davranış mekanizmalarından, kalıplardan kaynaklanıyor. Örneğin, kaçan kovalanır diye diye herkes birbirinden kaçmaya başlıyor, ya da herkes herkesi kendi ayağına bekliyor. Bencilce davranışlarımızla, kendi ellerimizle aşkı öldürüyoruz, sonra da öldürdüğümüz varlığı (sanki biz öldürmemişiz gibi) aramaya koyuluyoruz, hani aşk nerede diyoruz. Sen öldürdün aşkı sen, kendine sor aşk nerede, cesedini nereye gömdüm diye.

  Lanet olsun demekten başka birşey gelmiyor elden, heyhat...
  • Soran
   :D işte kısaca hepimizde var bi çiğ süt emmişlik de bu kızlar daha bi hin daha bi entrikacı oluyorlar.Erkekler sanki daha saf,temiz duygularla iyi niyetli başlıyorlar hayata,kısa sürede olayı idrak edip yine saf bir şekilde "kötü" rolüne bürünüp kendilerini savunuyorlar.ah kızlar ah:)
  • Cevaplayan
   Kadın/erkek meselesi değil diyorsun da... Şu kurduğun cümleyi (Ne yazık ki varoluşumuzun temelleri biraz maddi şeyleri arzulayan içgüdülere biraz da böyle şizofrenik bir döngüye dayanıyor.) bu sitede bir tane kız kurmayı becerebilsin, kurban keseceğim.

   Anladın sen...
  • Soran
   erkek/kadın meselesi de değil galiba bu.İnsan olanı yoketmek ve olmayan şeyi ölümüne istemek üzerine kurgulanmış.Ne yazık ki varoluşumuzun temelleri biraz maddi şeyleri arzulayan içgüdülere biraz da böyle şizofrenik bir döngüye dayanıyor.
  • Cevaplayan
   Ben de buna lanet ediyorum işte. İnsanlar nasıl one-night-stand ilişkilerin adamı olurlar; işte böyle sonunda çıldırma noktasına gelip inceldiği yerden kopsun artık diyerek. Kızlar, sizi ağlatan erkeği şüphesiz bir kadın o hale getirmiştir, bütün ruhunu söküp almış, geriye artık hissetmeyen bir makine bırakmıştır. Erkeklere doğrulttuğunuz tüm silahlar eninde sonunda size geri dönüyor, işte o noktadan sonra ağlamaya hakkınız olduğunu sanmayın.
  • Soran
   basit aslında bu meselenin özeti kardeşim,ya anlamlı onurlu ve mutsuz olursun,ya da bu demet akalın( ya da apaçi ya da ne dersen artık) kültürünün içindeki bu birbirinin aynı kalıptan çıkmış insanlara benzeyip keyfine bakar,rahat edersin..
 • karqasa
  2621  
  Örnekle açıklarsak : Evlilik hazırlığı yapan genç kızlar daha çok asosyal (sosyal olmayan) erkekleri tercih ediyor. Çünkü gelin adayları, bu tip erkeklerin evlerine bağlı olacağını ve kendilerine daha fazla vakit ayıracağını düşünüyor. Uyumlu evlilikleri inceleyen araştırmalar, asosyal erkeklerin sosyal kişiliğe sahip erkeklere göre daha uyumlu evlilik yaptığı gerçeğini ortaya koyuyor.
 • northface
  -1  
  @gizli kullanıcı,

  Kızlar, Masadaki en çok sosyal erkeğe güler, eder. Konuşmayan yakışıklı erkekle sevişmeye gider olay budur. :)
 
Ana Sayfa > Kişilik Soruları > Kızlar asosyal erkekler hakkında ne düşünür?
 
Üye Olmak İster misin?
 
KizlarSoruyor.com üyeleri Xper puanları biriktirerek çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

Cinsiyetini seçerek sen de hemen ücretsiz üye olabilirsin.
 
 

gundem haberler
bullet
Muhteşem Yüzyıl'da tarih yanlış mı anlatılıyor?
Muhteşem Yüzyıl gerçekten çok izlenen bir dizi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

bullet
Youtube'a alternatif hangi siteler var?
Dailymotion, izlesene, vimeo falan hiç beğenmedim. Nereden müzik indirebileceğim?

bullet
KızlarSoruyor'a annelerimiz üye olsa nasıl bir nick alırlardı?
Çocuğun gözünden melek,güzellik olan anne üyelerimiz tabi ki vardır sitede hepsine öpücükler...


Contests
2013 - En Komik Videolar
Neredeyse geleneksel hale gelen KizlarSoruyor.com En Komik Videolar yarışması bu sene yıl sonuna denk geldi. Biz de soruyu bu sefer biraz değişik soralım istedik. 2013 yılında izlediğiniz en...
50 TL Mudo Hediye Çeki   50 TL Mudo Hediye Çeki
En son yarışmayı kazanan açıklandı!
2013 - En Komik Videolar
Kazanan üyemizin ödülü 50 TL Mudo Hediye Çeki
Tüm Yarışmalar >>
sosyallik asosyallik sosyal ilişkiler ile ilgili sorular
Bir Kız Sordu Önce bol ilgi..ardından ise soğukluk ve takmamazlık
birine bunu uygularsak sonuçları ne olur?ya da bu güne kadar birinin tepkisini ölçmek için yaptınız mı bunu?  
Bir Erkek Sordu Iyi niyetli olmak sıkıyor beni artık
hiç kimseyle herhangi problemim yok kendi halimde takılan bir insanım asosyal kesinlikle değilim ama bilmiyorum acaba çok mu iyi niyetliyim adam gibi...