dafuqareutalkinbout

Mektuplar, karakalem resimler, titreyen sesle konuşmalar...

Ortalama:
Puanla: 
MiserableBoringEnjoyableinterestingFascinating
 
dafuqareutalkinbout(Yaş:18-24)
    Kategori: Aşk

merhabalar.

siteye yeni üye oldum, 22 yaşında istanbul'da bir tıp fakültesi öğrencisiyim. buraya tesadüfen rastladım ama sizlere danışmam gerektiğini hissettiğim bir durum var.

şöyleki; yaklaşık 9 aydır platonik aşığım benimle aynı okuldan bir kıza karşı. kendisiyle 3 senedir aynı okulda olmamıza rağmen birbirimizi tanımıyorduk ama ben uzun süredir onu izliyordum. 3. senenin daha ilk ayında, bir gün aniden çıktım karşısına, ne kadar etkilendiğimi ve gözlerimi kendisinden alamadığımı söyledim, en azından arkadaş olmak istediğimi belirttim, bana birtakım bahaneler sürerek olumsuz cevap verdi.

2 ay sonra uzunca bir mektupta tüm hislerimi yazdım, 3 gün sonra cevap verdi, "sadece arkadaş olabiliriz." dedi. peki dedim, umudumu kaybetmedim. ama arkadaş da olamadık, ondan da rahatsız oldu ve "beni rahatsız etmekten vazgeç" diye isyan etti, inanın kendisine okulda selam dahi veremediğim, bakışlarımla göz hapsine asla ama asla almadığım halde.

üzerinden aylar geçti, ben facebook'tan roman vari bir mesaj yolladım kendisine, bu sefer biraz konuştuk ve ekleştik, normal arkadaş muhabbeti yapıyorduk arasıra ama ilk selamı hep ben veriyordum. üstünden 3 ay geçti, mart ayı geldi, doğum gününde onun birkaç resmini a3 kağıda karakalem olarak çizdim (çizimim iyidir), kendisine doğum gününde götürdüm, aldı teşekkür etti ama 10 dk sonra geri getirdi, "bu çok saçma" birşey dedi ve ben de kağıtları alıp gözünün önünde yırttım, döndüm arkamı ayrıldım yanından. gururum kırılmıştı. bir daha hiç konuşmadık..

ta ki birkaç gün önceki doğum günüme kadar. bana güzel bir doğum günü mesajı attı facebook'tan, silmemiştik birbirimizi, biraz soğuk da olsa bir cevap verdim. anında karşılık verdi. duygularıma engel olamadım ve halini hatrını sordum, konuşmaya başladık. kırgın olduğumu anladığını, mahcup olduğunu ve çok özür dilediğini söyledi. tekrar arkadaşlık teklif etti, "bak bu sefer de ben sana geldim" dedi. hiç düşünmedim geçmişi, konuşmaya başladık yine, gayet gülerek eğlenerek sohbet ettik 1-2 gündür ve asla yapmadığını yapıp önce kendisi selam verdi daha ilk konuştuğumuz doğum günümün akşamında, mutluluktan uçuyorum resmen. beni tanımak için sorduğunu düşündüğüm bazı sorular da soruyor gibi, "hangi ismini kullanıyorsun?", "paraya hiç önem vermez misin?", "gerçekten hep bu kadar anlayışlı mısın?" gibi..

olay bundan ibaret. kafanızı hafiften s.kmiş olabilirim ama kusuruma bakmayın, gerçekten heyecanlıyım. okuyanlara tekrar teşekkür ederek soruyorum, sizce ne düşünmeli, nasıl davranmalıyım?


Güncelleme: bir ekleme yapayım, kendisine yukarıda bahsettiğim mektubu verdikten 3 gün sonra yarım saat kadar yüzyüze bir konuşmamız olmuştu. bana "daha önce hiç kimseyle bir ilişki yaşamadığını, bu yaşlarda bu tarz şeyleri açıkçası düşünmek istemediğini ve sadece bir kişiyle olmayı, hep onunla olmayı istediğini" söylemişti. çok klasik bir temenni sanırım.   

Güncelleme: Bugün bana bir soru sordu, "bizim bu arkadaşlığımız nasıl bir arkadaşlık?" diye. Ne demek bu yahu :/   

3000 karakter kaldı  Gizli  Referans Soru
Soru No
Referans vermek istediğin soru numarasını tarayıcının adres kutusunda görebilirsin (URL). Örneğin, bu sorunun numarası: 176893
 

Cevaplar

    Erkeklerden  
3
Kızlardan  
9
 

Kızlar Ne Diyor

 •  
  Yok  
  bir yıl önce soruyu sormuşsun, bu olayın sonu ne oldu merak ettim gerçekten:))
  • Soran
   ne yazık ki tutuyor, haklısın :)
  • Cevaplayan
   fallarına bende inanmıyorum ama özellikleri tutuyor bazen :))
  • Soran
   burçlara olan inancımı kaybetmiş olmakla beraber, yengeç burcuyum :)
  • Cevaplayan
   yapma ya o kadar diyosun:D iyi kurtulmuşsun o zaman ne diyelim. sen ne burcuydun bu arada belkide burçlarınız uyuşmamıştır:D
  • Soran
   seni tenzih ederek konuşayım, hani şu türk erkeklerinin yaka silkerek, illallah diyerek anlattığı "türk kızı" profili var ya, hah işte onun bayrak sallayanıymış bu arkadaşımız :)
  • Cevaplayan
   neden ki çok mu başa bela bir kızdı :))
  • Soran
   şükür rabbime başlamadan bitti. beni nasıl bir beladan kurtarmış, sağolsun :)
 • BJK-1903
  -1  
  imkansiz ask gibi birsey bu
 • cilek13
  630  
  Adını koy artık demenin başka bir yolu:)
  • Soran
   yok yok kıza hiç belli etmiyorum, ağır davranıyor gibi görünsem de bilgisayar başında çıldırıyorum resmen :D bakalım zaman ne getirecek? teşekkürler!
  • Cevaplayan
   Allah gönlüne göre versin umarım ya cok sevindim :D sen yinede ölüp bitiyorum triplerine girme yada kıza belli etme. ama ilginide belli et. Umarım bişeyler olur artık :D
  • Soran
   bana "ve seni tanımak için arkadaş olmak istiyorum ama sonu ne olur bilemem. sen iyi birisin ve bence kaybedeceğim birşey yok:)" şeklinde bir cümle kurdu. ekran başında elimi kolumu nereye koyacağımı bilemedim! :D
  • Soran
   bugün yine ilk selamı verdi, ehehe :)

   şey oldu, konuşmaya başladık işte sana bir soru sorcam dedi, 2. güncellemede bahsettiğim soruyu sordu. ben de ona açıklamaya çalıştım, "ben daha önce hiçbir erkekle samimi arkadaşlık bile yapmadık belki de, şu an doğrumu yapıyorum bilmiyorum" dedi. ayrıca benim aşk ve sevgili ilişkileri konusunda tecrübeli olduğumu düşündüğünü söyledi. ben de "bu konulara ait bildiğimi sandığın ne varsa geçen 1 yılda öğrendim" dedim, şaşırdı ve eminim mutlu oldu. +++++
 • asyammm
  353  
  bence kız nasıl birini kaybettiğini yavaştanda olsa anlamış;)
  ama sen ona karşı ne ilgisiz ne ilgili davran;)
  ona olan aşkından çok ,senin duruşunun kişiliğinin
  farkında olsun;)
  • Cevaplayan
   çok doğru yoldasın sen devam et,)
  • Soran
   ona dair sorular soruyor galiba. "yazı nasıl geçirmeyi düşünüyorsun?" , "yemek yapmayı biliyor musun?" , "hangi ismini kullanıyorsun, neden?" vs gibi. bakalım, hayırlısı o zaman :)
  • Cevaplayan
   evet aşık olunca yıl lar sonrada gelse el ayak titriyo bende aynı şekilde oluyorum aşık olduğum insanla olunca;)
   ama şimdilik bunu onların bilmesine gerek yok;) normal bi şekilde iletişime devam.diyorumya senin onun duygularından çok şu aşamada neler yapmaktan hoşlandığını,günlük hayatını bilse çok daha güzel olur;)
  • Soran
   şu son günlerde olanlarda belki de ona karşı halen birşeyler hissettiğimi hiç belli etmedim. herşeyi aşmış da hayatıma devam ediyormuşum gibi davranmaya çalıştım ki aslında öyleydi. çok ilgi göstermeyi düşünmüyorum, onun davranışlarının nasıl şekilleneceği daha önemli ama benim hayatımda birden en önemli konu haline geldi kendisi yine :)
 • prenses_nur
  52598  
  Hiç üsteleme...Merhaba,merhaba yap..emin ol değerli olursun.
  • Soran
   pekala, anlaşılan bundan sonra nasıl davranmam gerektiği çok açık. teşekkür ederim.
 •  
  Yok  
  Kiz biraz çekingen biri galiba. Belliki yaptiklarindan pisman olmus. Bence, kiz artik benimle konusuyor, ve daha samimi davraniyor diye cok ustune dusme. Normal davran, yani nasil desem kizi şımartma.
  • Cevaplayan
   1. Güncelleme: kiz dogru soylemis
  • Soran
   evet çekingen ve ilgiden pek hoşlanmayan birisi aslında, yani ben öyle değerlendirdim. ama üstüne düşüp daha 2. günden aldığı kararlara pişman olmasını istemiyorum. sadece nasıl davranacağımı kestiremiyorum, çünkü geçen sürede -aşağı yukarı 1 yıl- çok çeşitli şekillerde karşılıklar verdi bana tıpkı yukarıda yazdığım gibi.
 • helend
  1719  
  Temkinli davran ama bu mutlu aninin da tadini cikar derim=).
 • cilek13
  630  
  Pişman olmuş, kendini geri çekmen işe yaramış. sakın "zaten avucumda" hissi yaşatma.
  • Cevaplayan
   Tabiiki.
  • Soran
   anlıyorum. çok teşekkür ederim, tekrar fikirlerinizi almak isterim olayın gidişatına göre.
  • Cevaplayan
   dediğim gibi sakın kız "bu adam zaten avucumda" diye düşünmesin. "ben ne yaparsam yapayım zaten peşimde" demesin. kalbini kırdığında arkanı döneceğini bilsin. Kısaca bu kadar değerli olduğunu bilmesin. Sanıyorum abartmadan ilgi ama yeri geldiğindede birazcık umursamaz davranmak çözecektir olayı..
  • Soran
   kendimi geri çekmemiştim aslında, çok kırıldığım için ona tekrar gitmeyi göze alamıyordum bile, korkmuştum ama sanırım dediğiniz gibi olmuş. bundan sonra nasıl davranmalıyım sizce?
 • neo_ist
  -1  
  Kız biraz dengesiz gibi.Ne yapacağını kestiremiyor.Ama anladığım kadarıyla peşinden koşulmasından hoşlanmıyor.Sen de fazla üstüne düşmeyip onun seninle ilgilenmesini sağla.
  • Soran
   pekala, teşekkürler.
  • Cevaplayan
   evet başka bir çözümü yok gibi.Sen ilgiyi kestiğin zaman seninle ilgilenmeye başlamış.
  • Soran
   onun benimle ilgilenmesini nasıl sağlayabilirim ki? "kaçan kovalanır"ı oynamaya devam ederek mi mesela?
 

Erkekler Ne Diyor

 • Snowguard-Reloaded
  -1  
  Bu olay murpy yasalarını doğruluğunu ispatlıyor. Bir şeyi çok isterseniz ona asla ulaşamazsınız. Vazgeçtiğiniz anda o artık sizindir.
 • illuminati44
  -1  
  aynen fazla ilgi ilişkiyi öldürü demişler.dememişlerse de ben dedim şimdi.
  • Cevaplayan
   yani afedersin de çok ilgi gösterip değer verip kızın bi tarflarını kaldırma demek istedim hacı :)
  • Soran
   dostum ortada henüz bir ilişki yok ama vermek istediğin mesajı aldım, teşekkürler :)
 • pislik
  -1  
  dengesizlik var biraz kızda. ama bence güzel olur gibi bu iş. sen üstüne düşme kaçanı oyna bi süre abartmadan.
 
Ana Sayfa > Aşk Soruları > Mektuplar, karakalem resimler, titreyen sesle konuşmalar...
 
Üye Olmak İster misin?
 
KizlarSoruyor.com üyeleri Xper puanları biriktirerek çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

Cinsiyetini seçerek sen de hemen ücretsiz üye olabilirsin.
 
 

gundem haberler
bullet
Muhteşem Yüzyıl'da tarih yanlış mı anlatılıyor?
Muhteşem Yüzyıl gerçekten çok izlenen bir dizi. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

bullet
Youtube'a alternatif hangi siteler var?
Dailymotion, izlesene, vimeo falan hiç beğenmedim. Nereden müzik indirebileceğim?

bullet
KızlarSoruyor'a annelerimiz üye olsa nasıl bir nick alırlardı?
Çocuğun gözünden melek,güzellik olan anne üyelerimiz tabi ki vardır sitede hepsine öpücükler...


Contests
2013 - En Komik Videolar
Neredeyse geleneksel hale gelen KizlarSoruyor.com En Komik Videolar yarışması bu sene yıl sonuna denk geldi. Biz de soruyu bu sefer biraz değişik soralım istedik. 2013 yılında izlediğiniz en...
50 TL Mudo Hediye Çeki   50 TL Mudo Hediye Çeki
En son yarışmayı kazanan açıklandı!
2013 - En Komik Videolar
Kazanan üyemizin ödülü 50 TL Mudo Hediye Çeki
Tüm Yarışmalar >>
90'larda çocuk olmak gibisi var mı?
mel_mel10 saat önce sordu

80'lerde ocuk olmak isterdim

90'lar candır

Milenyum çocukları en iyisi bilgisayar falan off :)

Aşk Yazıları
 
●  Algılanamayan Aşklar
sevgilimmm
Zaman..Zamanın bize getirdikleri çok fazla belki de. Kurulmuş bir saat gibiyiz. Her an çalıcaz ve bazı insanları uyandıracağız gibi. Etraf sessiz tek hedef var uykuda olan o insanlar. Hepsini...
●  Garip Bir Sevgi
narenciye
Ben ancak bir anlatıcı olabilirim, yazar olma iddiasında değilim. O yüzden kendi başımdan geçen olayları rahatça anlatabilirim, ve hatta dilediğimce subjektif olabilirim. Sonsuzluktaki şu anlarımda...