pitirpitir

Parayla seks, parasız seks. Hangisi, neden?

Ortalama:
Puanla: 
MiserableBoringEnjoyableinterestingFascinating
 
pitirpitir(Yaş:30-35)
    Kategori: Cinsellik

Erkekler arasında sıklıkla gördüğüm şöyle bir durum var;
İşin profesyonelleri varken erkekler bunu tercih etmiyor? Yani biriyle bir gece olayım, bir daha görüşmeyelim diye düşünüyorlar. Çoğunlukla da kadınları bu durumda incitiyorlar.
Bunu bile bile neden tek gecelik ilişki yaşarsınız? Yani sonuç belli, karşınızdaki kişinin incineceğini biliyorsunuz ama umrunuzda değil. Bunun arkasında yatan psikolojiyi gerçekten merak ediyorum.


Güncelleme: Karşınızdakini incitme pahasına bunu yapmanızın nedenini soruyorum. Yani siz cebinizi mi düşünüyorsunuz sadece? Karşınızdakinin duygusal olarak incinmesi sizi etkilemiyor mu?   

Güncelleme: Ya beyler, ben mi anlatamıyorum anlamadım ki... Karşınızda bir kadın var, size karşı duygusal olarak ilgili... Zayıflığından faydalandınız yatağa attınız bile bile. Neden bunu yapıyorsunuz diyorum sadece?   

Güncelleme: Yahu yapan adamlar nerde, yok mu aranızda bunu yapan?   

3000 karakter kaldı  Gizli  Referans Soru
Soru No
Referans vermek istediğin soru numarasını tarayıcının adres kutusunda görebilirsin (URL). Örneğin, bu sorunun numarası: 1761
 

Cevaplar

    Erkeklerden  
18
Kızlardan  
3
 

En İyi Cevap

hackars
-1  
Profesyonel olmayan birinin zayıflığından faydalanmadım ama paralı sex yaptım, masturbasyondan daha keyifli gelmedi açıkçası, duygu olmayınca sex, sex olmuyor en azından benim için...
 • Mantıklı, sana katılıyorum. İnsanın eli bile parayla kendini satanlardan daha duygusal oluyor bazen =)

Erkekler Ne Diyor

 • DarDar
  50  
  var kardeşim evet. neden olacak;

  1- temel iç güdü
  2- bu yalan söylemek gibidir. neden yalan söylersin? o da aynı.
  3- seks kendin içindir, karşındaki için değil.
  4- seks için aşk şart değil. seks insani değil, hayvanidir.
  5- bunu sadece erkekler değil kadınlar da yapar
  6- bu o kadar da merak edilecek bi soru değildir bence.
 • elektro
  1614  
  paralı sekse hayır diyen kızlarımız, çok rahatlıkla hediye edilmiş pırlantalara evet diyebiliyor , şimdi diyecekler, hediye ile parayı sen eş mi tutuyorsun diye, hediye erkeğin içinden gelirse güzeldir, zorla hediye istenmez.
 • meta_1
  11157  
  pskolijik degil bu mesele cinsel güçsüzlük ben erkegim diyen güzel bir kadına dayanmaz hemen zayıf düşer kadın egoist biri için zevk aracıdır
 • mavilim2009
  50  
  Ya erkeklerin tek düşüncesi elde etmek, sonra da kurtulmak. Psikoloji bu, başka bir sebebi yok bence.
 • Godmayır
  252  
  Karşılıklı bir istek doğmuştur. Suç sadece erkekde değil.
 • kimyager_19
  50  
  parasız çünkü duygusuz olmuyor bi anlamı yok duyguz olanı seks değil zevkle yapılan seks
 • TheAnswerer
  965  
  Ben cevaplayayım yapanların yerine:

  Parayla satın alınan cinsellikte karşı tarafın bunu para için yaptığı çok belli oluyor. Ruhsuz ve duygusuz bir ilişki gerçekleşiyor.

  Yok karşındaki seni seviyorsa, işte o zaman cinselliği yeni bir boyuta taşıyor...
  Karesini alıyor adeta. =)
  • Cevaplayan
   Ben müzik besteleri yapıyorum, çünkü kendimi müzikle ifade edebildiğime inanıyorum. Bu benim hobim ve çok zevk alıyorum.

   Eğer müziğimi parayla satmaya başlarsam, bu benim hobim değil işim olur. Bu sefer canım istemese de yeni müzikler yapmam gerekebilir veya başka can sıkıcı durumlar olabilir.

   Seksi de bir hobi gibi düşün.
  • Soran
   Yani kızın sevgisi size ekstra heyecan yaşatıyor... Tapılma isteği midir ki bu?
 • ismimhakan
  25544  
  Parasız seks tabii ki. Paralı sekste profesyonel olan kadın ne kadar işinin ehli olsada, tatmin fiziksel tatminin ötesine geçemez.
  Asıl olan beynin tatmin olmasıdır ki bu ancak erkeğin (çabaları sonucunda ! ) karşılıksız olarak birlikte olmayı başardığı durumlarda gerçekleşir (kısa süreli ilişkiden bahsediyorum sözlerimi yanlış anlamayın).

  Soruda anlatılan durumu tasvip etmiyorum. Uygunsuz bir durum. Doğru ve mantıklı düşünen, insan olan erkek, zayıflığından faydalandığı kadının aslında beyin tatminini sağlamayacağını bilir. Bu şekilde sadece egosu tatmin olacaktır.
 • MarquisDeSade
  12650  
  Hayatımda bir kerecik olsun yapmadım, yapmaya kalksam da hiç bir heyecanı olmazdı sanırım. Çünkü robot gibi ve arzu duymadan o işi yapan kadın bir gitsin uzak dursun benden diye düşündüm hayatım boyunca. yoksa rus kızları güzel allah için ama soyunsa gelse koynuma, dönüp bakacağımı sanmam
  • Cevaplayan
   dalga geçmeyelim lütfen:)) Çok ciddiyim yahu. Cinselliği oyun gibi ve keyif aldığı için yaşayacak, arada sımsıkışı sarılıp öyle koklamanın hissini ve yüzündeki gülücüğü yakalayabileceğim bir kadın gerçekten dışı birşeydir. Seks işçileri gerçek erkeklere göre değil, açlık gidermeye çalışanlara göredir. kaldı ki aylarca kendi kendime yapar yine de paralı cinsellik yapmam...:)
  • İşte Marquis'nin farkı burada!
 • sinantican48
  50  
  Parasız tabii ki!
 • bugraster
  -1  
  erkek kadının sadece sex olabilitesini sever kadın erkeği sever ondan dolayı olabilir
 • dockhanger
  1227  
  bekarken evet gittihimiz bayanlar var parayla yapılır. Sonuçta sizin samimi bir ilişkiniz değil. O an yapılır geçilir ve böylece erkek çıktığı kıza zarar vermemiş olur. Bence bir ilişkide çıkılırken erkek paralı biçimde bir kadınla birlikte oluyorsa bu aslında çıktığı o kız için iyi bi sonuçtur ama evlendi mi iş değişir.
 • öylesine
  -1  
  Nuri Alço kimse çıksın meydana :) Uğraştırmayın arkadaşı...
  • Soran
   :)
 • öylesine
  -1  
  İki cevap birden vermek lazım bu soruya...
  Birincisi: Tek gecelik ilişki yaşanacaksa iki taraf da bunun böyle olduğunu biliyor ve böyle istiyor olmalıdır. Bazen de tek gecelik olmaz da ilişki gibi de olmaz. Sadece sekstir ve bir ilişki başlangıcı olmayacağı net biçimde biliniyor olur. Kendi adıma kimseyi, evlenme vaadiyle kandırıp kötü emellerime alet etmiyorum yani :) Bu durumda zaten kimse incinmez. Şimdi he diyeyim nasılsa ilişkiye çeviririm bunu diyorsa ve çeviremeyince de inciniyorsa kusura bakmayacak artık.
  Ama garip birşekilde bunu açıkça söylediğiniz zaman da sapık damgası yiyebiliyorsunuz bazen o ayrı :)
  İkincisi: Para karşılığı sekse karşı çok sert bir karşıtlığım var. Erkeği aşağılıyor mudur bilmiyorum ve umrumda da değil o kısmı. Sekse para veren her erkek o piyasayı besliyor demektir. Talep olduğu sürece arz olur ve arz herzaman isteyerek olmayabilir. Şu anda biryerlerde bir kız kaçırılıp ya da alıkonup pazarlanıyorsa; bu suçun büyük bölümü onunla ilişkiye girmek için para veren erkelerdedir. Ben kendi adıma bu rezilliğe destek vermem yoksa paramı zaten saçmasapan birsürü yere harcıyorum olay o değil.
  Bin türlü pislik dönüyor, küçücük kızların hayatı karartılıyor ve erkeklerin dediği şu "Ama bu ihtiyaç napalım, hem ben bilememki". Kimse kusura bakmasın bu mantık benim midemi bulandırıyor
  Şimdi biryerlerden bir telefon bulup 20li yaşlarda şöyle şöyle rus bir kadın istiyorum diyebilirim ve 2 saat sonra kapımda olabilir. Bu kadın bu işi kendi rızasıyla yapıyor da olabilir belkide. İlk bakışta güzel bir seçenek gibi duruyor belki ama çarka hizmet ettiğim gerçeğini değiştirmez. Ben bu parayı verdiğim sürece o parayı almak için hertürlü pisliği yapacak insanlar da çıkacaktır.
  Biraz uzattım farkındayım kusura bakmayın ama buna karşı anlayışsızım ve kadınların benden daha katı olmalarını beklerim.
  • Cevaplayan
   Hah güncellemeyi yeni gördüm. Cevap veriyorum... Yapmıyorum :)
  • Soran
   Yok ben paralı kısmını geçtim, sorumu güncelledim...
 • kelhaamed
  -1  
  Şahsi görüşümce sevgi değil heves peşinde olanlar bunu yapıyor. Belki bazen aylarca, hatta daha uzun zamanlar, karşısındaki bayana " Seni seviyorum " diyebiliyor. Ama ne var ki hevesini aldıktan sonra, bir anda o sevgi sözcükleri yerini nefrete bırakabiliyor. Bunun tek nedeni bence heveslenmektir. Bu tip insanların uzun soluklu ililşkisi yahut evlilik gibi bir düşüncesi olmaz. Çünkü anlık yaşıyorlar. Karşısındakinin duyguları mı ...? Çok önemli değil, nasılsa evlenmek istediğinde tertemiz bir kızla evlenmek ister. Ama düşünemez acaba kendisi gibi 20 erkek bir semtte olursa, semtte göz dikilmemiş bir bayan kalabilir mi ?
 • engineer
  1484  
  pardooonn yanlış anlamışım soruyu... ama yineliyorum kesinlikle tasvip ettiğim birşey değil. kimsenin günahına girmek istemem... vereceğim cevapsa yine aynı. tek gecelik ve içinde duygu alaşımı olmayan tek gecelik bir ilişki arayan birisinin karşı tarafın duygularını mühimsediğini mi sanıyorsunuz xD hiç sanmam...
  • Cevaplayan
   katilikle alakayı kuramadım. ama zaten kişisel olarak cevabımı da verdim ben şahsım adına tasvib etmiyorum ve yapmam... hatta güncellenmiş haliyle olsa bile... duygusal zaaflarından faydalanıp günahına girmem... bunu fırsat görmem yoksa bir gün beni de dış bileyen birisi fırsat olarak görür ve sevdiklerime aynı şeyi yapabilir. ilahi adalet
  • Soran
   Gerçekten bu kadar katısınız yani öyle mi, ama ben bütün sorulara kişisel cevaplar bekliyorum...
 • bugraster
  -1  
  parasız sex her zaman daha çok tercih edilir. Ama yapabilen bir erkek için çünkü paralı sex erkeğe aşağılayıcı gelir ama tek gecelik olsun diye illa ısrar etmezler.
 • engineer
  1484  
  hiç yaptığım birşey değil ve kesinlikle de karşıyım. ama sebep sizin de soruyu sorarken verdiğiniz cevap olabilir... yani bir kere yapalım bir daha görüşmeyelim meselesi... rahat bulunuyor olabilir bu durum. özellikle de aranan şey bi kaçamaksa risksiz bi seçim
 

Kızlar Ne Diyor

 • Venüs
  -1  
  Kimse yapmıyor kimse. hayat kadınları aç kalmış :D
 •  
  Yok  
  Vay vay vay erkeklerimiz meğerse ne kadar düşünceliymiş hayret...
  Herkes kadınların duygularına önem veren namus abidesi maşallah!
  • Cevaplayan
   Kesinlikle katılıyorum size , maşallah :))
  • Soran
   Ben de onu diyorum ya, baksanıza bi tanesi bile para ile seks yapmıyor, bi tanesi bile kadının duygularını inciteceğini biliyorsa ona el sürmüyor, herşey etik..
   Maşallah bizim sitemizin erkeklerine, nazar boncuğu lazım geliyor artık değil mi? :)
 • bebekk
  6875  
  Parayla ilişkilendiremiyorum bile bu olayı..
 
Ana Sayfa > Cinsellik Soruları > Parayla seks, parasız seks. Hangisi, neden?
 
Üye Olmak İster misin?
 
KizlarSoruyor.com üyeleri Xper puanları biriktirerek çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

Cinsiyetini seçerek sen de hemen ücretsiz üye olabilirsin.
 
 

gundem haberler
bullet
Muhteşem Yüzyıl'da tarih yanlış mı anlatılıyor?
Muhteşem Yüzyıl gerçekten çok izlenen bir dizi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

bullet
Youtube'a alternatif hangi siteler var?
Dailymotion, izlesene, vimeo falan hiç beğenmedim. Nereden müzik indirebileceğim?

bullet
KızlarSoruyor'a annelerimiz üye olsa nasıl bir nick alırlardı?
Çocuğun gözünden melek,güzellik olan anne üyelerimiz tabi ki vardır sitede hepsine öpücükler...


Contests
2013 - En Komik Videolar
Neredeyse geleneksel hale gelen KizlarSoruyor.com En Komik Videolar yarışması bu sene yıl sonuna denk geldi. Biz de soruyu bu sefer biraz değişik soralım istedik. 2013 yılında izlediğiniz en...
50 TL Mudo Hediye Çeki   50 TL Mudo Hediye Çeki
En son yarışmayı kazanan açıklandı!
2013 - En Komik Videolar
Kazanan üyemizin ödülü 50 TL Mudo Hediye Çeki
Tüm Yarışmalar >>
Sizi en çok güldüren komedyen kim?
Tikeldim13 saat önce sordu

Charlie Chaplin

Kemal Sunal

Rowan Atkinson

Nejat Uygur

Jim Carrey

Cinsellik Yazıları
 
●  Evlilik Hayatı ve Evlilikte Cinsel Yaşam
Kayserili
Ne tür bir evlilik yaptınız bilmiyorum. Benimki kesinlikle bir aşk evliliğiydi. Hayatımın seksini kocamla yaşadım. Belki bu yüzden defalarca aşık oldum ona. Hızlı bir kararla, başımız bulutlarda...
●  Evlilikte Cinsel Hayat
KalpKırmaz
Evlendikten sonra ani bir değişim geçirerek eve tıkılan eski bir arkadaşımla tesadüfen alışveriş merkezinde karşılaştık. Yürüyen merdivenlerin dibindeki bankta oturmuş, elindeki küçük kaseden...
Cinsellik Xperleri
  
birucanbirdekacan
24661  
birucanbirdekacan
Bekar, 40 yaşında
5 Soru - 9582 Cevap
Cinsellik Xper: 9811
StarLa
26953  
StarLa
Bekar, 26 yaşında
35 Soru - 5333 Cevap
Cinsellik Xper: 7908
beyaztebesir
8339  
beyaztebesir
Bekar, 25 yaşında
29 Soru - 2159 Cevap
Cinsellik Xper: 6801
mad_girl
15292  
mad_girl
Evli, 24 yaşında
50 Soru - 3583 Cevap
Cinsellik Xper: 6753

Xper Nedir? Xper Sıralaması