gencbas

Bir erkeği çekici kılan nedir?

Ortalama:
Puanla: 
MiserableBoringEnjoyableinterestingFascinating
 
gencbas(Yaş:18-24)
    Kategori: Aşk

Güçlü, korkusuz bir erkek mi ilgi çeker? Yoksa narin, duygusal, romantik, ince fikirli, düşünceli bir erkek mi? Sizce hem güçlü olup, duygusal, romantik ince fikirli olabilmesi mümkün mü? Bir erkeği ilgi çekici kılan sadece gizemli olması mı? Bir erkek tarafından yönlendirilmek mi, yoksa erkeğe yön vermek mi ilişki sağlığı için önemli?


3000 karakter kaldı  Gizli  Referans Soru
Soru No
Referans vermek istediğin soru numarasını tarayıcının adres kutusunda görebilirsin (URL). Örneğin, bu sorunun numarası: 3722
 

Cevaplar

    Erkeklerden  
3
Kızlardan  
12
 

En İyi Cevap

melekveyıldız
181  
Bence hepsinden biraz olmalı.kendini sizin kollarınıza bırakan bir erkek hiçbir zaman bir kadına cazip gelmez . bırakmanında bir yeri ,zamanı ve miktarı vardır önemli olan bunları ayarlayabilen erkek olabilmektir. yeri geldiğinde bir erkek ;güçlü ,sert ve kararlı olmalı yeri geldiğinde romantik süprizler yapmasını bilmeli , eğer ki içinde ağlamak geliyorsa bunuda sadece sevdiği kişiyle paylaşmalı,sürekli sulugöz bir erkek de çekilmez bir erkeğin döktüğü gözyaşlarında bile bir asalet, bir erkeklik olmalı.yeri gelir kolunuzdan cevap bile vermeye çekindip korktuğunuz olmalı ama yanında huzur ve mutluluğu bulacağınızı bildiğiniz kişi. yeri geldiğinde hiçbir söze gerek kalmadan çekip gitmesi gerektiği zamanı bilen bir olgunlukta olmalı.hem vermeyi,hem de almayı bilmeli. ağzını açtığında ilgiyle dinlemelisiniz. bilirsiniz ki ağzından çıkan herkelime bir mucizeyi dile getiri yalansız ve doğrudur. yeri gelir şımarık bir çocuk olur,yeri gelir önemli bir konuda herşeyi bilen en güvenebileceğiniz doğruya işaret eden bilirkişi bilgeliğinde olmalı,yeri gelir sizi omzunda teselli eden duygusal ,sessiz ,anlayışlı büyüğünüz olmalı öyle bir zaman gelir ki birlikte çocukluğunuzda herşeyi unutup yok olduğunuz kişi olmalı.BİR ERKEK HERŞEY OLMALI.

Kızlar Ne Diyor

 • Alien
  -1  
  çok fazla terim var dikkatimi toparlayamıyorum
 • ADAaa
  -1  
  güçlü korkusuz duygusal romantik düşünceli ince fikirli zeki olması gerek bir erkeğenin.bunun yanısıra yerine göre yönlendirme kuralları değişebilir.kimi zaman ben onu kimi zaman o beni yönlendirse iyi olur.eğer benim kadar aklı yetiyosa çok şeye genelde ben yönlendiririm.ama yönlendirilmeyide isterim.
  • Cevaplayan
   aslında ben normalce yazmıştım ama sen güldün demekki komik birşey demişim :)) ben anlamadım ama sen anladıysan sorun yok :)))
  • alemsin sen yaa :)))))
 • LostLust
  -1  
  Benim güçsüz hissettigim zamanlarda güçlü, kötü hissettigim zamanlarda düşünceli, korkak hissettigim zamanlarda korkusuz , degersiz hissettigim zamanlarda ince fikirli ve romantik bir erkek :) ikiside birbirine yön vermemeli ilişkiye başlarken yönler aynı ise birlikte olunmalı..:)
 • sevde_kd
  183  
  bence erkek romantik olmalı çok süt olmayacak tabi :) ince fikirli. gizemli olmasın bi kere. her kıza bakmaması ve her kızla çıkmaması kızların çok dikkatini çeker ve en önemlisi gözler. artistte olma
 • bebekk
  6875  
  karakteri davranışları zekası
 • glcn_algl
  -1  
  Güçlü olsun, biraz romantik olsun, ince olduğunu bana göstersin dışarıya sert olsun :))
 • angell23
  -1  
  güçlü olan bir erkekte romantiklik görmedim. benim için düşüneli olsun yeter
 • medusa
  294  
  Bakışları... Bana nasıl baktıgına göre cekici bulurum
 • ozge35
  911  
  Görünüşünü Beğenmediğim Birinin Zekasını Merak Etmem, Zekasınıda Kullanmayan Birinin Görünüşünden Etkilenmem..!
 • stiletto
  17624  
  Kimse kimsenin hayatına yön verilmesinden hoşlanmaz, sadece biraz güvenli kollarda olduğunu hissetmek ister.. mesela bir tereddüt anında birşeyleri paylaşmak ister, yönlendirilmek değil. Ben kendi adıma söyliyim, mantıklı, aşırı romantik olmayan ince ruhlu erkeği çekici bulurum. Ağır başlı, oturup kalkmasını, nerde nasıl konuşmasını bilen erkekler hemen dikkatimi çeker.. Ağır derken bu arada polat alemdar misali ağır abi modundan bahsetmiyorum :)
  Birde kadınların asla hayır diyemeyeceği bir erkek özelliği vardır, kibarlık, centilmenlik ;)
  • Cevaplayan
   Bu benim için hayal krırıklığı olurdu gerçektene, cünkü hep anne olmak istemişimdir. Fakat şöyle bir şey var, tıp cok ilerlerledi :) her şeyi denerim her yolu denerim, Olmadı evlat edinirim. Olurda bu konuda kendisi bana destek olmayacaksa zaten, dünyanın yakısıklısı, akıllısı.. olsun çocuğumun babası olarak göremiyorsam, gözümde bitmiştir..
  • Soran
   Peki kibar, centilmen, düşünceli, aşırı ince fikirli, feci romantik ve güçlü ama inanılmaz ilgili. Entellektüel hemde. Ve de çevrenizdeki tüm kızların gözü bu erkeğin üzerinde. Bu erkekte sizin sevgiliniz. Ve ne yazık ki sizin kusurunuz var diyelim. Örneğin anne olamayacaksınız. Bu durumda ne yapardınız?
 • buketim
  9541  
  erkek güçlü olmalı. hayattaki duruşu da.narinlik değilde duygusallıkla gücün alakası yok bence. hem güçlü hem romantik ve duygusal olabilir. erkegin yönlendirmesine izin verip. çaktırmadan kadının yönlendirmesi ilişkiyi sağlıklı yapar bence. :)
  • Cevaplayan
   oda kadınların gücü!
  • Soran
   Ben duygusallıkla gücün alakalı olduğunu düşünüyorum. Çünkü duygusal biri korkar. Birşeyleri kaybetmekten, yitirmekten korkar. Gücünü yönlendiremez ve doğru kullanamaz. Acı çekmeyi istemez. Korkan biride bence güçlü olamaz. Ahh siz kadınlar. Biz erkekler neden asla ilişkinin ipi kadınlardaymış gibi hissettirip, ilişkiyi yönetecek kadar ince akıl oyunları yapamıyoruz. Onu geçtim haklı olduğumuz bir konuda tartışırken bile haksız konuma düşüyoruz ya bunu anlamak çok güç.
 • AğırApla
  -1  
  Güçlü zaman zaman da duygusal ve romantik ama yönlendirilen değil de yönlendiren erkeği tercih ederim.Bana daha çekici ve daha vahşi gelir.
 

Erkekler Ne Diyor

 • meta_1
  11157  
  para güç karizma erkeği çekici kılar incelik narinlik erkeği bozar kadınlaştırır...
 • secretboy_2
  4318  
  Bu güç de günümüzde para, iyi gelirli iş, prestijli meslek ve evle araba demek
 • casting
  2915  
  karizmatik bakışlar :)
 
Ana Sayfa > Aşk Soruları > Bir erkeği çekici kılan nedir?
 
Üye Olmak İster misin?
 
KizlarSoruyor.com üyeleri Xper puanları biriktirerek çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

Cinsiyetini seçerek sen de hemen ücretsiz üye olabilirsin.
 
 

gundem haberler
bullet
Muhteşem Yüzyıl'da tarih yanlış mı anlatılıyor?
Muhteşem Yüzyıl gerçekten çok izlenen bir dizi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

bullet
Youtube'a alternatif hangi siteler var?
Dailymotion, izlesene, vimeo falan hiç beğenmedim. Nereden müzik indirebileceğim?

bullet
KızlarSoruyor'a annelerimiz üye olsa nasıl bir nick alırlardı?
Çocuğun gözünden melek,güzellik olan anne üyelerimiz tabi ki vardır sitede hepsine öpücükler...


Contests
2013 - En Komik Videolar
Neredeyse geleneksel hale gelen KizlarSoruyor.com En Komik Videolar yarışması bu sene yıl sonuna denk geldi. Biz de soruyu bu sefer biraz değişik soralım istedik. 2013 yılında izlediğiniz en...
50 TL Mudo Hediye Çeki   50 TL Mudo Hediye Çeki
En son yarışmayı kazanan açıklandı!
2013 - En Komik Videolar
Kazanan üyemizin ödülü 50 TL Mudo Hediye Çeki
Tüm Yarışmalar >>
romantik ile ilgili sorular
Bir Kız Sordu Romantik olmak deyince aklınıza ne geliyor?
romantik olmanın en güzel tanımı nedir sizce ?romantik olmak için yaptıklarınızı anlatrmsnz  
Bir Kız Sordu Romantik olmanın aşkla bir ilgisi varmıdır?
romantik erkek aşık erkekmidir ?yoksa romantik olmasada aşıkmıdır?  
Değer verilen insanlar zamanla neden değişir ?
d06ukan3 saat önce sordu

Değer bilmedikleri için

Gerçek yüzleri ortaya çıkar

Karakterleri oturmadığı için

G*tü kalktığı için