Kızlığın bozulması için erkeğin cinsel organının ne kadar girmesi lazım?

Ortalama: Henüz Puan Verilmedi!
Puanla: 
MiserableBoringEnjoyableinterestingFascinating
 
(Yaş:18-24)
    Kategori: Cinsellik

kızlığın bozulması için erkeğin cinsel organının ne kadar girmesi lazım yarısına kadar girdi ama kan falan olmadı ve sonrasında çok canım yandı zaten devamı giremedi ama parmağım girdi bütün olarak kızlık gitmiş midir?


3000 karakter kaldı  Gizli  Referans Soru
Soru No
Referans vermek istediğin soru numarasını tarayıcının adres kutusunda görebilirsin (URL). Örneğin, bu sorunun numarası: 74001
 

Cevaplar

    Erkeklerden  
15
Kızlardan  
4
 

Erkekler Ne Diyor

 • 31418murat27
  50  
  bir doktora git
 • PegasusRiza
  -1  
  Her bayanda farklı bu konu. Kimisinin ki kalındır kimisinin ki ince, kimisinin ki esnek elastik canbebe gibi falan filan işte. O yüzden buradakiler sana ŞU DOĞRUDUR derse doğrudur ama senin doğru mudur bilemem. Git bi kontrol ettir doktora çöz işi.
 • PratisyenAşkDoktoru
  1558  
  Kızlık zarı pek çok anatomik varyasyona sahiptir.

  Anüler Hymen (Yuvarlak halka): Kızlık zarı yuvarlak halka şeklinde olup ortasında yine halka şeklinde bir delik bulunur. Ortadaki delik çok büyük bir penisin geçişine rağmen zar yırtılamayabilir. Bu durumda "hymen duhule müsait" denir. Halk arasında ise "esnek zar" tabiri kullanılır. En sıklıkla görülen hymen şeklidir(%60-95 oranında)

  Kresentrik Hymen (Yarımay): Zar yarımay şeklindedir. Üst kısımda zar daha incedir veya hiç yokken arka kısımda belirgindir. Görülme sıklığı %3.5 ile %20 arasında değişmektedir. Bu tür zarlar genelde ilişki sırasında yırtılmaz.

  Septalı Himen (Ara bölmeli): Kızlık zarının orta kısmında boşluğu bölen, zara ait ara bir doku parçası vardır. Görülme sıklığı %1.5-5 arasındadır.

  Kribriform himen (Çok delikli, kalburumsu): Hymenin ortasında tek değil birden fazla delik vardır. Bu görüntüsü ile adeta bir "kalbura" benzer. Görülme sıklığı %1'den daha azdır.

  İmperfore himen (Deliksiz): Hymenin ortasında delik yoktur ve vajina girişi tamamen kapalıdır. 2000 kızın birinde görülen bir durumdur. Bu zara sahip kızlar hiç adet kanaması görmezler. Normal şekilde gerçekleşen kanama vücut dışına atılamaz ve hymen arkasında vajina içinde birikir. Oldukça ağrılı bir durumdur ve mutlaka cerrahi bir işlemle açılması gerekir.

  Mikroperfore himen (Küçük delikli): Zarın ortasındaki delik çok küçüktür. Adet kanaması olur ancak oldukça ağrılıdır. Bazen cerrahi müdahale ile açılması gerekebilir.

  Multipar himen (Doğum yapmışlarda bulunan): Normal doğum yapmış kadınlarda kızlık zarı doğuma bağlı yırtılır ve geriye kalan kısımlar "karinkül (hymen artığı)" olarak adlandırılır.

  Ayrıca kızlık zarının çok kalın yahut esnek olmayan sekilde gelişmesi durumunda ilişkiye engel durum yaratacağından ötürü jinekolog tarafından bir müdahele gerekebilir.

  Kızlık zarı en kolay bebeklik ve ergenliğe ulaşılmadan önce çocukluk sırasında görülür. Ergenlik sonrası incelir yahut kendi üzerine katlanır
  Halk arasında esnek zar olarak tabir edilen bir zara sahip olabilirsin ayrıca kanama öyle şırıl şırıl kan getirmez küçük bir damla olarakta akmış olabilir farkedilmemesi mümkündür
 • uzakyerlerde
  12628  
  kızlık muayenesiyle anlaşılır
 • istanbul_dreams
  -1  
  kan yoksa zor. Bazıları elastik olur. Muayene olmadan bu asla bilinemez. Kızlık özyle kolay açılır bişi değil... Çaba emek ve zaman ister:)
 • nonstop
  7891  
  Srkadaşlar ben herkezin cinsel deneyım yaşaması gerektiğini düşünenlerdenim. Namus bacak arasında değildir. Biz erkekler evlenmeden önce hayatımıza bir cok kız girsin herşeyi yaşayalım isteriz ama evlenceğimiz zaman kız oğlan kız olacak el değmemiş koklanmamış çiçek olacak diye tuttururuz . Nerde bu yoğurdun bolluğu bu evlenmeden önce hayatımıza giren kızlara ne olacak ?
  • Cevaplayan
   ;))
  • çok haklısın bence ama yinede kızların dikkat etmesi gerekiyor bekaretini evliliğe kadar koruması gerekiyor
 • ignoble
  566  
  sen yeterki korkut geliyor geliyor diee..o korkudan yine yırtılır :)
 • enboy
  -1  
  en fazla zarın zedelenmiştir merak etme hem yırtılsa tamamen girebilirdi ayrıca kızlık zarı delikli olduğundan dolayı parmağı alabilir bu bozulduğu anlamına gelmez.
 •  
  Yok  
  bırakın bu işleri be
 •  
  Yok  
  en az yarısı...
 • prodigy_28
  -1  
  kızlık zarın esnekse yarısı girsede kızlık zarın bozulmaz, ama kızlık zarın esnek değilse çok az girse bile bozulabilir... o yüzden en sağlıklısı jinekoloğa görünmen ? bu arada yarıdan sonrası neden girmedi kalınlıktan dolayı mı yoksa canın yandığı için mi ? belkide o anda kızlık zarın bozuldu ama illa kanama olmak zorunda değil...
  • 4 ün yarsıyla 21 in yarısı arasında fark var... dikkat kırmızı
  • Soran
   benimde sevgiliminde canı acıdı o yüzden girmedi
 •  
  Yok  
  min. 8 cm
 • mrt35
  -1  
  3 cm yeter herhalde
 • destroyer
  -1  
  bunun çok faazla mesafesi yoktur sanırım... ayrıca 7 tip kızlık zarı olduğu yazıyor her yerde, yırtılmak zorunda değil kızlık zarı... ama çok merak ediyorsan muayene ol istersen...
 • egemakif
  -1  
  5 cm yeter diye duydum
 

Kızlar Ne Diyor

 • kafasıkarışık123
  4449  
  O kadar girmesiyle bozulur ama zarın esnekte olabilir kan gelmediğine göre bozulduğunu sanmıyorum ama yine de biz bilmeyiz jinekolog bilir.
 • MisSDİ
  15649  
  Kızlıkzarı girişten yaklaşık 1.5 cm içerde bulunmaktadır.
  • Cevaplayan
   Yapma o halde.
  • 1.5 cm eee bakire bi kızla zaman geçirsek ama kızlık zarını bozmamak için ugrasak içeri girmemek lazım dille bile bozulcak nerdeyse .
 •  
  Yok  
  bırakın bu merakı. Acele etme.
 • mad_girl
  15335  
  Kokusunu alsa yeter :)
 
Ana Sayfa > Cinsellik Soruları > Kızlığın bozulması için erkeğin cinsel organının ne kadar girmesi lazım?
 
Üye Olmak İster misin?
 
KizlarSoruyor.com üyeleri Xper puanları biriktirerek çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

Cinsiyetini seçerek sen de hemen ücretsiz üye olabilirsin.
 
 

gundem haberler
bullet
Muhteşem Yüzyıl'da tarih yanlış mı anlatılıyor?
Muhteşem Yüzyıl gerçekten çok izlenen bir dizi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

bullet
Youtube'a alternatif hangi siteler var?
Dailymotion, izlesene, vimeo falan hiç beğenmedim. Nereden müzik indirebileceğim?

bullet
KızlarSoruyor'a annelerimiz üye olsa nasıl bir nick alırlardı?
Çocuğun gözünden melek,güzellik olan anne üyelerimiz tabi ki vardır sitede hepsine öpücükler...


Contests
2013 - En Komik Videolar
Neredeyse geleneksel hale gelen KizlarSoruyor.com En Komik Videolar yarışması bu sene yıl sonuna denk geldi. Biz de soruyu bu sefer biraz değişik soralım istedik. 2013 yılında izlediğiniz en...
50 TL Mudo Hediye Çeki   50 TL Mudo Hediye Çeki
En son yarışmayı kazanan açıklandı!
2013 - En Komik Videolar
Kazanan üyemizin ödülü 50 TL Mudo Hediye Çeki
Tüm Yarışmalar >>
Yeni KS'ye hazır mısın ?
Sonata3 gün önce sordu

Icerik gitsin yeni tasarim

Icerik gitmesin yeni tasarım

Icerik gitsin eski tasarim

Oldugu gibi kalsin

Cinsellik Yazıları
 
●  Gerdek Gecesi
Red_Madness
Kimi zaman yanlış bilgilendirmeler kimi zaman da yaşanan heyecanlar dolayısıyla gerdek gecesi hayal kırıklarıyla sonuçlanabilir.Kadın ve erkek dünya üzerinde birlikte varolduğundan beri yaşadıkları...
●  Cinsellik Çok mu Abartılıyor?
PashaM
Cinselliğin ülkemizde çok abartıldığını ve hak etmediği bir öneme sahip olduğunu düşünüyorum. Bunun temel sebebinin de çocuklarımızı yanlış büyütmemiz ve gereken eğitimi vermememiz. Kendi gözlemlerime...
Cinsellik Xperleri
  
birucanbirdekacan
24723  
birucanbirdekacan
Bekar, 40 yaşında
5 Soru - 9618 Cevap
Cinsellik Xper: 9848
StarLa
27105  
StarLa
Bekar, 27 yaşında
35 Soru - 5356 Cevap
Cinsellik Xper: 7936
beyaztebesir
8339  
beyaztebesir
Bekar, 25 yaşında
29 Soru - 2159 Cevap
Cinsellik Xper: 6801
mad_girl
15335  
mad_girl
Evli, 24 yaşında
51 Soru - 3591 Cevap
Cinsellik Xper: 6769

Xper Nedir? Xper Sıralaması