kerem6482

Ayrıldığım sevgilime doğumgünü mesajı atmalı mıyım? Dört gün sonra doğum günü.

Ortalama: Henüz Puan Verilmedi!
Puanla: 
MiserableBoringEnjoyableinterestingFascinating
 
kerem6482(Yaş:30-35)
    Kategori: Ayrılık

Biz 2 ay önce ayrıldık. Ben bir buçuk ay peşinden koştum deli gibi seven kız olmaz dedi başka bir şey demedi. 20 gündür artık hiç görüşmüyoruz ne telefon ne mesaj. Face'inden de çıkardı beni ve 4 gün sonra doğum günü ne yapacağımı bilmiyorum. Bir mesaj atmalı mıyım, yoksa umrumda bile olmamalı mı?


3000 karakter kaldı  Gizli  Referans Soru
Soru No
Referans vermek istediğin soru numarasını tarayıcının adres kutusunda görebilirsin (URL). Örneğin, bu sorunun numarası: 18089
 

Cevaplar

    Erkeklerden  
1
Kızlardan  
3
 

Kızlar Ne Diyor

 • ilkayaz
  -1  
  evet umrunda olmasın çünkü sen onun umrunda değilsin.. bi aşk için yapabileceğinizi yaptıysanız, verebileceğinizi verdiyseniz dert etmeyin der can yücel.. o yüzden sen yapacağını yapmışsın artık kendi yolunu çiz.. o kaybettiklerine üzülsün :)
  Allah bu yolda yar ve yardımcın olsun arkadaşım..
  • Soran
   ya ama bundan sonra çöle bişeyde olmaz artık beni çok yordun da dedi. her konuştuğumuzda isemiyorum dedi sonra özlersem ararım dedi,hersey düzeldiğinde öyle birileri daha iyisi var mı diye bakmam duygularım sana yoğun olursa ilk tercihim sen olursun dedi, ama olursa dedi diyorum ki sadece beni geçiştirmek için mi bunları söyledi acaba. yoksa faceni açıp beni neden çıkarsın ki, 2 aydır dondurduğu faceini açtı bu konuşmadan sonra ve beni arkaaşlıktan çıkardı.
  • Cevaplayan
   öle dediyse sanmıyorum.. bak söylemiş kız ağzıyla daha ne desin.. biraz zaman ver.. özlet kendini, göreceksin kendiliğinden arayacak seni..
  • Soran
   annesi hasta ve biz 20 gün öncesne kadar konuşuyoduk. ve hep bu ayrılık sürecinde beni bu kadar boğmazsan sıkıştırmasan arayıp sormasan geri gelecektim dedi o yüzden bilmiyorum annesi bu haldeyken hayatıda biri var mıdır. sence?
  • Cevaplayan
   hayatında başkası yoksa hatırlar.. ama başkası varsa zor malesef :(
   kaçan kovalanır bunu dene bence.. kızlara özgü değil aslında herkes böyledir!
   hayatında başkası varmış gibi davran mesela.. ama sevmediğin biriyle başlayıp onu da üzme lütfen :) varmış gibi yap sadece.. şakacıktan :)) ve olurda tekrar barışırsanız yoktu deme sakınn! :) vardı ve bitti olsun .
  • Soran
   20 gündür ne aradım nede sordum doğum gününüde hatırlamazsam ve aramamaya devam edersem belki diyorum, bu sefer o hatırlar. kızlar nasıldır bu konuda sence sildimi siler mi yoksa hatırlar mı.
  • Cevaplayan
   ondan vazgeçtiğini düşünsün zaten.. kimse elinde olanın kıymetini bilmezmiş.. o da senin kıymetini bilmemiş işte.. sen ondan vazgeçmiş gibi davranırsan ancak onun dönme ihtimali yüksek olur.. ama arar sorar sürekli iletişim kurmaya çalışırsan seni cepte görecek ve daha çok uzaklaşacaktır
  • Soran
   amin hepimiz adına. peki ya aklına gelirmiyim o kadar peşimden koştu tekrar barışalım dşye peşimden koştu simdi bi mesaj bile atmadı der mi sence?
 • özge17
  477  
  bence umrunda bile olmamalı ... o kadar peşinden koşmuşsun ama hala bişi olmams ...
 • burcummm
  -1  
  seni faceden çıkarmış..bide doğumgünümü mesajımı atacaksın...konuşmak için bahane yapdığını anlıcak...bence arama...çünki düşünsünki mutlaka bahane yapıp arardı niye kutlamadı desin..ağırdan sat biraz.merak ettir kendini...bak nasıl farklı olacak herşey..
  • Soran
   bu konuşmadan 2 gün sonra faceini açmış beni ve ablamı arkadaşlıktan çıkarmış ayrıldığımızdan beri faceini kapatmıştı. ama gecenlerde 3 gün msn e girdi sürekli onlınedı bende öyle ne o yazdı nede ben yazdım. 20 gündür aramadım zaten hiç mesajda atmadım tabiki oda öyle ne aradı ne mesaj attı ne bi haber aldım
  • Soran
   2 ay oldu ayrılalı bir buçuk ay aklına ne geliyorsa yaptım, hastalandım, 11 kilo verdim 2 ayda en son 20 gün önce konuştuk, sen bu ayrılık zamanında beni bu kadar arayıp mesaj atıp sıkmasan beni geri dönecektim ama sen beni hiç rahat bırakmadın dedi o yüzden artık tamamen bitti dedi, seni istemediğimi sende bir gün anlayacaksın dedi . bu iş artık asla olmayacak dedi ama bi gün özlersem hiç çekinmem ararım dedi,iyi olduğumda öyle etrafıma bakmam ilk tercihim sen olursun düzelirsem dedi
  • Cevaplayan
   ümitsizliğe kapılma..senin peşinden koşacağını bildiği için naz yapıyor..yeterince peşinden koşduysan şimdi yapılacak tek şey ortadan kaybolmak...vazgeçmiş gibi yap..yoruldun çok koşdun..tamam hatalıydın ama özür dilemişsin affetmemiş..şimdi ters yöne hareket et..seni tanıyor..vazgeçmeyeceğini biliyor..bu düşüncesini yıkman gerek..unutmuş gibi önemsemiyor gibi yap..faceten arkadaşlarını görünür yap..ve sürekli tanımadın kızları eklemeye başla..mutlaka merak edip bakacak.. ..
  • Soran
   evet söyledim ya zaten ben onu çok üzdüm en çok yanında olmam gereken zamanlarda onu çok üzdüm ama asla ayı seylerin tekrarlanmayacağını göstermeme izin vermesini istedim sadece. yine dedim aynı seyler olursa ve sen beni üzüyosun dersen ben bi daha karşına çıkmam senin dedim. ama olmayacak son bi sans ver bu ilişkiye diye aylarca yalvardım.kıskançlığımdan, destek olmadığımdan yakındı hiç birseyden yakınmayan kız ve bi sans daha vermeyeceğini söyledi o yüzden hatalıyım tabiki.
  • Cevaplayan
   bence olay şu..onun başka sıkıntıları var..sorunlu bi ilişkiyide beraberinde götüremiyor olabilir..herşey biraz ağır gelmişdir...zaten sıkıntım var niye biriyle uğraşayım demişde olabilir...seni unutmak vazgeçmek istiyordur.facetende bu yüzden silmişdir..yani seni unutmaya çalışıyor olabilir...sen zamanında onu çok üzmüş olabilirmisin..objektif bak..en çok hata kimdeydi..senden vazgeçilecek kadar hatalımıydın
  • Soran
   6 aylık dönemde ben geçmişinde bi çok seyi içime sindiremedim onun, çok sevdim herseyi yaptım ama çok sıkıntıl zamanlarda yaşattım ona, annesi hastaydı biz başladığımızda halada kemaoterapi görüyo, sürekli tartışmalar oluyodu ama 1 saat dayanamadan arıyıp yalvar yakar oluyodu bana. bi gün yine saçma bişeyden tartıştık 3 gün oda aramadı bende sonra ben aradığımda bu işin artık olmayacağını bittiğini söyledi. ayrılığa bir saat dayanamayan kız bana artık benim için bitti bu iş dedi.
  • Cevaplayan
   anladım..tamam durum ciddi..oda seni seviyordu bunu biliyorsun..tamam çokda zorda değilsin..şimdi..niye kopdunuz onu söyle..tam olarak ayrılma sebebiniz neydi..neye kızdıki seni faceten sildi..
  • Soran
   seviyorum tabikide öçok ve çok fazlada seviyordum. onsuz olmaz diye birsey yok tabi tek taraflı hiç bişey olmaz ama olmasını geri dönmesini o kadar çok istiyorum ki anlatamam. ki en çok zoruma giden o beni herseyden çok seviyordu anlatsam aklın almaz simdi böyle olması çok zoruma gidiyor.
  • Cevaplayan
   sen bu kızı çokmu seviyorsun..bence en önemli soru bu şu an..onsuz olmazmı...içindeki net düşünceni söyle
  • Soran
   sen akıl ver bana. ben anlatayım sen ne yapmam gerektiğini söyle ki bende değişeyim yoksa ben kendimi değiştiremiyorum inan b, türlü:(
  • Cevaplayan
   hatan bu zaten..çok taviz vermişsin...bu hayatta kim kıymet biliyor..ee yapdın yarandınmı yok...hatan onu birinci sıraya koyman..tamam bunu bilecek kadar karakterliyse yap tabi..ama sen haklı iken kasız etmişsin kendini...sen alttan aldıkça seni aşağıda görmüş sorun bu zaten...şimdi doğumgünü mesajı atayımmı diyorsun..bundan kaybetmedinmi..tavır değişdir...değiş..sen değiş..oda değişecek..
  • Soran
   ya aslında ben hatasız değilim burcu. 6 aylık ilişki döneminde hatalar yaptım. geçmişiyle ilgili sindiremediğim seyler oldu ama asla arkamı dönüp gitmedim,yapma dediğim şeyleri yaptı bağırdım çağırdım ağzımdan kötü sözler çıktı 1 saat geçmeden yalvar yakar oldum haklı olduğum yere sadece kalbini kırdım diye. işimi gücümü ailemi arkadaşlarımı herseyimi aksattım ona vakit ayıracağım diye ama hatalarda yaptım hemde yapılmaması gereken hatalar ama gözümle biile aldatmadım
  • Cevaplayan
   genelde çok şey yaşadım bu duyguları iyi bilirim..bi erkeğin bi kızı nasıl peşinden koşdurabileceğine dair deneyim sahibiyim artık..tamam eklicem başka zaman konuşuruz..yardımcı olmaya çalışırım.
  • Soran
   fırsatın oldupu bi zaman eklersin umarım. gerçketne senle arkadaş olmak mükemmel olur. psikolog gibisin.
  • Cevaplayan
   burda msn yok malesef :( ama yinde konuşuruz yardımcı olmak isterim..niye yanlış anlayım..arkadaşız sonuçta.
  • Soran
   aslında ben en büyük hatayı ilk zamanlar yaptım. sen çok dopru söylüyorsun inanılmaz iyi bi arkadaşsındır sen eminim bi sorunu olan şinsanlar senin yanındadır ilk kesin:) kerem6482@hotmail.com msn im eklersen ve zamanın vardsa senle konuşmak ve herseyi en ayrıntısıyla anlatmak isterim. ve umarım bu davranışımı saygısız bi davranış olarak görmezsin çok üzülürüm yanlış düşünürsen arkadaşım.
  • Cevaplayan
   biz kızlar farklı şeylere farklı tepkiler veririz..doğumgünümzde bizi arayanlardan çok aramayanlara daha çok takarız..niye peşimden koşmuyor..niye aramadı..alllah belasını versin dedikçe..o erkeğe daha çok aşık oluruz...koşmadkça bi erkeği istedikçe isteriz..belki kovalamayız ama uzak davranışlar çeker bizi..vah niye böyle oldu demeye başlarız..
  • Soran
   ya çok güzel seyler sölüyorsun. sen sanırım benim önceki yazılarımı görmein. onlarada yorum yapmanı çok isterdim aslında. çok rahatlattı akıllandırdı bi anda sölediiğin seyler. sen gibi bi arkadaşım olsa yanımda çoktan doğru işler yapacakmışım demek ki.
  • Cevaplayan
   işde bu ya..baksın bakalım kim arıyor onu..havalara girmesin...şımartma ya..inanki kıymetin olmaz..gittikçe uzaklaşır...gökyüznden yerlere bi indirde bi baksın dönüpde arkasına kim kovalıyor onu...kazanmaya başlıcaksın..güven bana.
  • Soran
   kesinlikle haklısın. aramayacağım kesinlikle mesajda tmıcam. aklıma bile gelmemeli.
  • Cevaplayan
   aklına geleceksin tabiki..o kadar olay olmuş..faceten seni silecek kadarda tepki gösterebilmiş..aramadığında daha fazla gelirsin..arasan kusura bakma ama sadece yalaka der...öyle olmayabilirsin..ama bu durumda böyle görünür..karizma ol azcık..doğumgünü varmış..pöh...düşünme bile..hatta o gün git bir yerlerde eğlen..
  • Soran
   yok anladım söylediğinii aramayacağım zaten çok doğru çok güzel sölemişsin sen. ama sey demek istedim ben. acaba ben aramadığımda aaaa aramadı neden aramadı falan der mi bizim ayrılık falan işler çok karışık çünkü aklına bilegelmem gibi geliyor sanki onu demek istedim.
  • Cevaplayan
   asıl aramazsan diyecekki niye aramadı..işde bu şekilde kazanabilirsin..çünki o diyordurki mutlaka arıcak..bi hayalkırıklığı yaşasında anlasın bazı şeyleri..
  • Soran
   haklısın aslında umrumda biile olmamalı, bilmiyorum aklına düşer mi 2 ay sonra benim hatırlamadığım ama sonuç olarak hiç bişey yapmamam lazım çok haklısın
 

Erkekler Ne Diyor

 • nudist
  2177  
  Sen daha çok koşarsın ..
  Aradaki bağlantı yollarını atmış köprüleri dinamitlemiş, Son dönüş biletini yırtmış atmış..
  Unut gitsin!
 
Ana Sayfa > Ayrılık Soruları > Ayrıldığım sevgilime doğumgünü mesajı atmalı mıyım? Dört gün sonra doğum günü.
 
Üye Olmak İster misin?
 
KizlarSoruyor.com üyeleri Xper puanları biriktirerek çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

Cinsiyetini seçerek sen de hemen ücretsiz üye olabilirsin.
 
 

gundem haberler
bullet
Muhteşem Yüzyıl'da tarih yanlış mı anlatılıyor?
Muhteşem Yüzyıl gerçekten çok izlenen bir dizi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

bullet
Youtube'a alternatif hangi siteler var?
Dailymotion, izlesene, vimeo falan hiç beğenmedim. Nereden müzik indirebileceğim?

bullet
KızlarSoruyor'a annelerimiz üye olsa nasıl bir nick alırlardı?
Çocuğun gözünden melek,güzellik olan anne üyelerimiz tabi ki vardır sitede hepsine öpücükler...


Contests
2013 - En Komik Videolar
Neredeyse geleneksel hale gelen KizlarSoruyor.com En Komik Videolar yarışması bu sene yıl sonuna denk geldi. Biz de soruyu bu sefer biraz değişik soralım istedik. 2013 yılında izlediğiniz en...
50 TL Mudo Hediye Çeki   50 TL Mudo Hediye Çeki
En son yarışmayı kazanan açıklandı!
2013 - En Komik Videolar
Kazanan üyemizin ödülü 50 TL Mudo Hediye Çeki
Tüm Yarışmalar >>
sms mesaj ile ilgili sorular
Bir Kız Sordu Hala mesaj bekleyen var mı;(((((((
saat olmuş kaç ya hala eski sevgilisinden mesaj bekleyen var mıyoksa bir tek salak benmiyim yaa ;((  
Bir Erkek Sordu Eski sevgilime sms atsam nasıl etkilerim?
bi kizla konusuyodum(8 ay) sonra baska biriyle cikti simdi napiyo bilmem beni o zamanlar telden engellemisti simdi baska bir telden sms atsam onu nasi...