coksevdim

Sevgilim benimle ilgilenmiyor, nasıl davranmalıyım?

Ortalama: Henüz Puan Verilmedi!
Puanla: 
MiserableBoringEnjoyableinterestingFascinating
 
coksevdim(Yaş:18-24)
    Kategori: Flört

bir senelik ciddi bir ilişkim var,karı koca kadar yakınız.ailesi tarafından aşırı nazlı yetiştirilmiş bir erkekle birlikteyim.

bir bardak suyunu bile içmez.çamaşır bulaşık yemek temizlik herşeyini yapıyorum.çorabını bile ben giydiririm.o kadar çok ilgileniyorum o kadar emek çekiyorum ki...kendime göstermediğim ilgiyi ona gösteriyorum.

sabah uyanıp hazırlanıyorum acaba beni kaçta arayıp çağırır diye telefon elimde bekliyorum.çünkü onu görmeden yapamıyorum.o o kadar önemsemiyo beni.gece arkadaşlarıyla sabah kadar bilgisayarda oyun oynuyor. beni akşam bir kere arıyor ve ben uyurken telefonumu titreşime alıp yastığımın altına koyuyorum, ararsa hemen açayım diye.çoğu zaman aramıyo.

ertesi gün ben arayıp uyandırırsam gel diyor gidiyorum. aramadığım günler de ertesi gün 4 e kadar yatıyor. 5 de dersim başlıyo okulda görüşememiş oluyoruz. yani görüşüyosak hep benim planım benim fedakarlığım ve benim isteğim üzerine oluyo.ve beni arayıp gönlümü de almıyor.

çok az arıyo beni.ben sadece benimle ilgilensin istiyorum...ama nasıl dawranacağımı bilmiyorum.benimle ilgilenmediğini söylediğimde daha napayım yetmiyor mu deyip bağırıyor?

ben mi fazla ilgi istiyorum bilmiyorum. nasıl davranacağımı hiç bilmiyorum. fikirlerinizi bekliyorum. teşekkürler:)


3000 karakter kaldı  Gizli  Referans Soru
Soru No
Referans vermek istediğin soru numarasını tarayıcının adres kutusunda görebilirsin (URL). Örneğin, bu sorunun numarası: 37283
 

Cevaplar

    Erkeklerden  
21
Kızlardan  
32
 

En İyi Cevap

ozzy_back
-1  
26 yaşında bir erkek kardeşim var. biraz asabi ve ters bir tiptir. evin en küçüğü. aile genelde esmer olmasına karşın kardeşim kumral ve yeşil gözlüdür. küçükken masmaviydi gözleri,çok şirindi. şehirler arası bir otobüste en önde otururken en arka koltuğa kadar elden ele sevildiğini bilirim. çok ilgi gördü çok şımartıldı. evde ve sosyal çevresinde çok katıdır. küçük bir hata da bile en yakınındakileri silecek kadar. insanlar onun ağlayabileceğine ihtimal bile vermezler. demir gibi soğuktur. kimseyi umursamaz. kendi doğrusundan başka doğru yoktur. ama iş sevgilisine geldiğinde, her şey değişir;
buz gibi bir demirin sıcağı gördüğünde döktüğü ter gibidir gözyaşları. damla damla süzülür yüzünden. sevgilisinin sıcaklığı onu tamamen ısıttığı zaman dökülen damlalar kuruduğunda ışıl ışıl parlayan demir bir anıt çıkar ortaya. aşkını bir sanat eserine dönüştürür.

işte ben böyle ADAMlar tanıyor iken, ilgisiz bir erkeğin seviyor olabileceğine inanamam.

aşk ilgi duymaktır. ilgi göstermek, ilgi görmektir.
''her dakika ilgi mi göstereceğim'' diyen erkekler, size bu sözüm;
peki neden ''tavlarken'' pervane oldunuz? her dakika ilgi göstermeyecekseniz neden onsuz nefes alamıyormuş gibi yaptınız? nefesinizi kaç dakika tutabiliyorsunuz? neden çiçekler hediyeler alıp gözünü boyadınız? neden işiniz, arkadaşlarınız, uykunuz, zamanınız vs. sizin için bu kadar önemliyken onun için bunlardan fedakarlıklar yapıp, ona kendisini dünyanızın merkezi gibi hissettirdiniz? daha sıralarım ama 3000 karakterlik bir cevabı 'karaktersizliklerle'' harcayamam.

oturup düşünün kızlar. siz kimi sevdiniz?
sevdiğiniz adam ilk tanıdığınız adam ise eğer, neden size böylesine umursamaz davranan bir yalancıyla berabersiniz? elbette her dakikasını size adayamaz, istese de yapamaz ama eğer sizi umursamadığını hissettiriyorsa, en iyi ihtimalle ''sizi üzdüğünün farkına bile varamayan'' bir adamdır.

senin sevgiline gelince;
akşamdan sabaha kadar pes oynayıp, sabahtan akşama kadar yatan. okulunu umursamayıp sınıfta kalan. kendi için bir gelecek kaygısı taşımayan. ekmeğini suyunu ayağına bekleyen bir adam senin için ne yapabilir? sevdiğin, birlikte olmak istediğin, hep hayal ettiğin adam bu mu?
düzelir mi acaba? kendini değiştirir mi? tabi öyle bir ihtimal de var. o yüzden bekle. beş on yılını daha ver. hatta bir çocuk da ver ona. sonra baktın değişmiyor. ayrılırsın olur biter.

söyle ona kendine gelsin. ya silkinip adam olsun ya da kendine bir hizmetçi tutsun. ya da anasının dizinin dibinden ayrılmasın. çünkü maazallah çorapsız gezmek mideyi bozar. cır cır olur deyimi yerindeyse. çorabını başkasına giydirecek kadar aciz ve gurursuz biri kaldı mı bu devirde. erkekler çocukken bile artık eli ayağı iş görür duruma geldiğinde ''ya tamam anne bırak ben kendim yaparım'' der. erkek adam acizliği kabullenemez.

bunlar oturup düşünmen gereken şeyler, bir de yapman gerekenler var. düşün bulursun. empati kurmasını sağla. kurabilme yeteneği varsa tabi.

mesajın kalan karakter sayısı 19

onunki kaç acaba?
 • Cevaplayan
  rica ederim, asıl ben teşekkür ederim... sözlerimden fikir edinmeniz beni mutlu eder ama benim sözlerimin hayatınıza yön vermesini istemem... olayları ve şartları siz biliyorsunuz, kararlarınızı kendi gördüklerinizle vermeniz daha doğru olur. ben yol gösterdim hangisinin size daha uygun olduğunu sizden başkası bilemez :)) hayat boyu mutluluklar diliyorum...
 • işte oluyo öyle patlamalar banada olur... seni tebrik ediyorum...ceplayan arkadaş..
 • Soran
  ben bile kendimi yaşadıklarımı bu kadar güzel ifade edemezdim...ayakta alkışlıyorum.ve bu mesaj hayatıma yön werdi...sonsuz kere teşekkür ediyorum...
 • Abi sen yazarsın herhalde :) Ne yapmışsın duygu patlaması olmuş burda :)
 • Cevaplayan
  teşekkür ederim herkese :)
 • Tebrik ediyorum sizi :-)
 • Budur +1

Erkekler Ne Diyor

 • enkidu_034
  -1  
  vayy bee arkadaş şöyle bi kadınımız olmadı :)
 • baykus-78
  10726  
  sana davrandıgı gibi sende ona davran niye böyle yapıyorsun dediginde sende ögrendim dersin ilginlenmedigi söylediginde bagırması bile yanlış bence haksız anladıgım kadarıyla ilginlenmenin yanında bile geçmiyor
 • Gibraleon
  622  
  Şimdi,

  Insan yalnız doğan yalnız ölen bir varlıktır.Bir insan ne kadar severse sevsin dönem dönem yalnız kalmak ister.Hiç kimse ama hiç kimse 7-24 bir başka insanla zaman geçirmek istemez(buna sende dahilsin emin ol).Lakin bu durumunun sebebi bu değil,

  Insan nankör bir varlıktır.Her daim elinin altında olana,her an ulaşabileceğine kadir kıymet vermez.Ulaşılmaz olan,her an kaybedilebilecek olan çok ama çok daha değerlidir.Misal bizim için su hayati önem arz etse de,susuz kalmadıkça suyu önemsemeyiz.İkili ilişkilerde de durum böyledir.

  Sen Her çağırdığında yanına gidiyorsun,her istediğini yapıyorsun,öp dese öpüyorsun kal dese kalıyorsun.Yani kısaca her an onun elinin altındasın,canı istediğinde çağırıp istemediğinde git diyebileceği noktadasın ve bu duruma herhangi bir tepki vermiyorsun.O da doğal olarak,nankör bir insanın yapacağı gibi sana ilgi vermiyor,senin ona verdiğinin onda birini vermiyor sana.

  Peki çözüm ne?

  Roller değişecek.Kendine ondan başka ilgilenecek bir şeyler bulacaksın.Yapacağın başka işler olacak.Her aradığında,her istediğinde ulaşılabilir olmayacaksın "meşgul" olacaksın.Telefonla konuşurken,konuşmayı zirvede kesip gitmem gerekiyor arkadaşlar bekliyor diyeceksin.Yanındayken birdenbire gitmeliyim,işim var diyeceksin.Her daim bir zaman kısıtlaması olacak,o zaman kısıtlamasından dolayı o seni özleyecek,o senin kalmanı isteyecek.
  Naz yap,arada kavga çıkar,senin bir kukla olmadığının farkına varsın.Ödül ve Cezayı da unutma.


  • ödül ve ceza nedir köpek mi eğitiyo
  • Soran
   süper bir yorum.bunu yazan bir dawranış bilimci olabilir mi?en azından eğitimci olduğunu düşünüyorum.ama teşekkürler...
 • zerotime
  -1  
  Seninle ilgilenmiyorsa sende onunla ilgilenme eğer seviyorsa o düşünür benimle neden ilgilenmiyor diye.
 • Keanu
  16244  
  Onu kıskandıracak girişimlerde bulun, ilgi ve alakayı azalt, arayıp sorma, bu kez o sana yakınlık, ilgi alaka gösterecek. Göstermiyorsa zaten seni hakedecek biri değil demek. Sana bağırması zaten sana olan sevgisinin olmadığının işareti. Bu erkekle vakit kaybetme.
 • İceman06
  3088  
  kadın milletini anlamak ne kadar zor yaa...
  sen ne kadar verirsen o daha fazlasını ister. yol yakınken dön.. seni haketmemiş..
 • dunyali
  309  
  Evet, Sen fazla ilgi istiyorsun.Aynı sevgilim gibisin.Bazı insanlar ne kadar söylersen söyle değişmez.Seninki de böyle, adamın yapısı bu.Niye benle ilgilenmiyorsun diyerek boğma adamı.Seviyorsan böyle sev.
  • Kızlar ilgi alaka, sevgi, şefkat ister. Sevgilisi olacak hıyarda afedersin bunların hiçbiri yok. Seviyorsan böyle sev gibi bir anlayış olamaz. Bu erkek bu kızı haketmiyor, açık ve seçik görünen bu.
 • whiteangel
  875  
  bence olduğun gibi ol ve seni ekstra davranışlarınla değil doğal halinle seveni bekle.. kendi kendine eziyet edrsin hayat boyu böle gözü kapalı gidersen aşk adlı gözlüklerle..
 • xXx_gs2003
  936  
  eee sen böyle anası gibi davranmaya devam edersen oda sana anasına yaptığını yaptrır... unutma sen onun sevgilisisin lakin senin tavrırların bunu ona hissettirememiş böyle gidersede en çok acıyı sen çekeceksin...
  Nazlı tuzlu buzlu her neyse birincisi sen onun ne anasısın ne hizmetcisi. Önce bunu senin öğrenmen gerek. aşırı ilgiden -ki zaten böyle yetişmiş- şımarık ilgi manyağına dönmüş öncelikle bu aşırı ilgiyi bi normal seviyeye indir. -ne o öyle çorap morap utanmasa altına bez bağlatacak-
  biraz kendini tut... armassa bi kaç gün sende arama mesaj atma... her aradığında nasıl olsa sana ulaşıyor ne zaman istese her halükarda sen yanıdasın minicik bi şey yapsa mutlu oluyorsun bağırdımı sende ona bağırmayıp itiraz etmeyip küsmeyip susuyorsun ... olmazzzz! karşındakininde -her nekadar seviyor olsada- farklı bir insan olduğunu her istediğinde rahatça ulaşabileceği bi araç olmadığını anlatmak lazım.
  biraz kendinle ilgilen git çarşı pazar gez
  -nerdesin?
  -geziyorum..
  -heeeeyytt neden haberim yok
  -ee sende gel beraber gezelim... yada mesaj attım almadınmı aaaa bak baaakk tühh(beyaz yalan)...
  bu tip şeyle biraz olsun onu senin var olduğuna farklı biri olduğuna ikna eder en azında içinde bi takım şeyleri farklı hisseder...

  Nazlı bi erkeği dahada nazlandırırsan nazı gider tuzu kalır...:)

  haaa birde o cep tel. yastığının altına koyma lütfen aşırı derece zararlı ve beyin hücreleri diğer vucut hücreleri gibi yenilenmiyor yani öldümü meftaaa yenisi yok herbiri çok değerli o yüzden...
 • Noktasal
  6327  
  ah benim bahtsız kardeşim daha büyümemiş bi adama denk düşmüş. Seni sevmiyor diyemem ama onu biraz gütmen lazım yola gelmesi için
  Biz söz vardır...
  Ya bu deveyi güdeceksin ya da bu diyardan gideceksin.
 • nasılistersen
  -1  
  İkinci ögretimde okuyorsunuz.. Öğrencilik hayatının cazibesine kapılıyor o da... Sevgini azalatman çözüm degil. Daha da ilgiledikçe sana ilgisi azalabilir.
  Sıkıntı paylaşıp anlaması için zaman vermelisin.
  İlk adımı atan o olmadıkça daha üzülmeye devam edebilirsin.
 • hotdog
  47376  
  eleman sopa manyağı söyliyim.
 • gurbet-kuşu
  -1  
  Vay be agzim acik okudum sirtina al bari gezdir artik
  • ahahha valla bende şaşırdım ki yorumumdada belirttim :)
  • çok doğru bir benzetme gerçekten de ya bayıldımm hakikaten doğru ya :)))
  • Cevaplayan
   Zaten sizi.anlamak imkansiz bisey gercektende kizlar futbol topu gibidir duvara vursan bile sana geri donermis
  • Soran
   bi de görsen gören herkes sen we o mu diyo...bana teklşif getirmeye bile çekinen bir insan o.herkes asla o kız seni kabul etmez demiş.ama ben hayatımı adadım.
 • serkanserkann
  -1  
  hattınızı değiştirin
 • kuzeyrüzgarı
  1298  
  çok sev.
 • turker
  -1  
  bazen bazı şeyleri sürekli beklemek iyi değildir bırak ya rahat olun bu kadar ilgisizlikten şikayetçi olma
  • Cevaplayan
   :)) sabah messaj attım evden aldım kahvaltıya gittik nasıl iyi bir ilgilenme şeklimi:))
  • Soran
   yine iiymişin sen:)ama ilgilen ya bence sen de.çünkü diyelim ki o bir mesaj o kadr iyi geliyo ki bize.o gaz epey süre gidiyo yani:)
  • Cevaplayan
   yok ben o kadar abartmıyorum da benım nadır oluyor öyle msej atmadığım bazen de mesela çıkarım sadce ıkı dakıka görmek için evine giderim gelirim :))
  • Soran
   işte aynı mesele anlamıştım senin de öyle olduğunu:)ewet sewiyo falan ama ilgi bekliyorum kızlar bekler.ben gece arayıp ben yatıyorum demiyorum bile sırf o bi daha bi daha arasın diye uyudum demiyorum araasa oturuyorum daha diyorum düşün yani.ama o çoğu zaman arkadaşlarıyla pes oynuyo,film izliyo yatarken aramıyo bi de ertesi gün de 4 de uyanıyo
  • Cevaplayan
   :)) ya ben bazen ıyı geceler dıye mesaj bıle atmıyorum tabı sabah o fırçayı atıyor ama olsun :))
  • Soran
   ya tümdden ilgisiz değil ama ben hep arasın sorsun istiyorum:s sewiyo sewdiğine eminim.fakat işte önemsemiyo.
 • Canxan
  37270  
  Sen sevgili değil , evlatlık çocuk edinmişsin kendine , bir erkek çocuğu annesine ne kadar ilgili ise arkadaşında sana o kadar ilgili , ki sana kurduğu cümlelerde bunu çok açık gösteriyor .

  İpin ucunu kaçırmışsın bir kere geri dönüşüde olmaz .

  Ya bu şekilde devam edersin ilişkine yada kendine yeni bir sayfa açarsın .
  • Cevaplayan
   Hiç önemli değil inşallah hakkında hayırlısı olur .
  • Soran
   haklısın öyle yapıcam inşallah.teşekkür ederim
  • Cevaplayan
   Arkadaşlarını boş ver , sen önündeki hayata bak ne istiyorsun iyice düşün sonra kararını ver .
  • Soran
   haklısın,ayrılıyoruz mesela ne bensiz oluyo ne de ben onsuz olabiliyorum.ama bi hafta sonra yine aynı.bütün arkadaşlarını öldürmek istiyorum
 • aşkı_endam
  -1  
  sen elmayı seviyor olabilirsin elma seni sevmiyorsa zorlamaya ne gerek var...
  • Cevaplayan
   sen meleksin o değerini bilmiyor...
  • Soran
   :)doğru aynen öyle.bi de daha yalwarıyorum bak ayrılsak da nolur kpss ye çalı haytını kurtar diyorrum:)
  • Cevaplayan
   köprüyü geçmiş gibi görnüyor
  • Soran
   ilk zamanlar aşırı ilgiliydi.ben uyuyana kadar uyumazdı mesaj laşırdık.uykusu geldiğini bile söylemzdi.o kadar iyiydi ki dualar ederdim allahım bu kadar iyi birini üzmeyeyim nolur diye.ama şimdi,ben bütün hayatımı ona adamış durumdayım,o bunun farkında bile değil.okulu bırakmıştı,çok kötüydü.sınawa soktum.tercihler yaptım.yeni bi bölüme yerleştirdim.hayatını baştan kurdum ama gel gör ki...
  • Cevaplayan
   sevmek ilgi ile başlar sana ilgi göstermeyen birinden nasıl seni sevdiğini düşünüyorsun...
  • Soran
   haklısın ama sewdiğine inanmasam zaten bir dakika durmam.sewiyo ama ilgisiz.çok sık aramıyo mesela.yada gönlümü almıyo ne bilim
 • Deh_Deh_Düldül
  -1  
  bence de ilgilenmiyo seninle
  ben bile kaplumbapğamla daha çok ilgileniyom :ı
 • arsenicx
  7113  
  bu şekilde her yaklaştığın erkeği kaybedersin
  • Soran
   inşallah yaparım.inanılmaz yardımcı oldun ama teşekkürler:)
  • Cevaplayan
   yaparsın biraz iradene hakim olursan başarırsın seni kaybetme korkusunu yaşamadan senin değerini bilemez
  • Soran
   yani ben ilgimi azaltınca ilgilenir diyosun.evet zaten tek derdim bu kız gibi olmak istiyorum.beni seviyo bundan eminim ama göstersin sewgisini,ilgilensin sahiplensin bunu istiyorum bu da olmuyo.inşallah yapabilirim
  • Cevaplayan
   seninki ilgi değil sen saplanıp kalmışsın ve bunu ona açıkça göstermişsin güçsüzlük ben sana mecburumculuk
   sanıyormusun ki bu davranışlarınla onu kendine bağlıcaksın..geç olmadan vazgeç arama sorma senin de kız olduğunun farkına varsın
  • Soran
   nasıl,neden peki?çok fazla ilgilendiğim için mi?
 • godisanastronaut
  -1  
  Direk bırak derim, hayatı burnundan getirir öyle bir tip.
 

Kızlar Ne Diyor

 • elack
  38  
  Bir ay önce
  inan seninle birebir ayni seyi yapiyorum ne yapsan degismio emin soylediginde haksiz sen olursun cok sey isteyen bekleyen sen olursun ama sende ilgini azalt sen ilgini azaltgnda o hep gordugi ilgiyi goremiynce emin bir ne oluyo ya diyecek ve o senin pesinde pervane olucak ;-)
 • istanbulözledimseni
  535  
  Kaçan kovalanIr taktigini ben uguladIm... vee i$e yarIyor ;)
 • balım34
  50  
  Benden sana tavsiye bir erkeğe hakketiğinden fazla değer verme sen çok yüz vermişsin ona sende arama sende uzak dur biraz sen kaç o seni kovalasın artık
 • Pink-
  -1  
  Neden onunlasın kendıne bu soruyu sor
  bir gün verecek hiç bir şeyın kalmayınca ne yapacaksın
  ilgide tükenen bir şey ,karşılığı olmayınca
 • Yaseminkara
  938  
  Sanki kendimi görüyorum ..
  bak canim sana yasanmis birinden diyorum cok cekersin yemin ediyorum ona böyle ilgi gösterdiyin sürece karsiligini alamazsin ben alamadim onun sana davrandigi gibi sen davran bak ozaman nasil gelio istediklerini yapio yoksa kesinliklee karsiligini vermez..!
  ALISIRSA hele ozaman sen hep mecbur kalirsin öyle davranmaya ve heü üzülende sen olursun
 • zeytin09
  -1  
  Aslında yaptıkların kulağa hoş gelsende iyi birşey değil sevgilisi değilde Annesi bakıcısı gibi olmuşsun sevdiğinden eminsen sorun yok ama alışkanlık ve kullanma yoluna gidebilir aman dikkat

  hem bulunmaz hint kumaşı değil sal gitsin
 • Aneksenamun
  53026  
  Yaptıklarını yapma yahuuu .. Sen de biliyorsun yanlış olduğunu totosunu kaldırmanın ne alemi var .
 • misssunshine
  1852  
  aferin böyle erkeklerin kölesi olmaya devam edin sonra da neden benle ilgilenmiyo diye dert yanın...size müstahak!
 • MelC4
  -1  
  Kusura bakma ama. Yontulmamş odun. Yetmiyor de. Doldurmuyorsun içimi de. Ikımızde aynı şeyi düşünüyoruz de ben seni sen kendini. Bu işte bi anormallik yokmu de sonra çek elini bak nasıl yalvarıyor. Eskisi gibi ol aşkım diye: )
 • inadinaa
  6306  
  niye sen nesinki senin diğer herkesten farkın ne her sevgilisi olanda şu düşünce yokmu beni çileden çıkarıyor ''sadece benimle ilgilensin''niye onun bi hayatı yokmu senden önceki hayatı ne olacak yani bi insanı neden bu kadar kendinize bağlamaya çalışıyosunuz neden bu kadar egoist oluyosunuz anlamıyorum ilşkiler hep buyüzden biter ya olduğu gibi kabul etmemekten ya bu sebeplerden dolayı kıskançlıktan, yahutda özgürlüğünü kısıtlamaktan. yanlış yollara sevkediyosunuz bağlayalım derken. ha bide gelelimki senin çorabına kadar giydirmene yahu e be kadın sen aklını peynir ekmeklemi yedin çorabını giydirmek sanamı kaldı oldu olacak birde al kucağına yok yok tekerlekli sandalyede alda beyefendi zahmet etmesin tuvalete kadar filan gitmeye... böyle olduğun sürece asla sevilmezsin hakettiğini düşünürsün ama bence sen bu şekilde sevilmeyi haketmiyorsun. kendinden taviz vererek ki onunda seni sevdiğini hiç sanmıyorm. nokta ! :)
  • Cevaplayan
   öhö öhö o benim:))
  • Gerçekten böyle düşünen bir kız var mı çok şaşırdım :)
  • Cevaplayan
   işte bende bunu diyorum gerçek sevgi bu değil kölelikmi yani çocuk ondan aşk dğeil bakıcı sevgsi görüyodur emin ol :))
  • Bu kadar sert olmak zorunda değilsin bebem kız seviyo bi açıdan bakabiliyo insan o durumda farklı yönlerinden düşünemiyo. Ama bu kadar sert olman haklı olduğun gerçeğini değiştirmiyo tabi :)
   Sen yazınca geldi aklıma arkadaş sevgilisine o kadar değer vermiş ki kölesi olmuş resmen, çorabını filan giydirerek kendisi bile kendisine değer vermezken karşındakinden bunu beklemiş.
 • misscatze
  -1  
  Bir çok arkadaşın yazdığı gibi sen onun sevgilisi değil annesi gibi davranıyorsun. Ve o bunun rahatlığıyla sırtını yaslamış nasıl olsa sever, nasıl olsa gelir, nasıl olsa ilgilenir düşüncesiyle hareket ediyor.

  Nasıl bu kadar kendini adayabilirsin bir erkeğe. Sonuçta sadece erkek arkadaşın ve aranızda herhangi bir bağda yok. Bir şiirin dizesi aklıma geldi yazdıklarını okuyunca;
  'Kırılmasın diye üzerine titredim. O hep üşüyorum sandı..'

  Sen böyle hayatının merkezine koyup, ondan başka hiçbirşey yokmuş gibi yaşamaya devam edersen yıpranırsın, yorulursun. O senden daha mı değerli? En az onun kadar seninde sevgiye, ilgiye alakaya ihtiyacın yok mu? Toparlan biran önce. Hayat bu sürprizlerle dolu yarın bir gün olabilecek herhangi bir olumsuzlukta ciddi sağlık sorunları yaşarsın böyle giderse. Aman dikkat.
 • ünzile
  2838  
  Sende arkadaşlarınla takıl biraz. Çok fena saplantı olmuş o sende. Biraz ilgini azalt. Bazen onu umursamadığını sevginin azaldığını hissettir, seni kaybedebileceğini bilsin. Amaan zaten bu kız ne yapsam kabulleniyo kölem gibi ben en iyisi hiç kasmıyım diye düşünüyo resmen.
  • hee canım hee:))) valla şaşkınlıkla okudum ahaha:)) hele benim yorumuma bak nasıl ama :))
  • Cevaplayan
   Ben kendimden biliyorum diye şeyettim taam mı :D
  • vayyyy diyene bak:)))))))
 • Birdaha_Mı_Asla
  1324  
  Tüm olumsuz yorumlara katılmakla beraber sunu eklemek istiyorum

  Kesinlikle sen onun annesisin :D sevgililik ilgililik böyle değildir hatta sen annesi değil dadısı olmussun resmen :D bu nedir böyle
  Öz ve öz annem bile coraplarımı giydirmez benim :D
  Demek ki annem sevmiyor beni bu sevgiyse

  Ne yapmalıyım?
  Uzak dur, senin de arkadasların yok mu? Git gez dolas ne takılıyorsun böyle anlamıyorum
  Sevmeyen insanla sevgi-li mi olunur?
 • gizemli7
  50121  
  Senin ona yaklaşımların abartı canım sen çok fedakarlık yaptığın için ondanda böyle şeyler bekliyorsun beklentilerini küçült ve ona karşı attığın adımları küçült.
 • stiletto
  17624  
  Senin varlığının da yokluğununda onun için bir anlamı yok, seni kaybetse üzüleceğini sanmıyorum desem üzülür müsün? :/
  Ve seni biraz kullanıyor galiba, nazını çekmek zorunda değilsin, bunu hak ettiğine gerçekten inanıyor musun, değiyor mu gerçekten? :/
 • yokoylebisey
  42203  
  Sen ne yapıyorsun böyle ya...

  Bu neyın fedakarlıgı..

  Çorabına kadar gıydırmek falan pes...

  Bır senelık ılıskı ustelık herhalde bu yada bir ilişki için hasretlik çekmişsin..

  Aklını başına al.. Hızmetçı degılsın sen .. tamam yaparsın arada temızlık falan ama o senın görevın degıl. Dadı mısın sen..

  Yarın senden vazgeçse ne olacak..

  Arma sorma bıraz degerını anlasın.. Ha sen aramıyorsun dıye oda aramıyorsa emın olkı özlemıyordur.. Senı sadece hızmetcı nıyetıne kullanıyordur.
 • bebisim4662
  15697  
  o neymis öyle? asiksin ve durmadan konusmak istiyorsun bu gayet dogal bisey ve tabikide karsligini bekliyorsun..ama bi kendini frenle ve arama..bakalim kac gün ardindan arayacak seni..bilmiyorum hep sen fedakarlik yapiyorsun hep sen ugrasiyorsun bulusmak icin biraz mesafe koymaya calis, yani arama bi o arayana kadar onun gibi davranmaya calis..eger fark edip seni aramaya baslar ve bu davranisinin sebebini sorarsa, seni seviyor demektir ve sadece senin asiri ilgine alismistir... ama aramiyorsa, ozaman seni sevdigini düsünmem..cünkü seven aramadan bulusmadan duramaz ki...belkide sen hic firsat birakmiyorsun birde böyle düsün ve dediklerimi dene istersen yani arama o arayana kadar...sorunun asil cevabi onun davranisinda sakli..
 • lemon
  1429  
  kendini neden bu kadar ezdirdiğini anlayamadım? her zaman zaten elinin altındasın neden seni arasın ki? her iki tarafta kendinden ödün vermezse kendinden tükenen sadece sen olacaksın şimdiye kadar fazlasıyla senden gitmiş zaten daha neyi bekliyorsun ondan anlayamadım sihirli değnek değmesini mi umuyorsun, üzgünüm ama sana değer verdiğini de hiç zannetmiyorum onun gözünde çekiciliğinde kalmamış çorap giydirmek de nedir ya senin kendine hiç mi saygın yok sadece çorap giydirmkele alakalı değil bu benim dediğim sakın yanlış anlama ama sen kendine saygı göstermezsen kimse sana göstermez sen kendini ayaklarına sermişsin onun, o da seni tepeliyor yanii kurtul aptala dönsün değerini anlar belki boşluğa düşer de..daha fazlasını bekleme ondan kapasitesi yetmez , seninle sadece işini görüyor sadece kendini eğlendiriyor iyi düşün bence..
 • AlevinKizi
  3329  
  bu anlattiklarin beni cok duygulandirdi :( gercekten seviyorsun onu...oda sana bagli bence.
  ama nazli insanlarin kahrini cekmek cok zor. bu insan hic bir zaman degismeyecek bunu anlamalisin.

  simdi bu duruma katlanabilirmisin yada bunu basaramazmisin bence bunu düsünmelisin.

  eger sevgin karsiliksiz ise ,yani o seni sevmese bile sen onu seveceksen ..yani bu tip bir sevgi ise basarabilirsin bence.

  o sana ilgisiz davrandiginin farkinda degildir belki,belki duygularini ortaya koymayi sevmeyen biridir.
  bence biraz eksik ol :) yani yoklugunu hisettir yada hasta oldum numarasi yap :)

  her iliski farklidir yahu,her zaman toz pembe olacak degil hersey,bazen tek tarafli zamanlarda olur ,bazen ikinizde tiksinirsiniz ,sonra tekrar birbirinize saldirarak sevisirsiniz...bence sen icindeki sevgiyi ölc :)
 •  
  Yok  
  hadii yaa nerden nereye cok sevindim gerçekten :))

  konuya dönmek istiyorum arkadaşım sevgilisiyle aynı evde yaşıyorlar 2 senedir kız o kadar bıtkın kı anlatamam kızın agzı var dılı yok uyum sağlayacagım dıye kendı benlıgınden cıkmıs durumda ıddaa kuponu yapar mac ızler ...daha bırsuru seyler...sana tek dıyecegım şudur bırını ne kadar seversen sev ölüyorum bitiyorum desende kendini bır sevgı ugruna feda etme hiçbirsey yapmak zorunda değilsin sen ne kadar bırseyın ustüne gidersen okdar uzaklaşır senden inan bana ..
 • drama_queen
  4503  
  :D allah seni ne etmesin be kizim.. güldürdün beni gercekten.. erkege bu kadar ilgi gösterilirmi?! sakin ama sakiin.. birak artik.. bundan sonra sen onu arama.. belki 1 gün gecer aradan belki 2 gün ama sonra meraklanir, noldu acaba? beni artik sevmiyormu? neden aramiyor? diye cildirir.. bak nasil düsüyo ondan sonra üstüne.. Ilgi gösterme .. arada bir, seni cok mutlu ettigi anlarda sende ona biraz ilgi göster, sonra geri azalt kii, o sana ilgi göstersin.. baska türlü elinden kacirirsin canim.. söylemedi deme.. erkekler kovalamayi sever.. fazla ilgi gösterirsen, sIkIci gelirsen, heycani kalmaz erkek icin..
 • esil993
  6705  
  Ondan da ilgi beklemen normal...hatta senin ona gösterdiğin ilgi ve onun sana gösterdiği ilgi kıyaslanamaz gibime geliyo...bir şeyler değişsin istiyosun anlıyorum seni tek taraflı olmasın diyosun...mutlu musun? hayatını bu adama feda edebilir misin? Bence bu konuda konuşmalısnız 'ben gidiyorum gel' ne demek ya nekadar rahat...hiç düşünmüyo galiba seni...ne hissettiğini önemsemiyo...ilişkinizi bir kez daha gözden geçirmelisiniz...sen onun kölesi değilsin sürekli sen bir çaba içersinde olamazsın...ve bana öyle geli yo ki kusura bakma ama şimdi ona ayrılalım dersen tamam dicek...çünkü senin de dediğin gibi şımarık herşey istediği gibi olacak sanıyo...yinede sen bilirsin...ama unutma sevmek katlanmak değildir...
  • Cevaplayan
   Rica ederim canım :))
  • Soran
   ewet bu mesajın bana birşeyler yapmam için güç werdi...teşekkürler
 •  
  Yok  
  yok artık :)) bende malatyalıyım arapgirdenim ama sakaryada yaşıyoruz :)
  • Soran
   şaka yapıyosun ben de arapgirliyim inanmıycaksın...
 • mydarkheart
  -1  
  sen onun annesi değilsin.. tamam annesinin nazlı oğlu ama sevgilisinin de düşünceli centilmeni olmayı bilmeli bence. bu kadar çok fedakarlık yapma kendini bitirirsin. o kendini hiç yormuyor baksana. kendi aleminde, kendi keyfine göre yaşıyor. sen de ona ayak uydurmak için nasıl fedakar davranıyorsun. böyle birisi senin bu ilgini sevgini hak etmiyor bence. bu kadar ilgi sevgiyle seni daha çok sevecek seninle daha çok ilgilenecek birini hak ediyorsun bence. hayırlısı olsun
  • Cevaplayan
   Rica ederim şekerim :) herkes için her şeyin hayırlısı olsun :) Amin
  • Soran
   teşekkürler arkadaşım,hayırlısı amin:)
 •  
  Yok  
  Sakarya ..
  • Soran
   ben malatya benim gibisi de warmış demek.ama bir elin parmklarını geçmez
 •  
  Yok  
  "ben sadece benimle ilgilensin istiyorum"
  Bu nasıl bir bencilliktir arkadaş ya. Ben olsam senden ayrılırım. Çocuk iyi sabrediyor.
  • Soran
   yapıcam ewet teşekkürler:)
  • Cevaplayan
   Bence birden ona ilgi göstermeyi tamamen kes ve aynı ilgiyi kendine göstermeye başla. Hem moralin yerine gelecek, hem de ilgisiz kalınca bir şekilde istediğin tepkiyi alacaksın.
  • Soran
   sadece derken...sadece istediğim tek şey yani benmle ilgilenmesi...
 • BiLLyy
  -1  
  bıraz daha sımart bence,ayaklara corap gıydırmekle kalma yemegınıde agzına ver.annesımısın?bakıcısımısın?sevgılısımısın?eee cocugun ılgısızlıgı tabıkı olur adamın totosu rahat nasılsa bu kız benım herseyımı yapıyor der ılgıde gostermez yakında sevgıde gostermez
  • Soran
   aynen öyle.hergün yalan söyleyip anne ders erken başladı geç bitti diyip ona gidiyorum ve hizmet ediyorum.aama bundan sonra dikkat edicem
  • Cevaplayan
   ama annen kızım gel evıtemızleyelım dese hayır anne ısım var dersın dımı?kendıne yazık edıyorsun aşk yasıcaksan yaşa ama senınkı kolelık bakıcılık annecılık..sıfatları sen cogalt artık
  • Soran
   daha bu ne ki sigarasını yaktığı anda küllüğü koştururum.yemek yerken lokmam elimdeyse su derse lokmayı bırakıp koşarım.ne kadar çok hata yapmışım...
  • Cevaplayan
   bende uzgunum kendını bu kadar feda ettıgın ıçın
  • Soran
   :(üzgünüm ama yerden göğe kadar haklısın
 • Matesis
  -1  
  erkekle çok ilgilenmek iyi değildir.baştan sıkarsın isteklerini söylersin aynı bir kuş gibi sıcaklığını verirsin.daha sonra pencereden bırakırsın onu beklersin eğer senin sıcaklığını ilgini sevdiyse geri döner sevmemişse dönmez zaten...
  ben mesela önceki erkek arkadaşıma karşı çok ilgiliydim ama kaybeden ben oldum...şimdikinde ise baştan isteklerimi sıraladım ettim o kendisi geliyor...erkekler kadının sevgisinden emin olunca kadını sallamıyor...çünkü ben ne yaparsam yapayım o bana bağlı benden vazgeçemez diye düşünüyorlar...birçoğu için böyle..
  • Cevaplayan
   rica ederim :)
  • Soran
   ben de inanıyorum teşekkürler:)
  • Cevaplayan
   sevdiğini kazanmak için bunu yapmalısın öyle düşün ;) ben yapıcağına inanıyorum merak etme...
  • Soran
   harika fikir.zaten 4. sınıf öğretmenlikteyim.kpss ye çalışmam gerekiyo:)dediğinde haklısın biliyorum.yapmaya çalışıcam inşallah da yapıcam:)
  • Cevaplayan
   hiç bişey için geç değil arkadaşım...
   çek kendini kendine bir hobi üret ne bileyim..onu seviyosan sevgini ona değil bir kağıda anlat bir tabloya anlat...içini rahatlat...telefonu gözünün önünden kaldır...hatta annene bile diyebilirsin sana sorumluluklar versin.işte kızım şunu al bunu al desin markete git ama sakın telefonunu yanına alma.
  • Soran
   çok haklısın bn de böle düşünüyorum ama uygulayabilsem keşke.bi de en baştan yapmadım ya.ilişkinin böyle bir yerinde nasıl dawranacağımı bilemedim.
 •  
  Yok  
  çok yakın bir arkadaşımda aynı bu anlattıklarından muzdarip hatta acaba düşündüm o musundur diye :))
  • Soran
   olabilirim:)arkadaşın hangi şehirde:)
 • kararsızzz
  -1  
  bir anda ilgini kes arasın cevap verme flan sonra o da sasırr ne oldu bi anda falan diye.. ama fazla da abartmadan kaybetme korkusu yaşat ona bence ilgisi artacaktır emin ol :)
  • Soran
   harika süper ewet öyle yapıcam aynen:)
  • Cevaplayan
   trip atma sadece azalt noluo flan dersede yoo yok öyle bişey aşkmm yanlış anladın falan de ama devam et :D
  • Soran
   yaptım ama bağırıp çağırdı noluyo sana kendi kendine trip yapıyosun diye
 • kenny35
  -1  
  annesi gibi ilgilenmişsin biraz öyle olmuş
 • meraklı_kedi
  -1  
  Sen 4s kuralını duymadın mı hiç?
  • sittiret gitsin 4. bu
  • Cevaplayan
   Böyle maalesef...Ne kadar sever üstüne düşersen o kadar üzülürsün...

   Not: istisnalar kaideyi bozmaz:D -Ama seninki istisnaya girmiyor maalesef:D
  • Soran
   hahaha harikasın doğru ewet:D
  • Cevaplayan
   Yok be arkadaşım 4s o değil...Sen toptan yanlış öğrenmişsin...

   Google dan ara bulursun..Kural geçerli ama buraya yazmak beni aşar...
  • Soran
   4 s saygı sewgi sadakat 4. neydi?
  • Cevaplayan
   :))) hayatın kuralı bu:P
  • Allahına kurban hacı... sana rock'n coke gibi katılmak istiyorum:)
 
Ana Sayfa > Flört Soruları > Sevgilim benimle ilgilenmiyor, nasıl davranmalıyım?
 
Üye Olmak İster misin?
 
KizlarSoruyor.com üyeleri Xper puanları biriktirerek çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

Cinsiyetini seçerek sen de hemen ücretsiz üye olabilirsin.
 
 

gundem haberler
bullet
Muhteşem Yüzyıl'da tarih yanlış mı anlatılıyor?
Muhteşem Yüzyıl gerçekten çok izlenen bir dizi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

bullet
Youtube'a alternatif hangi siteler var?
Dailymotion, izlesene, vimeo falan hiç beğenmedim. Nereden müzik indirebileceğim?

bullet
KızlarSoruyor'a annelerimiz üye olsa nasıl bir nick alırlardı?
Çocuğun gözünden melek,güzellik olan anne üyelerimiz tabi ki vardır sitede hepsine öpücükler...


Contests
2013 - En Komik Videolar
Neredeyse geleneksel hale gelen KizlarSoruyor.com En Komik Videolar yarışması bu sene yıl sonuna denk geldi. Biz de soruyu bu sefer biraz değişik soralım istedik. 2013 yılında izlediğiniz en...
50 TL Mudo Hediye Çeki   50 TL Mudo Hediye Çeki
En son yarışmayı kazanan açıklandı!
2013 - En Komik Videolar
Kazanan üyemizin ödülü 50 TL Mudo Hediye Çeki
Tüm Yarışmalar >>
ilgisizlik ile ilgili sorular
Bir Kız Sordu Ilgisizlik ve kararsızlık
iki aya yakındır bir ilişkim var .yalnız son bir haftadır işlerinin çok yoğun olduğunu sölylüyor ve günde sadece bir kez arayabiliyor ya da ancak...  
Bir Kız Sordu Hepimizin sorunu ilgisizlik....
ewt hepimiz ilgisiz bırakılıyoruz kimi zaman... en başta herşey ne güzel gidiyo zırt pırt mesaj özledim seni düşünüyom filan.. buluşmalarda...  
90'larda çocuk olmak gibisi var mı?
mel_mel17 saat önce sordu

80'lerde ocuk olmak isterdim

90'lar candır

Milenyum çocukları en iyisi bilgisayar falan off :)

Flört Xperleri
  
gizemli7
50121  
gizemli7
Nişanlı, 24 yaşında
2 Soru - 3133 Cevap
Flört Xper: 9597
yokoylebisey
42203  
yokoylebisey
İlişki İçinde, 25 yaşında
0 Soru - 2969 Cevap
Flört Xper: 9190
Aneksenamun
53026  
Aneksenamun
37 yaşında
4 Soru - 2979 Cevap
Flört Xper: 5463
prenses_nur
52598  
prenses_nur
25 yaşında
4 Soru - 2449 Cevap
Flört Xper: 5341

Xper Nedir? Xper Sıralaması