moulenrouge

Bekaretle ilgili sorulardan 'bunaldım'!

Ortalama: Henüz Puan Verilmedi!
Puanla: 
MiserableBoringEnjoyableinterestingFascinating
 
moulenrouge(Yaş:25-29)
    Kategori: Cinsellik

Siteye kayıt olduğum günden beri okuyorum herkesin derdi biz olmuşuz herkesin derdi kadınların vajinası olmuş. Cinsellik sayfasına her baktığı mda hergün mutlaka 1 soru geliyor bununla ilgili.Bence bu konu tam bir sömürü meselesi haline geldi. Hala kadın kaçıncı sınıf bir varlık yada varlık mı diye tartışıyor gibiyiz.

6 yıl sosyoloji eğitimi aldım. Gözlemlerimden gördüğüm kadarıyla kadınlar Türkiye'de insan bile olamamış. Bakire olmasan ne olur ölürsün, bakire olsan ne olur bir gün kocan tarafından kazara öldürülürsün. Kısacası Türkiye'de kadının adı yok!

Bence artık bu konuyla ilgili sorular sormaktan vazgeçin. Kime ne benim bacak aramdan, kime ne cinselliği keşfedip etmememden..


3000 karakter kaldı  Gizli  Referans Soru
Soru No
Referans vermek istediğin soru numarasını tarayıcının adres kutusunda görebilirsin (URL). Örneğin, bu sorunun numarası: 19592
 

Cevaplar

    Erkeklerden  
22
Kızlardan  
10
 

Erkekler Ne Diyor

 • yeşilgözlü
  -1  
  sana katılıyorum valla ben seversem hoşlanırsam aradığım gıbı bırıyse bekarete bakmam ya nedırkı 1 dakıkalık olay. bununlamı sen bakıre değilsin senı çok seviyorum ama evlenemem. yok böle bişi bende. önemli olan huzurlu mutlu olmak iyi bır gelecek bu saçmalık yuzunden bunlardan neden olayımkı. yapanda kazmadır...
 • imladris
  -1  
  aynı tepkiyi bekaretim bozulmuş mudur başlıklarına da bekliyoruz
  • neden merak ettin. o onun sorunu. burdakılerı ilgilendirmezkiii
  • Soran
   onu da siz yapınız:D
 • starker_mann
  652  
  An itibarıyla cinsellilk soruları sayfasında ardarda iki tane "bekaretim bozulmuş mudur" sorusu var. Gına geldi.
 • DrFreeMaN
  -1  
  adam haklı beyler...dağılalım
 • vitamin
  2905  
  haydar dümenlik sorular çoğaldı :)
  • Soran
   bu soruya da haydar dümenlik dersen gözün dışında biryerinle okumuş olmalısın
 • hd_daredevil
  108  
  Ya bırakın bu işleri artık anlamıyorum ne yapmak veya ne demek istediğinizi .Televizyonlarda görmüşünüzdür yada arkadşlarınızdan duymuşunuızdur " cinsellik dersi verildir gençlerimiz bu konuda bilinçli oldun ,cinsellik kötü bişey değildir ,çocuklarımızı cinselllikten soğutmyalım vs vs vs " bunları televizyonda söyleyenlerin istisnasız hepsi bayan ben bir tane bile hatrlamıyorum (haydar dümen hariç)ondan sonra gelipte bunlardan şikayet etmniz açıkcası kafa karıştırıcı.

  Kadınların doyumsuz oldugunu her erkek bilir hatta kadınların kendileride farkındadır bir şey isterler verildiğinde daha fazlasını arzularlar. Eşitlik hakkı dediler o kadar ağlayanlar oldu sonunda yasalar çerçevesinde de eş,itsiniz hatta bizden üstünsünüz bile denebilir fakat hala içinizdeki bu eziklik duygusunun nedenini anlayamıyorum.

  Yorumları okudum bazı gerizekalılar kadınlar kızlık zarlarından ibaret , kadınlar bacaklarının arasındaki kadar değer görür vb. şeyler yazmışlar .
  O gerizekalılara söylüyorum senin annende var kardeşinde vardır eğer bir erkeğin annene veya kardşine o yuzden değer verdiğini kabul ediosan serefsizin önde gidenisin demektir .

  Bayanlarada benden bir tavsiye kendinizi bu durumda görmekten hıoşlananlar görüyorum biri sizin değerinizi bacak aranızdakilerden ifade ediyosa ve siz bunu onaylıyosanız sizde hak ediosunuz demektir .Böyle birşeyi kabul etmek mümkün değil.
  Erkekler sex delisi vs vs gibi genellemekte hiç doğru bir hareket değil.Etrafına saygı gösteren inanmayacaksınız ama kadınlara değer veren erkeklerin sayısı oldukça fazladır emin olun.

 • maverick
  -1  
  bu tazr soruların çoğunluğunun kızlardan geldiğini hatırlatırım, önce kadınlar kendine saygılı olsun.
  • Cevaplayan
   cevabımı dikkatli okursan sana söylemediğimi anlarsın
  • Soran
   soru sormadım dikkat edersen bu bir serzenişti.Bu konuyu dile getirmek kendine saygısızlık değildir.
  • helalll :D kendileri naneyi yiyor sonrada kadına saygı yok veya pişmanlıklar :)
 • eldevarbir
  -1  
  moulenrouge katılıyorum sana."penis mi? vajina mı? sorumu biraz da bunun için sordum aslında.Sevişmede kadın meta mıdır erkeğin ihtiyacını göreceği, yoksa eşitler midir? Bunu sen bir sosyolog daha iyi yanıtlarsın ama basite indirgeyince aynı bildiğimiz şeyler ortaya dökülüyor.
  • Soran
   teşekkür ederim
 • Aytekin
  -1  
  aaa yaptığınız çok ayıp arkadaşlar bakirelik bacak arasında olurmu hiç kızlarımızı üzmeyin psikolojileri bozuluyo sonra :( rahat bırakın kızlarımızı istediklerini yapsınlar canım özgür kızlar onlar bekaretin ne önemi var değmi çağa ayak uydurucaz arkadaşlar nağpak hem onlar çocukta yapıcak kariyerde tımmı :D
  • Cevaplayan
   yok canım senin zekana ulaşmak mümkün değil 6 yıl sosyoloji okumuşsun üstünzekalı bayan
  • Soran
   müthiş bir zeka örneğisin aferim sana
 • cipher
  4418  
  Aylardır bu sitedeyim. Sizin gibi atar, çıkış yapan birçok üye oldu. Artık cevap bile vemiyorum. Hani filtre olsa ilk engelleyeceğim kelime "BEKARET" kelimesidir.

  Bence bu portal veya herhangi bir platformda, bu konu hakkında sorulan her soru, yazılan her cevap boşa kürek sallamaktır. Kemikleşmiş bu olgunun Türkiye sınırları içerisinde yıkılmasının imkanı yok. (NOKTA)

  • Cevaplayan
   Biraz gerçekçi olup bu görüntünün ortaya çıkmasına neden olan binlerce spesifik sebep sayarım. Bu tepkim sana değil yanlış anlama. Dediğim gibi düşünceler kalıp değil. Herkes havaya ayrı birşey sıkıyor. Bu sebeple ortaya çıkıp, atar yapmanın bir anlamı yok. Yıkamazsın bu körü körüne müdafa edilinilen savları.

   Konu hakkında görüşlerim kısa ve nettir. Herkes kendi hayatını yaşar. Hiçkimse hiçkimseyi, kadın-erkek ayırt etmeksizin yargılama gibi bir hakkı yok özellikle de geçmişiyle.
  • Soran
   tercihtir dilersen cevap verirsin dilersen sallamaz geçersin.saygı duyarız ikisine de
 • capslock
  386  
  hanımefendi siz böyle düşünüyorsunuz diye biz böyle düşünecek değiliz sizde her gün bakirlik konusu açabilirsiniz sizene mileettn ?
  • Soran
   açmamışım farkındaysan kısaca banane senin bacak arandan değil mi canım kardeşim?
 • jimbeam
  -1  
  Türk erkeği bekarete önem verir vermelidir de avrupayı görüyoruz bizzat kendim şahit oldum 14 yaşındaki çocuk bile bekaretini verebiliyor öyle ahlaksızlıklar dönüyoki görseniz şaşarsınız ha böyle bi toplum istiyosanız bilemem ama Türk erkekleri buna izin vermiyecek sizin bizden çok savunmanız lazım bekareti bunlarında yobazlıkla alakası yoktur ben Atatürkçü ve gelenekçi birisiyim ama şunu unutmayın Türkiye de bakirelik önemlidir önemli olucaktırda .
  • Cevaplayan
   kusura bakmayın sayın SOSYOLOG net koptu buzdolabından bağlandım göremedim tamam haklısınız
  • Soran
   beyefendi biz bekaret önemsizdir demedik bu kadar dilde dolanması hoş değildir dedik soruyu gözümüzle okuyalım diğer yerlerimizle değil değil mi?
 • inception16
  -1  
  Küçük şeylere fazla önem verenler ellerinden büyük şeyler gelmeyenlerdir.
  • Cevaplayan
   tskler..;)
  • Soran
   tebrikler:D +1
 • rodrigo
  2323  
  peki kadınlar artık bunu önemsiyor mu?bence hayır .eğitim seviyesi yükseldikçe,kadın kendi ayakları üzerinde durdukça erkekler kadar kazandıkça bekaret anlamsızlaşıyor sanırım çoğu zaman yük haline geliyor.bir de şöyle düşün .köydeki oğlumuz gözlünü şehirdeki doktor kıza kaptırdı.kız da bunu sevdi.yüksek gelirli bir birey kızımız.toplumda saygınlığı tartışılmaz.şimdi hayata başarılı olan bu kızımızın bekareti kendi ailesi için önemli mi? bu kızımızın bekareti köylü çocuk için önemli mi?bu çocuğun ailesi için önemli mi?bir de böyle bak
  • Cevaplayan
   sanmıyorum öyle iki yüzyıl falan olduğuna.hatta şuan bunu yaşıyoruz zaten.kendini düşün .kendine olan özgüvenini.bunu yaşadıysan veya yaşayacak kadar özgür görebiliyorsan demekki toplumda bazı şeyler değişmiş
  • Soran
   bu bahsettiğin sürece girmemize emin ol yaklaşık 2 yy var.
  • Cevaplayan
   yinede değişmez .birey olmak hayata katılmak demek.erkekler için de bu böyle kızlar için de böyle.eğitim seviyesi arttıkça hayata katılım kızlarda da artıyor bakış açısı ve özgüven artıyor.erkeklerde de saygı ve anlayış artıyor çünkü hayatı görüyor.eskiden kızlar sadece köyünü görürdü yani bolbol dedikodu .şimdi ise kendi ayaklarının üzerinde duruyor ailesinden bile uzakta büyük şehirlerde.yani cemaat toplumundan birey toplumuna evriliyor.bu da bekareti bir organik zar haline getiriyor
  • Soran
   elbette haklısın ancak verdiğin örenek milyonda 1 çıkacak bir örnek.Bu yüzden bu konuyu bu kadar özele indirgeyemeyiz.
 • rodrigo
  2323  
  türkiyede kadın sadece kızlık zarından ibaret
  • Cevaplayan
   :)önce kadınlar aklındaki zardan kurtulsun gerisi kolay
  • Soran
   sonunda bunu söyleyebilen bir erkek.tebrikler
 • -Ba_Rut-
  4610  
  .. Sizin için hatta bizim ve Türk halkında tabu haline gelmiş bekaretinizi ve değerli olan o malum şeyinizi başkasında paylaşmak tabuları yıkmayı ımkansız haline getirir.. bakire olmayan bir kızla evlenılmez mı evlenılır .. nice bakireler gördüm arkadan yiyen oral takılan ve hala bakireyim diyen buda mı bakireliktir ? bakire değilsen kimse sana neden bakiresin demez sadece sen kendini bir pislik gibi hissedersin acaba x kişi benden faydalanmak isteyecek mi acaba evlilik düşünecesi var mi yoksa kullanıp atacak mı? vs gibi takıntılara girersin ..

  Bir diğeri okumuşsun ama yanlıs okumussun kocası tarafından öldürülen kadınlara bir göz atmak lazım medyaya yansıtıldıgı gibi mi acaba? kimse kimseyi sebepsiz yere vurmaz..Öyle değil mi ? kaç kişi canı isteyince adam öldürüyor ki ? Ya kadın çalışıyodur erkek erkeklıgını yapmıyodur kadında baskı yapıyodur " çalışmıyosun şöylesin böylesin diye gururunu ıncıtıyodur" sorun ortadan kaldırılarak erkek oldugu duygusunu tekrar kendısıne aşılamaya çalışır.. Ya da erkek yatakta mutlu edemıyodur kadın ya aldatıyo ya da sürekli bir sinir halindedir bu yuzden tartışmalar büyüyüp gider her şey sorun olur ve adamın yıne gururu ıncınır ve gururu incinen bir erkek x kişisini ortadan kaldırılarak gururunu yerıne getirmeye calısır.. ya da tam tersidir yine yatakta adam mutlu edemıyodur karısını aldatıyodur kadında bunu hazmedemıyodur yine kavgalar kavgalar ve sonuç yine aynı ..paylaşamadıkları nedir ne psikolojiyle birilerini öldürüyodur bu kadınların eceli mi gelmiştir yoksa kocasının fevri davrandıgından mıdır bilinmez? ama her şey insan olmakta başlıyo biz önce insan olalımda sonra bakireyle evlenmeyi evlenmemeyi düşünelim önce mutlu edelim ki mutlu olmayıda öğrenelim.. Kadınlar her yerde semboldur .. evde yatakta işyerinde sendikada grupta medyada semboliktir değişmez.. üniv hocamın bir sözü aklıma geldi kaç tane önemli bir yerlere gelmiş kadın tanıyorsunuz bizim toplumumuz böyle yapacak bir şey yok ..
  • Soran
   eyvallah usta
  • Cevaplayan
   benim gönlüm şahane feminen hatunlarıda pek sevmem zaten kadın dediğin oturcak evince kocasına iyi davranacak gönlünü hoş tutacak yuvayı dişi kuş yapar misali ama sana dert olmuş toprağam bu konular sıyrılması zor sorulara burada yanıt arıyorsun ya da millete yanıt vermek istiyorsun ama malesef.. burası yeri değil bitmez bu hikaye kurcaladıkca sinirine dokunacak şeyler ortaya cıkacak hiç gerek yok üzme kendini sen..
  • Soran
   Bırakta ne olacağıma ben karar vereyim.Sen bu yazdığım yazıyı bile kendini sömürtmek olarak algılıyorsun.Zihniyetini değiştirmeli herkes.Erkeği ortadan kaldır demedim,elimize silah verin sizi vuralım da demedim,sadece bu tarz saçma sorulardan sıyrılmak lazım dedim.Eğer dilersen hep beraber katılırız feminist eylemlere maksat güzel gönlün olsun
  • Cevaplayan
   sesini burdan kimse duymaz sokaklara mı dökülsek ?ya da ukraynada yaptıkları gibi çıplak eylemler yapsak ? ya da tüm erkekleri ortadan kaldıralım en iyisi ? yok yok bence makine yapalım erkekleri tamamen değiştirmek gerek ? yok bak bu da olmadı erkeksiz naparsınız.. napsak şimdi aklım almadı bak.. kendinden başla önce sen kendini sömürtme yeter herkes kendinden sorumludur.. sen kocana iyi bir eş iyi bir anne ol .. iyi bir evlat ol .. Türkiyede en son yer alacak sorunlardan bi tanesini bu dediğin
  • Soran
   Kocası tarafından öldürülmek derken bile ne kadar olumsuz bir cümle kurmuşsun.İşte bu kızdığım ona bu hakkı kim veriyor? Medya sektöründe çalışıyorum kadınlarla ilgili konularda evet yansıtıldığı gibi çoğu zaman.Evet kadın okusada,kazansada,anne de olsa,eş de olsa,bakire de olsa her zaman sömürü aracı yada sömürülmeye en müsait sembol!
 • erdyizm
  1788  
  Az önce de yazdım ama silinmiş. Yaklaşım çok iyi tespitler süper ama "yanlış zaman yanlış insan" burası orası değil burası bekaretimi acaba kaybettim mi diye sormaları için açılmış bir "Cinsellik" bölümü. Burada kimseyle oturup kadınların toplumdaki yeri konulu bir sohbet gerçekleştiremezsin en azından benle.
  • Soran
   o zaman saçma yorumlamışsın.
  • Cevaplayan
   Yo hayır benim değil ama diğer insanların sınırına girip sanki onların birşeyler öğrenmeye çalışmaları en azından durumları hakkında annesine ablasına soramadıkları şeyleri buradan öğrenmeye çalışmalarını hakir görmüşsün gibi geldi bana bunun üzerine yazmaya karar verdim.
  • Soran
   kültür bölümünde yazsam kaç kişi okurdu acaba? Bu bilinçli bir seçimdir.Saygı duyma kısmına gelince senin sırınına mı girdim hayır,küfür mü ettim hayır.dilersen okumadan da geçebilirsin.ne mutlu bana ki okumuşsun bu konuyu cevap ta yazmışsın teşekkür ederim.
  • Cevaplayan
   Üzgünüm ama sığ değil olması gereken yaklaşım bu şekilde, herşeyin nasıl ki kuralları varsa internetin de kendi dahilinde kuralları vardır. Ve sırf bu şekilde hangi pozisyon nasıl olur şöyle mi olur kabilinden sorular sorulması için böyle bir bölüm oluşturulmuş bence senin de buna saygı duyman lazım. Kaldı ki bunu kültür kısmında çokda güzel tartışabilirsin.
  • Soran
   o zaman sen de görmezden gel konuyu.Yazman gereken bölüm burası değil gibi sığ bir yaklaşım gütmeyelim.pozisyon konuşmayalım mesala bir kere değil mi?
 • rodrigo
  2323  
  bakiremisin olric
  sanmıyorum efendimiz:))))
  • Cevaplayan
   :))))
  • :))) Olric ve Deli Cevat ı tanıstırmak istiyorum...
   Begendim.
   +1
  • Cevaplayan
   insanlar kararlarını hep beyinleriyle mi alırlar olriç:)bilerek yanlışı yapan kaç milyar insan var bu dünyada
  • Cevaplayan
   :))) olriç kahramanın hakimi gibi bişey sanırım.yargı makamı:)
  • Soran
   Olric efendisinden hep daha zekidir ..
 • kurufasulyepilav
  319  
  6 yil sosyoloji egitimi aldi isen, insanin kisiligini olusturan ilk seyin kendi bedeni, sonra etrafindaki 'öteki' diye tanimlanabilecek ve bedenimizin disindaki evreni dolduran seyler ve kisiler ve bunlar arasindaki iliskiler, ve tarihsellik oldugunu da bilmen gerekir. Yani `sana ne benim bacak aramdan, kime ne cinselligi kesfedip etmemenden demek ne yazik ki gerceklerin bir anda ideal olana donmesine neden olmuyor. Elbette herkesin hayatina dair kisisel bir dokunulmazligi var. Ancak, basit bir ornek verecek olursam; bugun hic birisi hakkinda yorumda bulunmadin mi? eminim bulunmussundur. Etrafinda bir suru begendigin ya da begenmedigin insanlar vardir, ve onlar hakkinda konusursun. Dolayisiyla sen de bir anda o etrafindakini kendine nesne haline getirebiliyorsun. Surada dikilsem ve birbirimize baksak, birbirimizi nesne haline getirmis oluruz o bir anlik bakisla. Ve bir anda o sakin dokunulmaz olan hayattan cikar, baskasinin evrenine girmis oluruz. Hasili, bu kadar kisa kestirip atmakla olmuyor. Insanlar, kadin ve erkek olarak iki cinstir, ve birbirilerinin bacak aralarini merak ederler. Isin kotusu su ki, varolmayi hicbirimiz secmedik. Dolayisiyla, herkes senin bacak arandan sorumlu :)
  • Soran
   evet şimdi daha açıklayıcı oldun teşekkür ederim:)haklısın kadın üzerinden dönen bu sistem zaten can sıkıcı olan.Kadın kutsal olandır ancak küfürlerde en çok kadın kullanılır.Anlatmak istediğim şu bizde kutsal olana saygı yok.O hep sözde kutsal.
  • Cevaplayan
   Sanirim yazdigim seylerden benim kadinlarin bacak aralariyla ilgilendigimi ve senin savundugun tezi butunuyle reddettigimi dusundun. Ben sadece ortada bir gerceklik var demek istedim. Evet kadin uzerinden sadece cinsellikle alakali sorunlar degil bircok sey sorgulanir. Ornegin Turkiyenin modernligi bile kadinlarin kiyafeti uzerinden tartisilir. Kadin birilerine gore kendini belli eden, kadinligini on plana cikaran seyler giyiyorsa Turkiye modern, basini ortuyorsa Turkiye Iran olmaktadir.
  • Soran
   Kadının sömürü aracı olarak kullanılmasına karşı duruştur bu yazı.Ben sana sormuş muyum kimle yattın,neden bakir değilsin diye? Ya da sen öldürülmüş müsün sırf birşeyleri daha evvel yaşadın diye? Kimse kimsenin bacak arasından sorumlu değildi.Kadın ve erkek iki cinstir demişsin ne güzel ama benim "Kadının adı yok" savımı çürütebilir misin Türkiye içinde? sanırım hayır
 • çıkıkçı
  4598  
  İStediğiniz kadar yazın edin erkekde rahatım deyip dursun bi erkek evlenmaden önce o soru her zaman aklındadır bu böyledir açıklaması yok.
  • bakereti umursamak kadına değer vermemek değildir yani bu dini örfi değerlerin dayattığı bir konudur sonuçta herkesin annesi sevgilisi kadın okulda işyerinde onlarca hanım arkadaşımız var ve bazılarını da seviyoruz kişiliğine saygı duyduklarımızda var .

   yaniii bekaretin kadına duyduğumuz saygıyla ilişkisi yok diyorum evleniyorsun kendini o özel insana ayırıyorsun ve onunda el değmemiş sadece sana ait biri olmasını istiyorsun bu toplumun ekseriyetinin benimsediği değerlerle ilgili birşey
  • Soran
   bu zihniyet değişmeli işte.Benim sevdiğim adam kim bilir kaç bedende bıraktı parçalarını diye düşünmez mi sanıyorsunuz kadın?
  • Cevaplayan
   Ben kendimi eşime saklamayı seçenlerdenim şahsen sadece beklemedeyim..
   Ama hemcinslerimde bu var ayrı bi konu sevdiği kızı başkalarının altında düşünmek istemediklerinden diye ümit ediyorum :)
  • Soran
   açıklama istemedimki zihniyetinizi değiştirin dedim.Allah katında iki tarafta kendini eşine saklamalıdır.Kısacası bu kurallar dinin koyduğu değil sizin koyduğunuz kurallardır.
  • bu da eksik okumus galiba:) cikikci arkadasim aklinizda olsun olmasina da bunu sart kosuyorsaniz sorun orda...yoksa siz erkeklerin aklinizda olmayan yok yani:D
 • uzakyerlerde
  12633  
  çok fazla okumuşsun
  • Soran
   o zaman el değmemiş olmayı deneseniz sizde..
  • Cevaplayan
   bakereti umursamak kadına değer vermemek değildir yani bu dini örfi değerlerin dayattığı bir konudur sonuçta herkesin annesi sevgilisi kadın okulda işyerinde onlarca hanım arkadaşımız var ve bazılarını da seviyoruz kişiliğine saygı duyduklarımızda var .

   yaniii bekaretin kadına duyduğumuz saygıyla ilişkisi yok diyorum evleniyorsun kendini o özel insana ayırıyorsun ve onunda el değmemiş sadece sana ait biri olmasını istiyorsun bu toplumun ekseriyetinin benimsediği değerlerle ilgili birşey
  • Soran
   beğenmemeyi işe yaramamış gibi bir cümleyle anlatamazsın bu cahilliktir.Ben savımı sundum sen de karşı savını sunarsın adam gibi anlaşırız.Ama bu tarz cümleler bence çamurluk oluyor.anlamışsındır umarım
  • Cevaplayan
   farklı kulvarlarda bizimde okumuşluğumuz var çok şükür
   sadece beğenmedim bişey yarıştıracak değilim
  • Soran
   buna sen mi karar vereceksin? sidik mi yarıştırıcaz burada gel sana da okutalım sıyrıl at gözlüğünden
  • Cevaplayan
   ama işe yaramamış
  • Soran
   okuduk çok şükür
 • dark_blues
  -1  
  sen ne olsun istiyosun ?
  • Soran
   biraz da sizin bakirliğinizden mi konuşsak yada işiniz mi yok be kardeşim size ne yazmışım ya yukarda size ne işte!
 

Kızlar Ne Diyor

 • Hypatia
  -1  
  Ay, sorma ya.. tam sinir olduğum şey.insanlar bekaret düşünmekten aptallaşıyorlar. hayat görüşleri daralıyor.
 • elissss
  2443  
  kendim icin soyluorum istediğikleri kadar merak etsinler, ama onların ki olunca sorun yok biz kızlara gelince sorun cok.. ben evlendiğim erkeğe saklayacaımı sanmıorum...
 • gizemli7
  50121  
  Kendileri bakir olmadıkları sürece bakire aramalrına çok karşıyım ben.
  • Cevaplayan
   İnsan kendisini bu konuda daha iyi bilir yaşamamışsa bu zamana kadar bir şey normal öyle birisini araması ama diğer türlü kabul etmiyorum çok cahilce bir düşünce.
  • Soran
   :D dimi ama:D
 •  
  Yok  
  boşver ya bunlara ne anlatacan birileri bozuyor birileri dikiyor hayat böyle devam ediyor..
 • F_Lora
  4007  
  Kızlar aileleri ile, yakın çevreleri ile paylaşamıyorlar bunu. Bunun en azından burada konusuluyor olması bence olumlu. Sorulan sorulara ne kadar sağlıklı yanıt verildiği tartısılır ama en azından sormakda bir meziyet.
  Cinselliğin ''sokmak'' la bir tutulduğu ve hala namus ve töre cinayetlerinin işlendiği bir toplumda, insanların Nickler ve Rumuzlar altında bile bu mevzu ile ilgilenmesini onaylamıyorum lakin normal buluyorum.
  Kızlarda bekaretini yitirmek travmatik bir etki ve duygusal kalıcı çöküntü bırakıyor.
  Kızlara ilk cinsel deneyimin önemli ve bilinçli yaşanması gerektiği öğretilmeli. Bilinçsiz cinsel iliskinin duygusal yaraya sebep verdiği gözlenmiştir.
  Erkeklere ise karsı cinsi ve AHLAK anlayısını salt bekarete endekslememeleri gerektiği vurgulanmalı.
 • spagetti
  -1  
  sana katılıyorum...
  yarısından fazlası soruların bekaret..
 • BeYaZzMeLeK
  -1  
  çok haklısın bende bunaldım bu sorulardan:)
 • ŞizofrenikDüşler
  -1  
  kizlarsoruyor.com
 • lilyabutterfly
  569  
  çok haklısın...
 • whereru
  115  
  oooofff sonunda biri duygularimi ve dusuncelerime tercuman oldu..seni tebrik ediyorum cani gonulden!
  • Soran
   ben teşekkür ederim:D
 
Ana Sayfa > Cinsellik Soruları > Bekaretle ilgili sorulardan 'bunaldım'!
 
Üye Olmak İster misin?
 
KizlarSoruyor.com üyeleri Xper puanları biriktirerek çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

Cinsiyetini seçerek sen de hemen ücretsiz üye olabilirsin.
 
 

gundem haberler
bullet
Muhteşem Yüzyıl'da tarih yanlış mı anlatılıyor?
Muhteşem Yüzyıl gerçekten çok izlenen bir dizi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

bullet
Youtube'a alternatif hangi siteler var?
Dailymotion, izlesene, vimeo falan hiç beğenmedim. Nereden müzik indirebileceğim?

bullet
KızlarSoruyor'a annelerimiz üye olsa nasıl bir nick alırlardı?
Çocuğun gözünden melek,güzellik olan anne üyelerimiz tabi ki vardır sitede hepsine öpücükler...


Contests
2013 - En Komik Videolar
Neredeyse geleneksel hale gelen KizlarSoruyor.com En Komik Videolar yarışması bu sene yıl sonuna denk geldi. Biz de soruyu bu sefer biraz değişik soralım istedik. 2013 yılında izlediğiniz en...
50 TL Mudo Hediye Çeki   50 TL Mudo Hediye Çeki
En son yarışmayı kazanan açıklandı!
2013 - En Komik Videolar
Kazanan üyemizin ödülü 50 TL Mudo Hediye Çeki
Tüm Yarışmalar >>
90'larda çocuk olmak gibisi var mı?
mel_mel17 saat önce sordu

80'lerde ocuk olmak isterdim

90'lar candır

Milenyum çocukları en iyisi bilgisayar falan off :)

Cinsellik Yazıları
 
●  Evlilik Hayatı ve Evlilikte Cinsel Yaşam
Kayserili
Ne tür bir evlilik yaptınız bilmiyorum. Benimki kesinlikle bir aşk evliliğiydi. Hayatımın seksini kocamla yaşadım. Belki bu yüzden defalarca aşık oldum ona. Hızlı bir kararla, başımız bulutlarda...
●  Evlilikte Cinsel Hayat
KalpKırmaz
Evlendikten sonra ani bir değişim geçirerek eve tıkılan eski bir arkadaşımla tesadüfen alışveriş merkezinde karşılaştık. Yürüyen merdivenlerin dibindeki bankta oturmuş, elindeki küçük kaseden...
Cinsellik Xperleri
  
birucanbirdekacan
24744  
birucanbirdekacan
Bekar, 40 yaşında
5 Soru - 9633 Cevap
Cinsellik Xper: 9858
StarLa
27113  
StarLa
Bekar, 27 yaşında
35 Soru - 5359 Cevap
Cinsellik Xper: 7942
beyaztebesir
8339  
beyaztebesir
Bekar, 25 yaşında
29 Soru - 2159 Cevap
Cinsellik Xper: 6801
mad_girl
15348  
mad_girl
Evli, 24 yaşında
51 Soru - 3593 Cevap
Cinsellik Xper: 6780

Xper Nedir? Xper Sıralaması